Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

- Co Ty nie powiesz - odparła i zmrużyła oczy. - Poczkaj chwile... Hated - zaczęła spokojnym, miłym i ciepłym głosem. - Może dasz cioci Dark odpocząć co?

Młodzieniec przytakną i poleciał do pokoju Flame... Ona ma nad nim władze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wow... masz smykałke do dzieci... ale mniejsza z tym... - powiedzialam cicho. - Flame mówi że night pojechal do canterlotu do budowlanki przysyłał kase ale... od jakiegoś czasu nie widać nie słychać... - dodałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark poczochrała się po głowie. Wstała i poleciała do lodówki po sok. Przyniosła również szklankę dla Ciebie.

- Cholera... - zaczęła mówić i nalewać. - Ten świat może wcale nie być lepszy... W ogóle zaraz idziesz to Twilight... Na lodówce jest kartka, a teraz jak patrzę na zegar to już jest po 15, a masz tam być o 15:45... Z kolei ja mam zajęcia o tej samej porze z Rainbow... Znasz ją? - spytała zdziwiona całym tym faktem Dark.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No to narazię - odparła Dark. - Ja się jeszcze poobijam...

Pożegnałaś Dark krótkim "Pa" i wyszłaś. Powoli zmierzałaś do biblioteki. Myślami krążyłaś za pytaniem, jak wiele się zmieniło. Po chwili stałaś już pod drzwiami biblioteki w drzewie, na dodatek byłaś bez odpowiedzi. Zapukałaś niepewnie. Nie miałaś pojęcia co Cię tam dokładnie spotka. Drzwi otworzył Ci smok. Był mniej więcej wzrostu dorosłej klaczy.

- O hej - rzucił do Ciebie dziarsko. - Twi, jeszcze nie ma, ale rozgość się - dodał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili Spike przyniósł Ci herbaty. Nie przeszkadzał Ci w lekturze. Sama treść książki była nawet ciekawa, pomijając fakt, że mało Cię obchodziła flora i fauna pasma górskiego Celes. Mimo wszystko czytałaś dalej. Wreszcie się doczekałaś. Przyszła fioletowa klacz. Z okularami na nosku przywitała Cię wesoło.

- Hej, to co zaczynamy? Mam nadzieję, że poprawiłaś umiejętność lewitacji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight pokiwała łbem. Ruszyła na górę.

- Daję Ci 15 minut. Przygotuj się teraz.

Poczułaś jak ogarnia Cię zimny pot. Kopyta robią się miękkie. Nagle przez myśl coś Ci przeleciało. Cutiemark. Przecież Ty go masz, więc jest nadzieja... Odetchnęłaś i zaczęłaś próbować przelewitować tylko pióro, które było na jednym z regałów. Udało się! Czułaś się dziwnie używając magii, ale było to przyjemne uczucie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Lightie, co Ty robisz? - spytał zdziwiony Spike. Tak się podekscytowałaś, że nawet go wcześniej nie zauważyłaś. - Bierz się za cięższe rzeczy, a nie się bawisz piórkiem...

Po tych słowach Spike rzucił Ci dużą księgę... Nie upuszczając pióra złapałaś książkę za pomocą magii. Z trudem ją utrzymałaś, ale się udało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy tylko odłożyłaś przedmioty Twilight wychyliła się ze schodów.

- Obijasz się? Znowu? Wiesz, że nie możesz... - odparła ze zrezygnowaniem. - Ja zaraz Ci pomogę w nauce.

Po tych słowach klacz znikła z pola widzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książki, książki i półki z książkami. To jedyne elementy wystroju tego miejsca. W końcu biblioteka. Na samym środku pomieszczenia było "biurko", albo coś podobnego. Tam chyba będziesz notować... Twilight wreszcie przeteleportowała się do Ciebie.

- Koniec obijania się. Na chwilę obecną teoria. Co jest źródłem magii i od czego zależy efektywność czarów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, na Twoją odpowiedź Twi wywaliła oczy.

- Ty, to chyba ostatnio nic nie powtarzałaś sobie. Prawie trafiłaś z pierwszym pytaniem, a co do drugiego jakoś Ci się udało. Tak pracować nie będziemy - odparła zażenowana. - Posłuchaj weź się w garść, wiesz, że nie wolno Ci przerywać ćwiczeń nad magią - dodała z westchnięciem. - Czas na praktykę. Zrób swój popisowy numer w powietrze i przelewituj to potem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiem, że nie mogę sobie na to pozwolić... ale... dzisiaj mam taki mętlik w głowie że nie jestem w ogóle w stanie myśleć... " myśl... myśl... jaki popisowy numer..."- pomyślałam spojrzałam na swój cutie mark... trzy ogniki... aaaaa juz wiem... - Skupiłam sie i przyzwałam trzy kule ognia, i wykonałam to o co Twi mnie "prosiła"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...