Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

Morning nagle ścisnęła Cię bardzo mocno i potem rozluźniła uścisk. Rozłożyła się na grzbiecie. Byłaś wolna... Akurat w czas kiedy przyszła jej mama.

- Widzę, że śpi - rzuciła spokojnie. - Cóż przyniosłam jej trochę wody, by miała jak wstanie...

Po tych słowach zostawiła butelkę w pokoju i wyszła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

- Coż... w końcu mogę się rozprostować... nie trzyma mnie jak pluszaka... spojrzałam na ramie... ugh... ale zaśliniła... potem mój wzrok pokierowal sie tam gdzie były ksiązki... jezu czy na serio już niczego samemu niemożna przeczytac?... ehh... - spytałam samą siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morning znacząco mlasnęła. Znów sposobiła się by Cię pochwycić. Do tego nie mogłaś dopuścić, kto wie kiedy znów byś się wyzwoliła. Szybkim ruchem wstałaś i stałaś po prostu z torbą na środku pokoju. Spojrzałaś na zegar przyjaciółki. Wybijała powoli szósta wieczór...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobra... trzeba iść do domu... matko ale ona mnie obśliniła... - wymruczałam wychodząc z pokoju. " chce mi się spać... chyba jak wrócę to chyba położę się spać." - pomyślałam schodząc ze schodów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pomyślałaś tak miałaś zrobić. Wolnym krokiem wróciłaś do domu. Od progu przywitał Cię Love.

- Cześć Ciociu... Emm Lightie. Herbaty? Soku? Nie wiem, może kanapkę? - spytał łasząc się.

Zdjęłaś z siebie torbę i oparłaś o ścianę. Spławisz go, czy może dowiesz się co knuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nic odparł kręcąco malec. - Ja tak z czystej życzliwości - dodał i wyszczerzył zęby.

Love stawał z kopyta na kopyto. Widać musiało mu się spieszyć. Dla Ciebie czas również miał dużą wagę. Przecież jesteś śpiąca...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love kiwnął łbem i ustąpił drogi. Poszłaś na górę i weszłaś do pokoju. Dark leżała na łóżku bez odtwarzacza muzyki. Cokolwiek robiła odpoczywa wyglądała na wkurzoną. Położyłaś się na łóżku.

- Nie wiesz może gdzie jest moja eMPe grajka? - spytała gapiąc się w sufit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... jak sądzisz dlaczego malec się łasił? Ale ok :-/.

__________________________________________________________

Dark złapała swój odtwarzacz i go odrzuciła gdzieś.

- Noo dobra, jest, ale jak sądzisz czemu z niego nie korzystam? Widziałaś gdzieś malucha? - spytała wrogo.

Chęć snu była zbyt wielka, przysiadłaś na łóżku, a po chwili na nim leżałaś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Śpieszyło mu się, bo chyba majstrował coś przy moim sprzęcie. A łasił się pewno, bo się mnie boi. Hmph... Ja go przecież nie zatłukę... ale spalę na stosie! - warknęła Dark. - Widzę że śpiąca jesteś, spokojnych snów.

Po tych słowach nadszedł Cię sen. Dosłownie zgasłaś. Spokój, sielanka, dobroć i dziwne zjawiska tak możesz go sobie tłumaczyć.

~Sen~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W śnie czułam się... starsza... dużo... starsza... dla sprawdzenia... poszłam do lustra. Po chwili zobaczyłam swoją długa grzywkę... długi ogon... byłam dorosłą klaczką... taką jak Flame... no nic odeszłam od lustra i zeszłam na dól, wszyscy byli o wiele starsi... Dark też wyglądała już na dorosła klacz, a Hated, cóż... podrósł trochę... wszyscy mnie ciepło przywitali zjadłam w towarzystwie rodziny i poszłam do swojego pokoju... tak sobie leżąc podbiegła do mnie mała klacz maści lekko jasnoniebieskiej z długą czerwoną grzywka. Chyba coś chce ta mała ode mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było jak przez dziwną mgłę. Mała klacz coś mówiła i wskoczyła do Ciebie na łóżko. Dopiero po chwili dotarły do Ciebie słowa jasnoniebieskiej klaczki.

- Mamusiu, głodna jestem - zaanonsowała i zbliżyła się do Twoich bioder z cudnymi proszącymi oczkami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Mamo? Od kiedy? dziwny sen... a może to "przepowiednia" że będę miała taką córeczkę? Nie wiem... " - pomyślałam. Ona wygląda tak slodko jak tak patrzy... awww... - Noo... dobrze to chodź... zrobimy zaraz coś zrobimy do jedzenia... - powiedziałam spokojnie nie zmieniając pozycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dziękuję! - odparła z niemałym zadowoleniem.

Zaraz po Twoim przyzwoleniu położyła się przy Tobie. Powoli skierowała swój pyszczek do Twojej miednicy.

- Smacznego! - dodała jeszcze do siebie i zaczęła delikatnie wyszukiwać języczkiem małej krągłości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derp... to już z mojej strony spam, ten post... sam miałeś opisać, ale musiałem zacząć wtf... :>

________________________________________________________________

Długo czekać nie musiałaś, poczułaś jak mała klacz zaczyna Cię ssać i tulić się do Twoich bioder.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczułam jak zaczeła ssać moją lewą pierś... ale to było inne uczucie niż te jak mi Morning ssała... ona jest bardzo delikatna... oczywiście to niesamowite uczucie... a moja córeczka wygląda tym bardziej słodko jak pije... a no tak bo to przecież służy do karmienia małych źrebiąt... Spojrzałam na nią. Piła zawzięcie... no nie ruszę się . - Smakuje? - spytałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała klacz nie odrywając się od posiłku odparła krótko "yhym". Po chwili zaczęła Cię szturchać i mówić cały czas ssąc. Jej głos był teraz inny...

- Lightie... Lightie... obudź się... kolacja...

Zerwałaś się i przywaliłaś czołem w pysk Dark. Teraz już nie spałaś... Dark osunęła się na ziemie.

- Osz... ała... Idziesz na kolację? - spytała mrużąc jedno oko i trzymając się za żuchwę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...