Skocz do zawartości

Sosna męczy ołówki


Sosna

Recommended Posts

Jak na początkującego jest ok

 

Mała rada,spróbuj rysować kucyki od szkieletu,np jak na tym tucie : http://www.dragoart.com/tuts/8102/1/1/how-to-draw-my-little-pony,-friendship-is-magic-style.htm mi on bardzo pomógł. Bardzo ale to bardzo nie polecam // patrzenia w dół na schodach w Aperture Science //  robienia redrawów ( przerysowywanie [ nie mylić z odbijaniem ] patrząc na inny rysunek) a tym bardziej z tych..."pięknych" sztywnych,pierwszych vectorów od Hasbro,bo potem jak byś miał narysować coś z głowy czy oryginalnego to by wyszło okropnie.A tak jak wyćwiczysz szkielet to będziesz mógł "wyginać" kucyka naturalnie  :aj5:  Mi osobiście,tutoriale bardzo pomogły,to na prawdę fajna rzecz.

Nigdy nie rysowałam schematycznie, u nas chyba to rodzinne.

 

Jak dla mnie całkiem, całkiem jeszcze trochę i będzie perfekt. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ładnie. Bardzo ładnie. Staraj się nie rysować z pamięci, tylko znajdź sobie jakiś obrazek w internecie i go przerysuj na kartkę. Radzę, Ci wybrać Fluttershy, ma najprostszą grzywę, a także Cutie Mark

Przynajmniej ty masz dość dużo wpisów, opini ( i to nawet pozytywnych) w tym temacie. Ja czasem zastanawiam się nad usunięciem tematu i założeniem go ponownie, tym razem, czekam na uzbieranie 200 postów( ostatnio jako nagrodę za setny wpis, zrobiłam moje rysunki )

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pomysłowe te "dzieła" :giggle: .
Jak trochę poćwiczysz to będzie lepiej :aj5: .
 
 
ps. te linki co ci dają są  good. Ja z nich korzystałam i mi wyszło (oczywiście po paru próbach).

Edytowano przez Cuddly doggy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dobra, jako, że temat mi trochę zdechł to się postaram coś narysować w najbliższym czasie czyli gdzieś tak za jakiś tydzień- dwa, choć możliwe, że będzie to tylko szkic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Wrzucę teraz kilka prac koleżanki... jakby co mam pozwolenie na to, żeby pochwalić się jej pracami oto dowód http://puu.sh/93rBM.png. tak więc prace nie są moje tylko znajomej, która pozowiła na wrzucenie na moje konto. Prosiła o ocenę i opinię. Zaznaczam jeszcze raz prace nie są moje tylko znajomej, która pozwoliła na wrzucenie.

 

picture_for_antoni_by_kruszyna25-d783618

cute_nurse_by_kruszyna25-d7hho7u.jpg

iwi_and_silver_shield_by_kruszyna25-d7iv

drawing_for_bogi_and_silver_shield_by_kr

i_m_a_prisoner_of_your_life_by_kruszyna2

when_discord_hits____by_kruszyna25-d6s94

eh___why__by_kruszyna25-d6ur21j.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay!  :yay:  Zazdroszczę talentu :3 Przekonaj kumpele jeśli jeszcze nie zrobiła tutaj u nas na forum galerii, by się jednak przekonała. Naprawdę te rysunki cieszą oko  :fluttershy5: A i twój Garfield jest naprawdę udany. Czekam na kolejne  prace w tym temacie i dodaje go do obserwowanych  :twilight7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...