Skocz do zawartości

Co wam się podoba w kucykach


amortiis

Recommended Posts

Zachowanie, oczyska, postacie, długo by wymieniać, co się może nie podobać ? :)

Oczyska  :pinkie2:  ;3

Pisząc tak trochę "naukowym językiem" :twilight3:  to powiem, że serial może nauczyć każdego, niezależnie od wieku, wartości takich jak przyjaźń, miłość, lojalność, współczucie, dobroć itd.

Jednak jako brony muszę powiedzieć, że tak serial odbierają tylko bronies. Jako, że mam 2 kuzynki, które także oglądają MLP to wiem, że one nie zwracają uwagi, na to co można wywnioskować z jakiegoś odcinka, nie zastanawiają się, nad treścią listu do księżniczki lub nad przesłaniem, morałem. Właśnie dlatego myślę, że my lubimy serial, za te rzeczy, które są dostrzegane dopiero, gdy rzeczywiście zastanowimy się nad tym.  :bonbon2: 

BTW: To jest najdziwniejsze, że skoro początkowo serial był kierowany do małych dziewczynek, to do dziś młodsi widzowie nie zrozumieli, że ten serial ma ich jednak czegoś nauczyć. Po prostu niektórzy siadają przez TV i oglądają, nie zastanawiając się właściwie, dlaczego. :rarityderp: 

PS: Znów chciałem coś napisać na temat, a mimo wszystko wyszło to trochę poza.  :dunno:

 

Trochę racji w tym jest   :spitfire2:

Link do komentarza
Gość Littlebart

W kucach podoba mi się to, że są morały, które inne "bajki" nie posiadają, co już wyróżnia MLP z posród konkurencji.  Kuce są też bardzo ładne zrobione animacyjnie i rysowniczo, co sprawia, że bardzo ciężko się od nich oderwać! 

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Jest dużo takich rzeczy które mi się podobają. Ogólnie nie jest to kolejny zwykły serial, bo jednak sporo on uczy. Przede wszystkim przyjaźni, tolerancji w pewnym stopniu, miłości i innych bardzo ważnych w życiu rzeczy. Z innych rzeczy to całkiem przyjazna dla oka kreska i wygląd postaci. No i oczywiście sam fandom, bo również są tutaj wspaniali ludzie, oczywiście są i wyjątki jednak jest ich mało.

Link do komentarza

Ogólnie wszystko, jak wyżej zachowanie, charaktery, to, że jest tam idealnie, miłość, przyjazń, fandom, przez który nie musisz czuć się samotnie i przede wszystkim to odciągnięcie od tego realnego świata. Masz zły humor? Możesz w każdej chwili włączyć kucyki i na pewno ci się poprawi  :twilight2:

Link do komentarza

Co się podobać może w kucykach naszych ^^.

-Wielkie słodkie oczka

-Pięknie przedstawione graficznie Tak SŁODKO

-Ekocje jak i Uczucia które niosą

-Co ze soba Reprezentują

-To, że choć jesteśmy sobą widzimy pony jako lepszego siebie, o tym co chcieliśmy zrobić choć brakowało nam odwagi to uczynił pewnie nasz ulubieniec, i za wszelką cenę chcemy nim być lub się do niego upodobnić :sorainfire: .

To tylko słowa Rico zwykłego Brony który Wzlecieć pragnie, niczym pegaz kiedyś poczół ból gdy upadał przez 3 lata, teraz czuje to co czuć chciał, uczucia prawdziwe i słowa prawe w sercu jego.

Link do komentarza

Po prostu lubię oglądać kreskówki chociaż mam 20 lat  chociaż oczywiście nie wszystkie. Wiem że niektórzy z Was mnie zabiją za to ale np, nie lubie CartoonNetwork  chociaż na CN są wyjątki + w poniaczach jest przesłanie czegoś można się na uczyć a nie takie w których się nonstop ktoś z kimś bije+ nie jest takie zawiłe jak moda na sukces że pominiesz 1 odcinek a tu już się pogubiłeś  :ajawesome:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...