Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
SystemShy

[Zabawa] Prawda czy fałsz yay

Recommended Posts

Guest Exterminatore

Zarzucę fałszem, gdyż nie pamiętam, jak było naprawdę...

To jest... nioch, dam, tam dam! FAŁSZ! Gdy DD zaczęły zakopywać dziury, Fluttershy schowała skrzydła... była wtedy bardzo przestraszona... :fluttersad:

A teraz następna historyjka:

W odcinku z przygotowaniami sukien na Grand Galoping Gala, Fluttershy nie podobała się jej suknia, bo: "Rękawy są zbyt ciasne, kołnierz marynarski kłóci się z klapami okalającymi, odszycie zostało wykonane maszynowo, plis jest nierówny, a materiał wygląda jak płótno. Użyłaś ścięgien łańcuchowych, podczas gdy lepszy byłyby obrzucany albo nawet tradycyjny ścieg okrętowy a całość przywodzi na myśl haute couture, a nie prawdziwe francuskie prêt-à-porter"

(Co ja piszę? :rainderp: Nie znam francuskiego...) Prawda to czy fałsz?

Fałsz. To nie mogły być ścięgna łańcuchowe(skąd ty to wziąłeś? :rainderp:). No i końcówkę trochę poplątałeś, o ile dobrze pamiętam. ^^

Fałsz... chyba powinno być: "prêt-à-portera nie prawdziwe francuskie haute couture" a nie na odwrót.

Ale ja zamieniłem tylko te francuskie nazwy D: Cała reszta była dobrze... chociaż całe zdanie to FAŁSZ xD To co... jedziemy dalej!

Sytuacja:

W odcinku, gdzie Pinkie Pie się sklonowała, Fluttershy zbierała czerwone jagody wraz z Angelem (mieli już pełną miskę) gdy obok przeskakiwała sobie Pikie... klon. Fluttershy zaprosiła wtedy Pinkie na piknik ze zwierzątkami. Potem biała mysz podeszła do Pinkie i podała jej ser. Po zjedzeniu sera i pomylenia imienia AJ, Angel podrapał się po głowie, a Fluttershy zapytała "Kim jest Applejohn"?

Prawda to, czy znów coś pomieszałem...?

Dodatkowo przypominam, że korzystam z tłumaczenia PhosiQ'a, więc w poprzednim pytaniu to mogło spowodować pewne... nieścisłości, jeżeli ktoś korzystał z innego źródła :dunno:

Chyba prawda, chociaż nie zwracałam wtedy uwagi na to czy Angel drapie się w głowę, to reszta wydaje się być ok :P

Ta odpowiedź to... tam dam dum dim dom! PRAWDA! Tym razem przynajmniej xD

A teraz następna sytuacja tak przed nowym rokiem... będzie więc krótka:

Gdy Fluttershy była jeszcze mała, to miała przezwisko "Kluttezershy"... to było w odcinku z Sonic Rainboom.

Prawda to jest, czy może jednak fałsz? ^.-

Wiem, że miała jakieś przezwisko, ale nie jestem pewna czy akurat to. Ale, co tam! Niech będzie prawda

• Create New...