Skocz do zawartości

"Rodzinne tajemnice" Imka2000


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zdziwiłam się trochę - Najlepiej wszystko, a szczególnie o tych którzy też chcieli je ukraść, lub to wtedy zrobili. Właściwie to mam jeszcze jedno pytanie, czego powierniczki Elementów zdają być się przyjazne? Jak by nigdy nic...- Powiedziałam cicho z lekkim zirytowaniem i zaciekawieniem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie wiem dlaczego powierniczki są takie przyjazne - powiedział - może są po prostu za bardzo ufne? Ale jeśli chodzi o same Elementy to temat jest szeroki. Lepiej porządnie się rozsiądź bo to będzie bardzo długi wykład.

Edytowano przez Mani
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze, od czego zacząć - powiedział - Nikt nie wie kiedy powstały Klejnoty Harmonii. Najstarsza wzmianka o nich pochodzi z czasów gdy Discord władał Equestrią. To właśnie wtedy Księżniczki użyły ich by zamienić go w kamień. Potem były używane jeszcze dwukrotnie, do pokonania króla Sombry i wygnania księżniczki Luny. Po wygnaniu jej klejnoty zniknęły co może oznaczać, że jedna osoba nie może używać wszystkich klejnotów. Wiemy, że klejnoty mają wielką moc, ale nikt do końca nie wie jak ją kontrolować. Brak nam też jakiejkolwiek wiedzy na temat ich wieku. Możliwe, że klejnoty zmieniały powierników jak lis futro na zimę. To w dużym skrócie wszystko co wiem z ksiąg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stark milczał, swoją drogą przerwałaś połączenie więc dziwne, że wciąż może do ciebie mówić. Ale teraz to nie było ważne, liczyły się tylko Elementy.

- Technicznie rzecz biorąc nikogo nie zabiły - powiedział w końcu - Nightmare Moon jest odpryskiem świadomości Luny. Została wygnana, nie zabita.

Gdy powiedział to ostatnie słowo zerwał połączenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka traktowała o odbudowie Equestrii po okresie władzy Discorda. Gdy tak czytałaś zastanawiałaś się nad swoją rozmową ze Starkiem. Przecież bractwu chodzi tylko o oddanie władzy Nightmare Moon. Twoja rodzina ich nie obchodzi. Obchodzi ich tylko zadanie, które ci wyznaczyli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, kucyk bez powodu, oraz zwyczajny nie ryzykował by i nie podchodził by do strażników o tak sobie. Krótko mówiąc przyjechałam tu z 6 kucykami których na pewno imiona znacie, zresztą  zna najpewniej cała Equestria i mam prawo zadawać pytania. Więc, który to z was i co się wtedy działo? - Zapytałam. W razie jakiejkolwiek nie chęci z ich strony do współpracy, użyje na nich sztuczek lub zaklęć jakich nauczyło mnie bractwo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to że ktoś je ukradł nie miało sensu , kto by je chciał i poco? Pewnie ktoś nowy... dużo razy ktoś próbował odebrać z powrotem Elementy Harmonii lub zgarnąć je dla siebie by nie przeszkadzały...szczególnie moja rodzina.. - Myśląc tak łza spłynęła mi po policzku, mimo że twarz miałam kamienną.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...