Skocz do zawartości

Cosplay RD? COSPLAY RD!


Dadudałe

Recommended Posts

Jak wiadomo, każdy większy fandom ma cosplaye. Do tej pory zazwyczaj się z nich śmialiśmy, bo i większość ludzi ubiera się cudacznie i takoż wygląda ;D. Tym razem jednak postanowiłem odpalić temat z tą ŁADNĄ stroną fandomu.

Dziewczyny w strojach RD? OH GOD PLZ!

< Ale jeśli znajdziecie jakieś śmiechowe, to też zachęcam do wrzucania. Będzie można zrobić dwie kolumny: Dobre i Złe. Niech nam inne działy pozazdroszczą xD >

Przeszukujcie więc neta i jeśli znajdziecie coś wartego uwagi, to ZARZUCAĆ :D

**************************************

Dołączona grafika

@up: Powiedziałbym, że dupcia jak marzenie, ale samą twarz widać xD

Dołączona grafika

@up: przypomina mi się siatkówka kobiet... muszę na nowo zacząć ją oglądać.

Dołączona grafika

A na sam koniec pierwszego posta smaczek:

Dołączona grafika

Ten wiking po prawej mnie rozwalił xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[justify]Widzisz Warmen... sprawa jest taka, że właśnie mamy tylko jedną, niepowtarzalną i niepodrabialną RD. Trudno, żeby było inaczej. Niemniej oparta jest ona na dość typowym (i mocno wyostrzonym/uwydatnionym) archetypie dziewczyny, więc nie wykluczam, że część z powyższych dam, mogłaby się zachowywać podobnie.

Oczywiście szanse na to są niewielkie, bo RD znając życie wolałaby ćwiczyć akrobacje i ścigać się, zamiast chodzić na spotkania jakiegoś fandomu :P. Niemniej zobaczymy co nam przyniesie przyszłość mlp, bo ludzie odpowiadający za serial już i tak sporo w tym mieszają.

Ich wygląd? Oczywiście jest to kwestia gustu, a o gustach i kolorach się nie dyskutuje ;). Jednak widać różnicę, między tymi paniami, a pewnymi, których nie chcę teraz dla przykładu zarzucać, bo nie mam zamiaru nikogo w ten sposób obrażać. Z tego też powodu lepiej zarzucać przyjemne dla oka dziewczyny + śmiesznych facetów (wiking rulz), którym i tak zazwyczaj wszystko wisi i nie mają większych kompleksów jeśli chodzi o ich wygląd :D[/justify]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...