Skocz do zawartości

[Zabawa]Dokończ opowiadanie


Elizabetta

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 906
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Olo widząc Fluttershy, postanowił się przedstawić. Ukłonił się pokracznie i rzekł : - Witojcie, pikan panienko. Jo jestem Olo ''Łamignat'' z klanu Bonecrasher'uf. Moża ty mi powisz jok, się z tymi pieruńskimi zwirzakami obcuje ? Bo ja jezdem kucu spokojny, i lubim zwirzątka, ale łone jakoś mni ni lubiom.

Link do komentarza

...może dlatego cię nie lubią bo jesteś zbyt brutalny i nie masz wyczucia siły.

Zdziwiony tymi słowami odpowiedział...

(napiszę w tym poście bo mi się nie chce pisać nowego)

Proszę nie spamcie mi tutaj,od tego jest dział off-topu,a tu dopisujemy zdanie do historyjki o Rainbow i przyjaciółkach. :/

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

... do jego zachowania. - Wiesz która godzina?! Jutro trzeba wcześnie wstać, musimy odebrać nową sadzonkę drzewa, nie pamiętasz? Big Mac zawstydził się i powolnym krokiem ruszył w kierunku farmy. Pod koniec drogi, niedaleko zabudowań gospodarczych, nagle 10 metrów przed nim w ziemię uderzyła Rainbow Dash. Big Mac podbiegł czym prędzej. Zauważył, że cała jest mokra od cydru, najwidoczniej wpadła do zbiornika, okazjonalnie sporo wypijając. ( :rainderp: ) - Rainbow? Ta jednak, drzemiąc w najlepsze, nie odezwała się ani słowem. Szturchnął ją kopytem. - Rainbow, co z Tobą? - Aaa... cześć Mac. Bo widzisz, leciałam sobie na niskim pułapie...

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...