Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Cipher 618

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.

Recommended Posts

Poproszę Batman GOTY

Triste podał nazwę najlepszej paczki, jaką kupił, a nie gry na oddanie. Czytaj proszę całe posty :)

Właśnie wcześniej ja czytając to, że ktoś chce Batmany to takie "WAT? I ja tego nie zauważyłam?!" :v a teraz się skapłam, że zauważyłam, ale przeczytałam całość :ming:

Edited by Kangur
  • Upvote 1

Heeee...już się wystraszyłem że jakiś waria...eee, dobry człowiek oddaje Batmana GOTY a ja tego nie zauważyłem

BundleStars - zaglądać codziennie. Akceptują "debetówki" powyżej gier kosztujących 1.36 euro. Chciałem kupić Insane 2 za 0.92, ale tylko Amazon lub PayPal. Ani jedno, ani drugie nie akceptuje mojej karty  :burned:  Poza tym, część "bundli" na ich stronie jest dostępnych miesiącami, inne 24 czy 48 godzin. Także, jak już pisałem - trzeba zaglądać każdego dnia (chyba wrócę z podkulonym ogonem do Millenium, tam nie miałem problemów takich jak z tym przeklętym Pekao BP).

PS. Chyba, że ktoś zrobi mi prezent ;) (no dobra, oddam te 1 euro)

Edited by Triste Cordis

PS. Chyba, że ktoś zrobi mi prezent ;) (no dobra, oddam te 1 euro)

Ja bym ci nawet całe swoje konto udostępnił za odpowiednio wysoki miesięczny abonament (a nawet bez, miałbym wtedy ubaw jak byś walczył z kuzynem który pierwszy :D ).

Edited by SzymonL

Ja bym ci nawet całe swoje konto udostępnił za odpowiednio wysoki miesięczny abonament (a nawet bez, miałbym wtedy ubaw jak byś walczył z kuzynem który pierwszy :D ).

Niestety mam ograniczone fundusze. I nie lubię dzielenia się kontami (nawet z bratem). Swoją drogą, ciekawe ile osób zajrzało do tego wątku, widząc że napisałeś jakiś post? 

Swoją drogą, ciekawe ile osób zajrzało do tego wątku, widząc że napisałeś jakiś post?

Nastepnym razem obserwuj ilość wyświetleń :)

Nie chodziło mi o udostępnienie konta przez danie loginu i hasła, tylko o Family Sharing czyli przyznanie dostępu do gier na zasadzie współdzielenia. Musiałbym się zalogować na twoim kompie na moje konto (podając ci dane albo przez TeamViewer) i autoryzować go. Wtedy logujesz się na swoje konto i możesz grać w moje gry (mam Insane 2 :P)

Melissa K. and the Heart of Gold wysłane do Triste Cordis
Pixel Piracy wysłane do Kangur
UnEpic wysłane do Talar

Edited by SzymonL
  • Upvote 3

Melissa K. and the Heart of Gold - może uda mi się w to zagrać, o ile jakaś siła odciągnie mnie od Borderlands. A tak... odciągnie - program do tworzenia gier typu Visual Novel (w przeciwieństwie do Game Guru jest ukończony, a woda nie zabija gracza  :burned: )

PS. Zna ktoś dobry program, który pozwala na "nagrywanie" gry oraz komentarza? (coś w stylu Fraps, ale tam komentarz jest ledwie słyszalny)

Edited by Triste Cordis

Zna ktoś dobry program, który pozwala na "nagrywanie" gry oraz komentarza? (coś w stylu Fraps, ale tam komentarz jest ledwie słyszalny)

Frapsem nagrywaj obraz i dźwięki z gry, Audacity zaś możesz używać do nagrywania swojego głosu. Plus jest taki, że obie ścieżki dźwiękowe można potem niezależnie edytować ^^

PS. Zna ktoś dobry program, który pozwala na "nagrywanie" gry oraz komentarza? (coś w stylu Fraps, ale tam komentarz jest ledwie słyszalny)

Nvidia Shadow Play

Ja na frapsa hajsów nie mam, gameplaye nagrywam Open Boradcaster Software - bardzo fajny programik do streamów, razem z Downdraughtem/Forces112 używamy. Tam można sobie podbić mikrofon według uznania, ale i tak polecam zestaw: OBS do obrazu i dźwięków gry + Audacity do komentarza + VSDC Free Video Editor do sklejenia i obróbki całości (paczka dla biednych).

Ja na frapsa hajsów nie mam, gameplaye nagrywam Open Boradcaster Software - bardzo fajny programik do streamów, razem z Downdraughtem/Forces112 używamy. Tam można sobie podbić mikrofon według uznania, ale i tak polecam zestaw: OBS do obrazu i dźwięków gry + Audacity do komentarza + VSDC Free Video Editor do sklejenia i obróbki całości (paczka dla biednych).

Mam już program. Action! - trial 30 dni. Na test wystarczy :) Zgrywa od razu audio i wideo. Nie trzeba używać kilku programów na raz, a w przeciwieństwie do FRAPsa nie obciąża tak systemu. 

PS. Nie chcę, żadnej edycji audio. Chodzi o "spontan" :P Jeśli się uda, to wrzucę to na YT. Nie, to wywalę, odinstaluję Action! i wybiję sobie ten pomysł z głowy. 

Edited by Triste Cordis

Action jest dobry jednak dużo lepiej jest nagrywać audio obok

Fakt, jest trochę więcej pierdzielenia się potem z montażem ale masz tez możliwości obróbki :v

Tropico Trilogy - wysłano do Garin
Combat Wings - wysłano do Dayan

Inquisitor Deluxe Ed

Zeno Clash 2 - wysłano do Arachik 

The First Templar
Marine Sharpshooter II

Edited by Triste Cordis
  • Upvote 2

Zeno Clash 2

Poproszę :D

Edit: Na dole też magicznie zaczęli brać tytuł z cytatów

Edited by Arachik