Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

Mineły 24h wiec przybywam z kolejnymi darmówkami

 

Na orginia można zgarnąć grę: Amazing Adventures The Caribbean Secret

 

Oraz grę Ultima 8

 

Może to nie są wersję steamowe, ale zawsze warto rozszerzyć bibliotekę gier, jeżeli ktoś lubi takie klimaty...

 

PS, Czy ktoś, kto kupił tego nowego bundla, wie czy te wszystkie heroesy są na steama, czy tylko te podpisane, a reszta do pobrania ze strony?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o Humble Might & Magic Bundle.

Jeżeli chodzi o listę to tak naprawę największe są jedynie 3 serwisy, a i tak najlepiej obserwować stronę EpicBundle, która udostępnia informacje o bundlach i darmówkach. Przynajmniej ja z niej korzystam.

Edit. Coś mi się zdaje, że pozostałe Heroesy dodają się do jakiegoś serwisu UPlay (UbisoftPlay), cokolwiek to jest :/

Edytowano przez Chief
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś źródło tej informacji Triste? Jakoś mi się nie wydaje, żeby ubi zrezygnowało z uplay, raz że teraz większość gier od ubi jest na Uplay a dwa, że teraz by bardzo narzekali ludzie, bo potraciliby swoje gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups... przeczytałem o tym dawno temu. Sprawdziłem i okazuje się, że rezygnują w przypadku części tytułów (np. AC: Black Flag). Aha. Ludzie tracili i nadal tracą gry z biblioteki, jeśli kupili je na innej platformie. Podobno, aby uniknąć piratów, ale jeśli w "bundlu" pojawi się Far Cry 4 - nie zdziw się, że wypierniczą go bez jakiegokolwiek ostrzeżenia. Ubi, jesteście super. EA oraz ich praktyki, to przy tym pikuś. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to, nie znasz francuskiego?  :ajawesome:

 

Tutaj można zdobyć 2 darmowe gry: Jet GunnerDead Bits

 

By to zrobić trzeba zalogować się na stronie, dodać do grupy Steama tą grupę oraz mieć konto ustawione na publicznie widoczne.

Następnie klikając na stronie odpowiednie linki powyżej, zweryfikować maile i czekać. 

Edytowano przez Chief
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...