Jump to content

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.

Cipher 618

Recommended Posts

Nikt nie wspominał, to ja wspomnę. Mogę wspominać o takich rzeczach w tym temacie :P?

Chivalry: Medieval Warfare- kolejna darmóweczka do przypisania sobie na Steam, dostępna przez 24 godziny.
http://store.steampowered.com/app/219640/

I wiem że zainteresowani pewnie i tak czytają o tym na łowcach, ale lubię informować o tym szersze grono więc nie miejcie mi za złe pls xD

• Upvote 3

1 minutę temu ATIMKOS napisał:

Do czego guilty gear x2 reload potrzebuje steam? Parę(naście) lat temu dali tą grę w Clicku i w tedy steam nie był do niej potrzebny :/

Zapewne dlatego, że Triste posiada tą grę w postaci klucza steam, nie w innej formie, a z tego co wiem, to klucz steama możesz użyć tylko na steamie :rd6:

• Upvote 1

Właśnie teraz Decaded napisał:

Zapewne dlatego, że Triste posiada tą grę w postaci klucza steam, nie w innej formie, a z tego co wiem, to klucz steama możesz użyć tylko na steamie :rd6:

Ja to wiem, tylko po co ta gra ukazała się na steam, jak i bez tego miała tryb online.

Właśnie teraz ATIMKOS napisał:

Ja to wiem, tylko po co ta gra ukazała się na steam, jak i bez tego miała tryb online.

Steam to aktualnie jedna z największych (o ile nie największa) platforma z grami. Nie ma lepszego miejsca na promocję swojego produktu.