Skocz do zawartości

Nie potrafię się tu odnaleźć...


Dark Fly

Recommended Posts

Powitać pana, w internecie znają mnie pod nickiem Damikkos, lubię Electro, Dubstep i House, ale najbardziej Complextro House, który teoretycznie jest Dubstepem w Housie (a może Housem w Dubstepie?) (a może jeszcze czymś kompletnie innym?)

Baw się dobrze.

Edytowano przez Damikkos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, cześć i czołem, na imię mi Katarzyna, Zmorą z powołania jestem. Leniwą, bo leniwą - nie szkodzi.

Gdybyś chciał z kimś porozmawiać o horrorach, grimdarkach, Neilu Gaimanie, Grze o Tron, ewentualnie czcić i wychwalać Megadeth - pisz śmiało. Jeśli nie - też pisz. Ale uważaj, albowiem możesz spodziewać się odzewu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho, ho, ho, jam jest wielbicielka majonezu, lamuf( :ming:) i kubków.

Zagalopowałeś się, chłopcze, wszystkich nie poznasz, to zalicza się do cudów (czyt. opuszczenia znaczącej populacji forum). :ming:

Internet mnie nie zna, więc nic ważnego co mógłbyś o mnie znaleźć w necie, nie znajdziesz. Chyba że tajemnicze miejsce, ale wątpie w to :ming:

A teraz ty, opowiedz coś o sobie, bo za dużo nie napisałeś. ^3^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  :confused: Celestio zapomniałem napisać o sobie. Więc jestem Darki mam 14 lat lubię dobrą muzę i oczywiście My Little Pony. :ajawesome:

Moim ulubionym kucykiem jest Fluttershy bo jestem podobnie nieśmiały :flutterbad: .

Lubię czytać Fanfici i jeźdźić na Ponymeety.

W wolnych chwilach siedze na forach itd. Szczerze nie spodziewałem się aż tylu osób jak na pierwszy post :ju1Xa: .

Pozdrawiam,Darki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayo, większość pisze na mnie BRO(tak, wiem jak to brzmi xd)a w realu Eryk. Slucham dubstepu, trochę jakiś solówek na skrzypcach. Ucze się grać na gitarce i to chyba tyle na moj temat :P. Mogę sie spytac w jakim miescie mieszkasz?

Lublin :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie powiem Ci, że 99.9% użytkowników tak ma. Na lepsze samopoczucie i zgodnie z moją prywatną tradycją wybrałem dla Ciebie z mojej kolekcji utwór trance:
 
-A ja to co kucyk?

Właściwie to tak.  :rd10: 
-No a ja?  :flitter: 
 
Flitter, Candy nie wtrącajcie się... no dobra, możecie wybrać każdą piosenkę powitalną pod warunkiem, że to nie będzie 

:lyra3: 
 

-(jęk zawodu) Skoro tak to:
 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem Piotr, nienawidzę gimbusów (bo jestem zmuszony chodzić do gimbazy), więc można za mną pogadać na tematy typu "jak niski jest poziom intelektualny współczesnej młodzieży, to znaczy dzieciarni. TW wolnych chwilach no-life w majnkrafta, Osu lub gry Valve (TF2, CS, Portal itp.) Jeśli jesteś graczem to możemy czasem pomordować parę n00bów.

 

Sam też nie wiedziałem jak zacząć. Miałem jakieś 150tyś nieprzeczytanych postów. Teraz mam ponad 200tyś :ming: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcem, ale muszem... bo aż mnie klawiatura świerzbi.  :stare: 
 

Ja jestem Piotr, nienawidzę gimbusów (bo jestem zmuszony chodzić do gimbazy)


To wątek powitalny, ale... Będę wredny. Rozumiem że:

 

Uczeń= gimbus

Gimnazjum = gimbaza

 

Ale nie zmienia to faktu, że masz podejście osób, których tak bardzo nienawidzisz. 
 

można za mną pogadać na tematy typu "jak niski jest poziom intelektualny współczesnej młodzieży, to znaczy dzieciarni.

 
Nie wiem czy dobrze rozumiem. TY jesteś mądry, fajny i w ogóle. Nie wspominając, że wymiatasz w grach, a cała ta "gimbaza" (co to za debilne określenie?) to... a nie będę kończył. Po co drażnić moderatorów?

Przygłupa znajdziesz wszędzie. (nie piszę o Tobie, a dla Ciebie) I nie oceniaj książki po okładce, a ludzi po ubiorze. To że spotkałeś kilka osób o IQ żuka gnojaka nie znaczy, że wszyscy gimnazjaliści tacy są. Jako praktykant spędziłem kilka dni z uczniami klas 1-3. Owszem były przypadki beznadziejne, ale większość była bardzo inteligentna. Jako wolontariusz w domu dziecka spotkałem  niejednego gimnazjalistę. Tylko jeden miał podejście "co to nie ja" Reszta? Bardzo fajni goście.

No chyba, że "gimbaza" to dawny "wieśniak / wiochmen" - określenie charakteru, zachowania się, sposobu bycia a nie pochodzenia. Ale z tego co wyczytałem to "chodzicie do gimbazy". Ja nie chodziłem do "wiochy" (aka szkoły aka budy).  :twilight3: 

A "gimbaza". Zauważyłem, że tu na forum obowiązuje zasada: "albo jesteś taki jak my (wyzywasz od "gimbusów", albo jesteś przeciwko nam"). To smutne, że przesłanie filmu Fucking Amal (1997r) jest nadal aktualne... 

PS. Wiem, że są wyjątki, ale z tego co widzę to nieliczne.
 

Jeśli jesteś graczem to możemy czasem pomordować parę n00bów.

Zapomniał kucyk jak źrebięciem był...  :rdderp: 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mój drogi przyjacielu, gimbus to stan umysłu. Gimbusem mogę równie dobrze nazwać studenta, jeśli zachowuje się jakby zatrzymał się w rozwoju dobre parę lat wcześniej, a po drugie, zdecydowana większość gimnazjalistów to gimbusy, a jeśli w danej grupie 90% członków jest negatywna, to nie patrzymy na te 10% normalnych, tylko na zdecydowaną większość. Dodałbym do tego przykłady z życia, ale nie chce robić off-topu.

 

I nauczcie się rozróżniać! Gimnazjalista, nie musi być gimbusem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mój błąd - źle się wyraziłem. Wiem, że to stan umysłu, tak jak pewne trzy literowe słowo na "ż", często używane wśród miłośników radia z Torunia.

 

I jeszcze jedno. Po prostu dziwi/smuci mnie fakt, że na forum takim jak to, słowo "gimbus" jest używane praktycznie w formie przecinka.  To niesamowite, ale też miałem tyle lat co Wy. Albo zmiana systemu 8 klas szkoły podstawowej tak fatalnie wpłynęła na młodzież (8 klas = zgrana paczka, 1 klasa gimnazjum = każdy chce zaimponować - psychologia się kłania), albo ludzie się zmienili bo za moich czasów nie było takich cyrków. No ale skończmy ten offtop. Jeśli ktoś chce kontynuować dyskusję, zawsze można założyć nowy temat w dziale "Offtop". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnajdziesz się w tym chorym i zawiłym miejscu jakim jest tym forum.

Wystarczy, że nam się porządnie przedstawisz i opowiesz o swoich hobbych. Kto wie? Może znajdzie się ktoś z takimi samymi zainteresowaniami jak ty^^

Jeśli pozwolisz to się przedstawię:

Dawno temu (teraz) w odległej krainie (Szczecin).

Ja Kitsun, wzbudzający postrach władca ciemności (Informatyk)

Rozpętałem niewypowiedziane zło (bałagan w pokoju)

Ale porywczy wojownik Odkurzacz

Władający magiczną rurą

Wystąpił przeciwko mnie

Zanim zadał mi ostateczny cios

Otworzyłem wrota szafy

i posłałem go w kątowość

W której mój brud jest prawem

Teraz ten głupiec

Szuka drogi powrotu do podłogi

By uwolnić świat od brudu

Tutaj opisałem jak bardzo nie lubię sprzątać. Jeżeli wiesz do czego nawiązałem to masz u mnie plusa =3

Póki co witaj na forum i tradycyjnie rzucę w ciebie ulubionym kucem

fluttershy_hug_by_c_h_loboguerrero_c-d4y

Edytowano przez Kitsun
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...