Skocz do zawartości

Recommended Posts

No to cześć, witam.

 

Nigdy nie wiem co napisać w powitaniach. Powiem tak:

- wady - dupek, cham, klnie, warczy, nie zawsze ma ochotę na cokolwiek, arogancki, butny, czasami/często irytujący

 

- zalety - ambitny, nie odwalam wszystkiego jak leci, staram się robić to co robię dobrze, emocjonalny, potrafię dawać konstruktywne rady

 

Nie chce mi się za bardzo wymieniać, przez co wychodzi też inna wada. Lenistwo. Tak, sporo tych wad. Na szczęście mam też kilka zalet. Nie lubię megalomanii i ignorantów. Lubię słodycz (słodkie obrazki, sytuację) pomarańcze i mleko.

 

Zadawajcie pytania, bo nie wiem co mogę o sobie gadać.

 

Piszę ficki, korektoruję je i ogólnie interesuję się słowem pisanym. Jestem ścisłowcem.

 

Pozdrawiam (wzorem Kervaka) moich znajomych: Kervaka, Mordecza, rozrabiakę, Ravebow Dasha, Tościka i Dziu oraz kilku innych wspaniałych ludzi, których poznałem w taki czy inny sposób w fandomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka.

 

Prawie skończyłem trzeci rozdział i mam dwie strony czwartego. Niestety mam teraz urwanie głowy, więc pomimo tego, że już wiem jak to ma wyglądać, to następne rozdziały wyjdą później.

 

I jeśli mam być szczery. Pierwszy hejt mnie zniechęcił w naprawdę dużym stopniu. Przez około cztery miesiące nawet tego nie dotknąłem. Dopiero niedawno coś ruszyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, bo po raz pierwszy od ponad trzech miesięcy chce mi się witać obcego. I to tylko dlatego, że jest nieco podobny do mnie. Z wyjątkiem zamiłowania do słodyczy i podejścia do życia, Obyś się tu odnalazł, albo chociaż kogoś znów poznał. Wiem, że niektórzy ludzie potrzebują innych.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Tomku, nie cieszę się, bo nie mam z czego. Nie znam cię, a przez to i nie mam powodu, żeby się cieszyć, hehe. Jestem bardzo zmienny, więc nie zdziwcie się, jeśli w jednej chwili mam wisielczy humor, a w następnej zacznie mnie roznosić po ścianach ze szczęścia.

 

Gandzia, spoko. Aktualnie pracuję BARDZO czynnie jako korektor. Na razie mam pracy aż za dużo, muszę komuś odmówić korekty. Nie wiem tylko komu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...