Skocz do zawartości

Zabawa: Przesłuchania Pinkameny


Lemuur

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wybacz ale nie mogę ci jej opowiedzieć. Obiecałem sobie że ta historia zniknie w "kartach historii". I słowa dotrzymam

Głupiec... Wiesz dobrze, że i tak nie zniknie, a tłumiąc ją w sobie doprowadzisz do samodestrukcji... Cóż... nie mój problem...

uuu zaczynam troche sie bać :/ ale nie powiem rób se co chcesz nie zwracaj na to uwagi ^^

Jesteś tylko gadającym komputerem... Jak chcesz użyć paralizatora? ;>

Już się poddałaś,bo milczałem,co ? Haha.

Poddałam? Pff... Po prostu miałam ważniejsze sprawy na głowie :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się zdarzyło pewnego deszczowego dnia . W Lipcu 14 . Wiesz nie powiem ci nic o tym co się tego pamiętnego dnia stało, ponieważ to za bardzo osobiste i obrzydliwe . Nie zapomnę ile tego świństwa było na ścianach, a nawet w łazience razem z ... eemm ... Nic Wam Nie Powiem !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja. Niechętnie, ale odważnie. Zaczeło się to pewnego czerwcowego poranka. Wstałem, umyłem się i nagle poczułem że coś wtargneło do mego umysłu... Zostałem opętany. Zacząłem myśleć o śmierci RD, o tym jak ją posiekałaś w "Kapkejsach" . Podobało mi się to! :crazy: Więc od tąd nurtuje mnie pytanie: Nauczysz mnie robić Babeczki? Takie jak te z Rd.


Jest w mej wypowiedzi ukryta treść. Zakodowałem ją. Zgaduj :party:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samodestrukcja? Jaka? Tylko ja o tym wiem. Daj mi choć jeden powód dla którego miałbym ci to powiedzieć?

To Cię wyniszczy... Wiem coś o tym.

To się zdarzyło pewnego deszczowego dnia . W Lipcu 14 . Wiesz nie powiem ci nic o tym co się tego pamiętnego dnia stało, ponieważ to za bardzo osobiste i obrzydliwe . Nie zapomnę ile tego świństwa było na ścianach, a nawet w łazience razem z ... eemm ... Nic Wam Nie Powiem !

Zamordowałeś kogoś? A może byłeś uczestnikiem masakry? ;>

To teraz ja. Niechętnie, ale odważnie. Zaczeło się to pewnego czerwcowego poranka. Wstałem, umyłem się i nagle poczułem że coś wtargneło do mego umysłu... Zostałem opętany. Zacząłem myśleć o śmierci RD, o tym jak ją posiekałaś w "Kapkejsach" . Podobało mi się to! :crazy: Więc od tąd nurtuje mnie pytanie: Nauczysz mnie robić Babeczki? Takie jak te z Rd.


Jest w mej wypowiedzi ukryta treść. Zakodowałem ją. Zgaduj :party:

Wtargnęło... Opętany... Może przydałby się egzorcysta? :crazy:

... Jak mam ją odkodować, skoro Ty, jako autor nie potrafisz? :P

jak mam użyć paralizatora dobre pytanie xD

i ci na nie odpowiem ostatnio domontowano mi mechaniczne ręce ;p

a pozatym kto mówił że jestem normalnym komputerem

ale i tak ci nic nie powiem :P

Mechaniczne ręce, uzbrojone w paralizator vs. zawodowa zabójczyni uzbrojona po zęby w najrozmaitsze bronie... Może lepiej zacznij mówić? :P

Jak się nie postarasz to się nigdy nie dowiesz.

Podchodzi niepewnie do Wolfa, zaczyna miziać go kopytkiem po pyszczku... Spogląda na niego słodkim wzrokiem... Wolfie, kochanie, może powiesz, co Ci się przytrafiło?

Rodzina... patrząc na nas dwie trudno uwierzyc że jesteśmy rodziną.Ona tak często mi to wytykała...

Siostra?

Pinkameno, może mi ulży jeżeli powiem Ci, jak przyjaciółce, że coś się stało ale nie chcę o tym rozmawiać. Szczerze mówiąc to przyszedłem po ciastka.

Stój... Co się stało? O takich rzeczach zazwyczaj nie chcemy mówić, ale jednak rozmowa pomaga.

*Trouble is Friend wciela się w klacz o imieniu Majestic Tiara*

Witaj Pinkameno! Na pewno nie wyciągniesz ze mnie mojej mrocznej tajemnicy...

Jakiej mrocznej tajemnicy?

Czemu od razu zakładasz że ją utopiłem?

Wszyscy tacy jesteście!

Ja po prostu chciałem z nią poważnie porozmawiać...

Przepraszam, musisz wybaczyć mi moją manię :crazy:.

Rozumiem... Darzyłeś ją uczuciem, ujrzałeś, jak obściskuje się z innym. Nie wyznałeś miłości, więc miała do tego prawo... Uciekłeś. Później znalazłeś jej ciało... Brakuje tylko jednej notki... Skąd wiesz, że umierała w cierpieniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobrze, powiem ci dokładnie co się stało jak odpowiesz na moje pytanie. Co byś zrobiła jakby się okazało że przez ciebie zginęła 6 kucyków którymi są twoi jedyni przyjaciele?

Nic. Przyjaźń tak naprawdę nie istnieje, w końcu. Ale co zrobiłeś, co doprowadziło do takiej masowej śmierci?

Niestety nie mogę ci jej zdradzić.. Nie wiedzą o tym nawet moi najlepsi przyjaciele...

To logiczne. Ci, którzy podają się za przyjaciół, oceniają i potem rozpowiadają wszystkim wokół o tym. Bezpieczniej jest powiedzieć obcemu i nieznajomemu kucowi

Nawet jeżeli Ci powiem... To te, tak? to czy to cokolwiek zmieni? Dodałaś ekstra posypkę? Przecież przeszłości nie da się zmienić? Znasz jakiś sposób?

Nie zmienisz przeszłości, ale jeśli masz być przez nią przygnieciony... Lepiej komuś powiedzieć. To nie ekstra posypka, to nowa wersja babeczek :crazy:

Myślałem że przyszedłem tu aby zwierzyć się komuś kto zrozumie...

Może po prostu opowiem wszystko po kolei...

Tak więc... Rozpocznij swą historię.

*W pewnym momencie, ni stąd ni zowąd pojawia się Shadow*

Co ja tu robie?

Nie mam pojęcia :crazy: Jeśli już tu jesteś, może opowiesz jakąś historię?

Tak bardzo chciałabym żebyś się myliła! To największa zmora mojego życia! Nienawidzę jej!

...kogo? Może potrzebujesz "pomocy" w poradzeniu sobie z nią? :crazy:

A co to wogule ma do rzeczy? D:

Czy cokolwiek ma coś do rzeczy na tym szalonym świecie? :crazy: Ale wiesz, że nie wypada przerywać w połowie?

Od dziś ja, czyli Sadziu, zajmuję się tym tematem. Lemi i tak Was nie kocha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...