Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

A ja moją kucową kolekcję ostatnio trochę odchudzam i jakby kto był zainteresowany, to na wydaniu mam pluszową Pinkie Pie i Twilight, takie około 25 cm wysokości. Sprzedam, bo miejsca na półkach mi braknie i nie mam pojęcia co już z nimi robić i gdzie ustawiać. A nie chcę upychać po pudłach no. 

277885289_1_644x461_mlp-my-little-pony-k

277885289_3_644x461_mlp-my-little-pony-k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja moją kucową kolekcję ostatnio trochę odchudzam i jakby kto był zainteresowany, to na wydaniu mam pluszową Pinkie Pie i Twilight, takie około 25 cm wysokości. Sprzedam, bo miejsca na półkach mi braknie i nie mam pojęcia co już z nimi robić i gdzie ustawiać. A nie chcę upychać po pudłach no. 

277885289_1_644x461_mlp-my-little-pony-k

277885289_3_644x461_mlp-my-little-pony-k

Ładne so, na ale za ile ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to przyszedł czas na moje suveniry z MLK :) O-prócz świetnych wspomnień i nagrań[ Te drugie na razie pozostaną niepubliczne, taki wymóg ].

 

jhxge.JPG

Konwentowa koszulka :)

 

jhxx9.jpgjhxwe.jpg

Kubek :)

 

jhxwI.jpg

Pamiątkowa szklanka :) Wielkie dzięki dla Adona i Szymona, za ten prezent. Nawet nie pozwolili dowiedzieć się, ile kosztował :(

 

jhxM9.JPG

Zestaw Przypinek. Sorry za moją pamięć, ale Vinyl pochodzi od przyjaciela z Biur Adaptacyjnych. Każdy z ekipy dostał taki prezent. A ja nie pamiętam jego niku :(

 

jhxXh.JPGjhxXQ.JPG

No i to co najfajniejsze, oprócz prezentów od przyjaciół oczywiście :) Pluszaczek do poduszki. Może to głupio zabrzmi, ale naprawde spie z ta maskotką. Pod zestawem kuczej pościeli i pasuje jak ulał :)

 

jhy4C.JPG

A tutaj... Mały bonus, który zasilił moją kolekcje starszej generacji. Swoją drogą panel Sz6tego, był świetny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień już mija po MLK, ale teraz dopiero znalazłem wolną chwilę, więc też się pochwalę nowymi zdobyczami.
Plakat z autografami i nowe przypinki (w tym dwie niekucowe), wszystkie poza konwentową od Suchego. Macie już jego wizytówkę? :aj5:
CbEOnFh.jpg

I jeszcze wyczekany kubeczek, również od Suchego. Jeśli to czytasz, to wielki hug dla Ciebie  :lunahug2: za świetną jakość, cierpliwość i tytaniczną wręcz pracę na stoisku.
Nd8Xysx.jpg
I to by było na tyle, pluszaki mnie też kusiły ale już sporo hajsu wydałem ostatnio na Dashie, która za jakiś czas przyjdzie z juesej :nipples:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jaka firma mogła by coś takiego wydrukować i za ile. Znacie jakąś?

Bylektóra drukarnia. Druk A3 kosztuje około 2-3 zł. Jednak z reguły drukują na tanim papierze, więc możesz pomysleć o zalaminowaniu za jakieś 4-5

 

Nishi, już udało ci się kupić 3 książkę z tej serii? Ja mam dopiero dwie... :v

Tak, już jakiś czas temu. Ale jeszcze jej nie przeczytałem :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny update :D

 

Na początek to co dorwałem dzisiaj, grupowo... Wiem, jest tam Pinkie Pie z G$, ale dopiero potem spojrzałem na datę produkcji :D

 

jsLUo.JPG

 

A teraz każda pojedynczo...

 

jsLUZ.JPGjsLVn.JPGjsLVE.JPGjsLVS.JPG

 

A na koniec, cała moja kucza kolekcja starszej generacji.  Do Pinkie Pie z G4, sorka, ale umieściłem cie z resztą :D


jsLWo.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...