Skocz do zawartości

[Gra][Fairy Tail] Gildia Magów "Biała Gwiazda"


Spinwide

Recommended Posts

- Cóż... Nie miałem okazji, żeby zapoznać się lepiej z tą całą... gildią, ale jak na razie jest w porządku. Potrzebuję trochę czasu, żeby się przyzwyczaić.
W tym momencie przemówił mistrz gildii.
"Czyli jednak! Nie każda gildia jest taka sama! Oracion Seis? To... To oni! Mam okazję odpłacić się za wszystkie krzywdy. Poradzę sobie? Nie będę przecież sam."
Kai znalazł wolne miejsce i usiadł czekając, aż będzie miał okazję na spokojnie porozmawiać z mistrzem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę nie ufał temu co usłyszał, zwalając winę na wino, ale po dokładnym obwąchaniu wina wykluczył, że tak szybko się upił.

Oracion Seis, jedna z najpotężniejszych mrocznych gildii, ba, jeśli nie najpotężniejsza, a my mamy z nimi walczyć? Nawet nie wiem, jakich magów mają, a mam się zgodzić?

Wstał i bez problemu utrzymał pion, co jeszcze bardziej przekonało go w tym, że praktycznie jest trzeźwy.

-A kiedy wyruszamy? - zaakcentował głoskę "my".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Heh. Czyli nawet najstarszy mag w gildii nie wie nic więcej, co? - szepnąłem do siebie.

Gdy usłyszałem o dołączeniu do przymierza i ataku na Oracion Seis, uśmiech zawitał na mojej twarzy.

- Silna gildia, co? - zaśmiałem się szaleńczo. - Możecie na mnie liczyć.

Spojrzałem na czarnowłosego maga, który usiadł niedaleko mnie. Podszedłem do niego, aby się przywitać.

- Tak więc mag ognia, co? Jestem Nathan Rosnarov, ale jeżeli chcesz, możesz mówić mi Lightning. - podałem dłoń Ring'owi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w Lola D:

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Widząc tylu ochotników, Diego nigdy nie cieszył się tak, z bycia mistrzem gildii.

Usłyszał, jak Rinzler dopytuje się o jego uwagę, więc rzekł:

-O CO CHODZI?! Wołasz za mną od dwóch dni!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzała się. Po chwili zauważyła swojego wilka tuż przy barku. 

- O nie, tylko nie to - powiedziała z nutką rozpaczy w głosie. Szybko tam pobiegła. Odgoniła wilczycę zanim zdążyła cokolwiek nabałaganić. Sue skarciła ją wzrokiem i wróciły do stolika, przy którym wcześniej dziewczyna rozmawiała. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Miło cię poznać Light.- Uśmiechnął się do kolegi.- Możesz się do mnie zwracać jak tylko dusza zapragnie.

Właśnie w tej chwili chłopak uświadomił sobie, że jest najmłodszy w gildii.

- Niezłe zamieszanie się zrobiło  z tym całym Oracion Seis.- Kontynuował Ring.- Jak sądzisz wszyscy podołają wyzwaniu? 

Edytowano przez BlackHawk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zwiększając rotację w ręce i jednocześnie kontroluąc przepływ wody można sformować kształt. Ale jak go utrzymać"-myślałem-" Do tego trzeba by kształtować to za pomocą drugiej ręki"

 

-Mam !-krzyknąłem i zapisałem to w moim notesie. Nareszcie. Moje pierwsze Silne zaklęcie było gotowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mew, gratuluję. Stworzyłeś Rasengana XD

------------------

- Nie wiem. Wszystko zależy od współpracy. - spojrzałem na Ring'a. - Swoją drogą Light to niezły skrót mojego przydługiego przezwiska. - uśmiechnąłem się do maga.

Cały czas myślałem o Acnologii. Nie wiem czemu, ale miałem wrażenie, że niedługo będzie nam dane się spotkać. Miałem nadzieję, że to tylko przeczucie.

- Swoją drogą Ring, czy skłonny byłbyś do współpracy? Zwykle pracowałem z moją siostrą, a twoje płomienie wydają się być idealne do współpracy z moimi błyskawicami. - spojrzałem na maga zaciekawiony. - Oczywiście nic nie zastąpi drugiego maga błyskawic, ale twoje płomienie i tak będą świetne. No to jak? Partnerzy? - uśmiechnąłem się do Ringa. Trochę bałem się odmowy. Gość dopiero wstąpił do gildii, a ja już mu się narzucam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Trochę to dziwne. Gildia ledwo co zgromadziła magów, a już wyruszamy na tak trudną misję. - pomyślałem przez chwilę. W mojej głowie walały się wpomnienia przedstawiające mnie walczącego u boku pewnego człowieka. Jego twarz była zamazana, nie mogłem go sobie przypomnieć. Czyżby partnerem, z którym pracowałem w mojej starej gildii nie była moja siostra? Nie wiedziałem, ale teraz nie pora na to.

- Trzeba się przygotować. Nie ma pewności, że wszyscy powrócimy żywi. - zrobiłem poważną minę. Wszystko było możliwe, a z doświadczenia wiem, że trzeba się przygotować na najgorszy scenariusz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Tu masz rację, Nathan-. Bądź co bądź, to jedna z najpotężniejszych Mrocznych Gildii. Nie można ich lekceważyć.- powiedziałem ze spokojem i skrzyżowałem ręce-  Mimo to, myślę, że my też posiadamy potężnych magów.

Edytowano przez Mew Two
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lol. Nathaniel xD Jak już to Nathan.

------------------

- Hmm... Masz rację. Ponadto nie tylko my będziemy z nimi walczyć. - uśmiechnąłem się złowieszczo. - W końcu przymierze tworzą najlepsze gildie w Fiore. Mamy dość spore szanse, ale nie stuprocentowe. - powiedziałem krzyżując ręce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ciekawi mnie, kto będzie nam pomagał. Znając życie, Smoczy Zabójca- powiedziałem z irytacją- Najlepsza gildia we Fiore mówisz ? Czy to przypadkiem nie jest nasza- śmiechnąłe się łobuzersko do niego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Czy ty Light siebie słyszysz?- spytał Jakkaru.- Dołączyłem do gildii tylko po to by walczyć z silnymi przeciwnikami.- Chłopak uśmiechnął się.- Obrałem sobie za cel skopanie  Oracion Seis czterech liter. W tej chwili jedyne czego chcę to już ich spotkać! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...