Skocz do zawartości

Przygody


Tarreth

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jak na pierwszą twoją pracę nie jest źle. Ale przyczepię się do czegoś jednak.

Nie chcieli nas wpuścić, byli dla nas tak niemili że luna musiała się wtrącić: „To są moje przyjaciółki!”.

Tutaj zauważyłem, że Luna jest napisana z małej litery i nie ma przecinka przed "że".

Poza tym (chyba) jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...

Dobra, ten temat też należy odkurzyć, więc tak na początek... jak się Wam podobają akapity? ^^

Albo w ogóle, jak się Wam podoba I część będąca z założenia fragmentem większego wpisu? Wiem, że niełatwo ocenić coś po takiej małej próbce, ale mnie tu właściwie bardziej chodzi o wygląd posta, czyli czy pasuje tyle tekstu na wiadomość, taka forma narracji, czy może kolor choćby? No, takie tam... :P

Ale to nie wszystko! Jeszcze najważniejsze, bo tak oto teraz macie wpływ na fabułę! A mianowicic chodzi o dwa aspekty, które zostały poruszone w tej historii:

  • Do czego Twili tak okropnie potrzebowała Pinkie?
  • I gdzie Pinkie się podziewała w tym czasie?
Zapraszam! Swoje pomysły możecie wrzucać tutaj, a nuż zostaną one użyte w pamiętniku! Jeśli chodzi o kryteria, dobrze, aby były kreatywne, raczej zgodne z regulaminem i najważniejsze, zgodne z historią, która się w dzienniku rozgrywa. Aby było zabawniej nie znacie pełnej historii, czyli nie za bardzo jesteście w stanie wpłynąć na ostatni czynnik, ale mimo to chyba nie zaszkodzi spróbować, nie? Zawsze się coś wymyśli... ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twi potrzebowała Pinkie do zrobienie przyjęcia na które miała zaprosić pewnego przystojnego ogiera,ale nasza różowa klacz nie przyszła bo poszła na casting do teledysku "Gangam Pony Style".Akurat wygrała główną rolę i nie było jej przez tydzień w Ponyville bo pojechała do Arabi Siodłowej gdzie w zamku księżniczki w sali tronowej mieli kręcić teledysk i pierwsze nagranie mieli puścić na żywo (podczas kręcenia) w Bronywicy (wzięte od Szczawnicy) w kinie w poczekaniu na Hobbita.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dość nietypowe jak na Twilie, ale nada się! :pinkie2: Przy czym Pinkie raczej by się nie udała na casting, a przynajmniej nie w czasie, gdy ktoś musi zajmować się domem państwa Cake'ów, podczas kiedy ci są nad morzem... macie jeszcze jakieś pomysły? Na pewno, tylko się nimi podzielcie... :twilight4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałam sobie, że tu zajrzę, co by w dziale Pinkie Pie pamiętniki też odżyły i Avatar nie smutał z powodu niewielkiej aktywności C: Swoją drogą fajnie, że wreszcie zaczyna się coś dziać i trochę żałuję, że nie zajrzałam tu wcześniej. Pamiętniki nigdy nie były jakoś specjalnie czytane i wiem jak to jest, gdy coś robisz i się starasz, a mało osób to docenia. Dlatego postaram się zaglądać tu dosyć często. ^^

Hm, nie czytałam poprzednich wpisów w pamiętniku naszej ukochanej różowej klaczy - przynajmniej tych za czasów Kuotha - i ten wydaje mi się nieco... inny. Może dlatego, że jest taki trochę mroczy jak dla mnie. Pinkie zniknęła, Twilight wygląda jakby ją stylizował Discord przed metalowym koncertem, jednak wydaje mi się, że... No właśnie. Oto moje teorie:

1. Do czego Twili tak okropnie potrzebowała Pinkie?

Twilight wyglądała na strasznie zdenerwowaną, dlatego musiało to być coś poważnego. Potrzebowała pomocy od Pinkie - tylko dlaczego od niej? To mnie trochę zastanawia. W końcu równie dobrze mogła pójść po resztę ze swoich przyjaciółek, jednak przyszła do niej (możliwe, że reszta sobie gdzieś poszła albo nie było ich w domu, ale odrzucam tę możliwość, bo wtedy nie będzie zabawnie :v). Wykorzystanie talentu Pinkie do tworzenia imprez wydaje mi się nieco zbyt banalne, poza tym Twilight nie miałaby szopy na głowie, gdyby stała się taka błahostka jak przyjęcie niespodzianka, które musi zorganizować (chyba że musi je zorganizować w krótkim czasie, ale to też pomijam :v). Bardziej prawdopodobną ewentualnością jest rozśmieszenie kogoś. Przykładowo: Twilight ma w domu jakiegoś starego ogiera, który jest marudny i skrywa wielką tajemnicę, a nie chce jej nic powiedzieć. Pinkie byłaby idealna do rozweselenia tego gościa i pewnie by się z nim zaprzyjaźniła. A najbardziej prawdopodobny jest Zmysł Pinkie. Może Twilight nie chcący sprowadziła jakąś niewidzialną plagę na Ponyville i chce żeby Pinkie latała od domu do domu i wszystkich ostrzegała, bo swędzi ją kolano czy coś xD. Albo po prostu wyczuła jakieś zagrożenie i chciała dowiedzieć się od Pinkie, czy jej przypuszczenia są słuszne.

2. I gdzie Pinkie się podziewała w tym czasie?

Na to pytanie chyba nie da rady znaleźć odpowiedzi :P Pinkie Pie mogłaby być wszędzie, w końcu to Pinkie Pie. Równie dobrze mogłaby sobie hasać w innym wymiarze.

Będę śledzić jej dalsze przygody. Jestem ciekawa, co wymyślisz C:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Soczek, wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć :hug4: a wpis może faktycznie jest trochę mroczny, ale tak to jest jak się na Avatara wybiera kogoś, kto specjalizuje się w opowiadaniach grozy x) Co do tego, co wymyślę, to jestem sam ciekaw, mam pewien zarys fabuły w głowie, lecz trzeba w nim uzupełnić pewne luki i wolałbym, abyście Wy się tym zajęli, no... chyba że bardzo Wam zależy na powstaniu jakiegoś grimdarka xP

1. Jeśli chodzi o przyczynę, to sądzę, iż da się to wszystko w ciekawy sposób połączyć, tzn. wykorzystując wszystkie te motywy, to powinno oddać właściwy efekt... ;]

2. No dobra, tu też się coś wymyśli, a potem się zobaczy ^^

I to by było na tyle... spodziewajcie się kolejnego wpisu w najbliższym czasie! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...