Skocz do zawartości

"W pogani za zemstą" Ares Prime


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 548
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Drogi Sea Charger.

Fluttershy powiadomiła mnie, że znowu wziąłeś za dużą dawkę eliksiru przeciwbólowego. Chyba wyjaśniła ci jakie mogą być tego konsekwencje? Im więcej będziesz go pić tym szybciej stracisz wszystkie swoje zmysł, poczynając od dotyku i kończąc na wzroku i słuchu. Jeśli będziesz brał tyle ile zaleciłam - dwie, trzy krople, nic ci nie będzie. Przygotowuję ci nowy lek, który powinien szybciej postawić cię na nogi, ale to wymaga czasu. Przyjdę do ciebie niebawem.

Dbaj o siebie
Twilight Sparkle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... dobrze wiedzieć. 

Z prychnięciem zmiąłem kartkę i cisnąłem ją w kąt. Jako że nie miałem przy sobie żadnych akcesoriów pisarskich nie miałem jak odpowiedzieć Sparkle co myślę o jej dobrych radach po szkodzie. Jak sama przyjdzie to jej powiem. 

- Coś jeszcze sowo? Jak nie to wypad. - wskazałem wzrokiem na okno. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jak... jak to 2 dni? I leżałem tak 2 dni w łóżku bez wody? Nie, muszę natychmiast się nawilżyć. Mnie woda do przeżycia jest dużo bardziej potrzebna niż normalnemu kucowi. Minęła połowa czasu jaki mogę przeżyć bez wody. 

Usiadłem na krawędzi łóżka patrząc na swoją już przeschniętą skórę i łuski na tylnej części ciała. Oj, niezbyt ciekawie to wyglądało. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Najgorzej... będzie pokonać schody. Nie obraź się, ale jesteś słaba fizycznie i musisz uważać bo nie zdołasz mnie długo nieść, i podpierać. Kiedy już pokonam schody to pójdzie z górki dalej. 

Podaj mi mój trójząb... może jakoś zdołam zejść z tych schodów. - po czym wstałem ostrożnie z łóżka, już mentalnie przygotowywyjąc się do bólu i zejścia po schodach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...