Skocz do zawartości

"W pogani za zemstą" Ares Prime


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 548
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Po tych słowach niemal natychmiast odrzuciłem butelkę z Eliksirem. 

- CO!? Nie mogła mi tego wcześniej powiedzieć!? - zawołałem teraz przeklinając się w duchu że poprosiłem ją o przyrządzenie tego wywaru. - Moje zmysły... nie mogę ich stracić. Bez nich nie zdołam wytropić tego potwora..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałeś potem bezczynnie przez kwadrans. Nic się nie działo, no może poza śpiewem ptaków za oknem. Potem nagle drzwi się otwierają i wchodzi Fluttershy z misą parującej... zupy rybnej!

- Proszę, oto obiad - powiedziała uroczyście Fluttershy z miłym uśmiechem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapach... był boski. Naprawdę prze boski. Od dawna nie czułem nic tak dobrego.

Zapach domowego jadła nie towarzyszły mi od lat. 

Nawet nie pamiętam smaku większości ciepłych posiłków. A tu trafia mi się takie coś.

- Pachnie bosko. - i czułem aż mi ślinka cieknie.- D...dziękuję. Od dawna nikt nic mi nie ugotował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zabrałem się za jedzenie zupy - i myliłem się twierdząc że nie ma dla mnie lepszego dania niż surowa ryba. Było coś lepszego - zupa rybna przepisu Fluttershy. No miód cud, orzeszki. Pycha i poezja smaku w czystej postaci. MNIAM!

Pałaszowałem zupę z wdziecznością nie pozwalając ani jednej kropli się zmarnować. Wyjadłem wszysto co było w misce, i wylizałem ją do czysta. A jak już to zrobiłem to poczekałem aż pegazica wróci. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluttershy wróciła po jakimś czasie mając na ramieniu jakiegoś białego królika. Położyła go na podłodze a potem podeszła do ciebie.

- Smakowało? - spytała się zabierając pustą miskę - mam nadzieję, że Angel ci nie przeszkadza. Musiałam go ze sobą wziąć. Ale jeśli przeszkadza to zaniosę go na dół....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...