Skocz do zawartości

"W pogani za zemstą" Ares Prime


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 548
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Dzięki. - kiwnąłem głową i załoyłem kuszę na prawe przednie kopyto. Tak... pasowała nawet na moją zbroję. Idealna. Nie za ciężka, nie za wolna. Dobra do przebijania pancerza i zabijania jednym strzałem w głowę.  Świetna broń dla łowcy.

- Pasowałoby ją przetestować. Widzę że ma też specjalistyczne bełty... A właśnie. Przygotowałaś flaszkę kwasu jak cię prosiłem? 

Edytowano przez Ares Prime
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight rzuciła ci dziwne spojrzenie i ruszyła do swojego pokoju. Nie pozostało ci nic innego jak iść do ogrodów. Na całe szczęście straż dostałą rozkaz by ci nie przeszkadzać, co oznacza, że nikt nie zaczepi cie w jakiejś błahej sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udałem się prosto do ogrodu aby szukać stosownej rzeźby... albo nie. Nie rzeźby. Lepszy będzie żywy cel - wilk drzewny. 

Ale cholera, czas nagli a tu nie ma bardzo jak możliwości iść do lasu na łowy. Trudno, zadowolę się strzelaniem do drzewa. 

O, jest! Idealne, duże i spore. Dobre do ćwiczenia celnosci. Stanąłem w odpowiedniej odległości, załadowałem bełty do kuszy, wymierzyłem i strzelałem do drzewa celując w grube konary, pień i owoce. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku nie zważałeś na to, jakie to drzewo. Potem przyjrzałeś się i zauważyłeś, że to grusza. Wziąłeś na cel jedną małą gruszę, która znajdowała się dobre trzy stopy nad ziemią. Wystrzeliłeś, ale chybiłeś. No cóż, pierwszy raz prawie nigdy się nie udaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. 

Przeładowałem następny bełt, i wymierzyłem w kolejny owoc. Albo nie... zaczekam aż Twilight przyniesie resztę mikstur. Taki kwas czy inny szkodzący środek chemiczny w bełcie będzie dużo lepszy w strzelaniu niż zwykły bełt. Toteż czekałem cierpliwie aż się pojawi pani magiczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut później zobaczyłeś biegnącą w twoją stronę Twilight. Była oddychała ciężko, w końcu jej pokój był w najwyższej kondygnacji pałacu.

- Mam twoje trucizny - powiedziała sapiąc - ciężko było je zdobyć, ale udało się. Mam nadzieje, że dobrze je wykorzystasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dzięki Twilight. - pieczołowicie odebrałem od niej torbę z truciznami. - Dobrze... mam to czego potrzebowałem. Możemy ruszać do tej wioski, ale uprzedzam cię - nie spodziewaj się tam różowych widoków. 

Złozyłem kuszę i przerzuciłem torbę przez głowę. Byłem gotów do drogi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...