Skocz do zawartości

Podaruj huga userowi


Erast

Recommended Posts

*huggers* dla WładcyCiemniakówIWszelkiegoZboczeństwa (?) za to, że wygaduje o mnie bzdury na sb :rainderp: *huggers* dla Mrs.Octavi za jej wygląd, charakter i szczurka :yay: *huggers* dla Daffy'ego aka Kruczka za poprawianie mi samooceny, no i za jego cudne oczy! *huggers* dla Raindrops za bycie najwięększą optymistką na świecie! Nadaje ci tytuł "Dropsikowy optymiś" :yay: *huggers* dla Morviles'a za Edki. *huggers* dla Myhell'a za reklamę :rainderp: *huggers* dla All user's za istnienie :derp6:

  • +1 3
Link do komentarza

Czas na kolejną dawkę hugów!

 

*Hug* Dla Anathieli za realizację moich projektów. :hug4:

*Hug* Dla NNieznanyBrony za podzielanie mojej miłości do tańca i fajny charakter. :discord2:

*Hug* Dla BRONIESiPEGASIS za wspólną walkę przeciwko olimpowi. :TaTds:

*Big harm hug* Dla Eternala za bycie moim najlepszym przyjacielem na forum! :pinkiehug:

*hug* Dla Triste Cordis za to że bardzo go lubię i będę mu pomagał jak umiem nawet jeśli NNAO nie pójdzie mi najlepiej. No i za muzykę! :sweetie:

Link do komentarza
  • 7 months later...
Gość Littlebart

W takim razie hug dla Madzi (Everlong) oraz Kruczka, za waszą wspaniałość i majestatyczność. Dzięki <3

Edytowano przez Littlebart Czarownicy Pies
  • +1 1
Link do komentarza

Awww, to ja daję :fshug:  dla:

 

Uszatki - bo jest świetną przyjaciółką no i pierwszą osobą, którą powitałem na forum (kurde... kto by pomyślał, że tak dobrze trafię xD A no i ona też mi dała więc odwdzięczyć się trzeba :v Dlatego masz tu drugiego :v:hug:

 

Imesha - bo to on mi pokazał to forum i gdyby nie on to prawdopodobnie by mnie do dziś tu nie było i jest świetnym pozytywnie nastawionym kolegą :D

 

Elfki z Amanu - chyba pierwsza znajoma tutaj i daję jej huga, bo inaczej na stosie spłonę jak tylko zobaczy, że nie dałem :v

 

Burning Question - także dobra koleżanka, seanse z MLP, które z nią miałem zaliczam do udanych i mam nadzieję, że jeszcze zdołamy to powtórzyć :D

 

StarostaXD - "nowy nabytek" wśród moich znajomych, jej daję, bo... po prostu ją lubię i dałbym na żywo także, gdyby mieszkała bliżej :v 
 

Piter Wan Kenobi za te wszystkie rozmowy na steam w trakcie mojej gry w Wiedźmina no i za to, że ogółem jesteś, jak to dzisiaj by powiedziała młodzież "spoko ziom" xD

 

Nimfadora Enigma - jeśli myślała, że ją hug ominie, to się srogo myli :v 

 

 

No i dla całej reszty forum, bo fajnie się tu czas spędza :v

Link do komentarza
Gość Nie sądzę

Nu dobrze, elf też rozda hugi. :hug:

Leah - za to, że jest i jest zaczepista. Wielbię ją, ona wielbi mnie, proste. Poza tym świetnie się rozmawia.

Sir hugoholic - tak bardzo odwdzięczam się. Wyjątkowo zamiast naprężać cięciwię łuku niech będzie dla wyłudzacza.

Mephisto - za pożyczenie Mjolnira i nie zamykanie mnie w budzie jako syna.

Skodzia - żeby poszła na terapię przeciwobsesyjną razem ze mną.

Oksymoron - za charakter, a także pełnienie urzędu matki, który śmiem twierdzić, że pełni dobrze.

Littlebart - za kilkakrotne posłużenie jako podpałka , a także jako prośba, by w końcu łaskawie zrobił mi tapetę.

Frodo - żeby się nie fochała, hug za hug.

Hedzieł - bo ciągle twierdzi, że by kogoś przytulił.

MaLinka - za cyganienie dla mnie i pozwolenie nazywania się Kilim.

Reszty grupy pw, za pw. Osoby: Sajback, Wiecznie Uśmiechnięta, Ferejli, Bon Bon.

Link do komentarza

Daję huga:

-Wszystkim czytelnikom moich fanfików, za to, że są w stanie przebrnąć przez ten syf i otchłań zła

-Całej redakcji Broohofa, za zajedwabistość i wspaniałość

-Wszystkim hejterom, zawsze mnie rozśmieszają, kiedy mnie hejtują xD

-Wszystkim pisarzom fików typu "Cahan approves"

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...