Skocz do zawartości

Jak wyglądałby wasz Cutie mark ?


Bluedraft

Recommended Posts

Wiecie co jakbym miał mieć cutie mark. To... nie starczyło by miejsca na moim ciele... Tfu... Futrze :P Umiem grać na gitarze, lubię muzykę, pisze dobre opowiadania (Przynajmniej tak mi moja nauczycielka od polaka mówi ^.^) . Na pewno coś związanego z humanistyką... chociaż ścisłowcem też jestem, nie mato jak być dobry z fizyki, chemii, i informatyki a zarazem słaby z matmy ^.^(\ . Może ma ktoś pomysł na mój znaczek... Chyba że walne se zdjęcie "Leonarda Da Vinci" czy jak to się tam pisze jego imię :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ProPanek Wiesz co zastanawiałem się troche nad tym i wywnioskowałem że granie na gitarze to jest tworzenie nowych ruchów także ta sprawa trzyma się pisania opowiadań ponieważ masz już wizje tego co ma sie dziać w twoim opowiadaniu ,podobnie jak chemia informatyka i fizyka mają wspólną cechę jest ją struktura :D Te rzeczy opierają się na strukturze tekstów , ruchów , działań , a także kolejności łączenia :D A więc sądzę że masz talent do myślenia strukturalnego czyli widzisz coś przez jego budowę ;) ..... oczywiście jestem tylko człowiekiem więc mogę się mylić co do twojego talentu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Mam z ok. 7 talentów w tum dwa najlepsze: granie na PS3/Move (przeszłam 3/4 moich gier w tym jednśą od 12 a mam 10) i ronbienie własnoręcznych origami (Na lekcji z ogłoszenia o zakończeniu zajęć zrobiłam papierową kobrę). PS. Chyba jestem zaklinaczką 5 do dziennika, a mojej rubryce żadnych pał :pinkie: więc 5 i skreślona 1 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to pewnie albo kilof albo książka o tytule "wszystko z niczego"(albo zamiast książki agrafka) (raz zrobiłem PLANY karabinu zasilanego co2 co miota przedmiotami okrągłymi o średnicy ok.3 cm(tylko plany nigdy go nie skonstruowałem)

mechanizm to korbka od butli którą się odkręca przed sztrzałem i zakręca po oraz "drzwiczki" w pomieszczeniu z pociskiem które po naciśnięciu spustu się otwierają oraz brak magazynka albo raz skonstrułowałem latarkę z batteri z ziemniaka (tata robił baterię a ja niedługo w szkole będę takie rzeczy robić)używając pustej baterii którą można ponownie ładować 2 pinezek 1 agrafki 1 tekturka kable i żarówka albo elektromagnes z baterii 10v kabli 2 pinezek 1 tekturka 1 agrafka śrubokręta i kabla telefonicznego

) albo gwiazdy albo słońce i księżyc albo waga albo komputer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. u mnie ? deskorolka skrzyżowana z gitarą (moja jazda na desce i gra na tym instrumencie) :D albo ewentualnie Tornado :D (tutaj to bardziej nawiązanie do destrukcyjności mojego charakteru)... o i ew. karta z piórem ( uwielbiam coś pisać: książki, piosenki itp. :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... jak może wyglądać Cutie mark symbolizujący szaleństwo? xD Niby nie jestem rozmowny, ale mam takie odpały, jakbym spożył zbyt dużą ilość cukru, a czasami się też potrafię mocno wkurzyć... Podobnie jak Pinkie Pie/Pinkamena. xD Nie wiem jak może wyglądać. A drugie to... coś związane z filmami. Lubię robić filmy ze znajomymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...