Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Dziękuję wam z całego serca za dołączenie do klanu! Mam nadzieję że ten klan nie rozpadnie się tak szybko jak pozostałe! DZIĘKUJĘ! SALUT!post-6219-0-44749000-1407947445.png


Dziękuję wam z całego serca za dołączenie do klanu! Mam nadzieję że ten klan nie rozpadnie się tak szybko jak pozostałe! DZIĘKUJĘ! SALUT!post-6219-0-44749000-1407947445.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powodzenia w grze w ramach klanu. Wspólne bitwy są wieczorami w soboty.

A teraz mały apel - Ostatnio klan jest w kryzysie, jako że kompletnie brak aktywnych graczy. Fakt. Mimo to muszę powiedzieć że za około miesiąc mija ROK od założenia klanu, i mimo to nadal regularnie, praktycznie bez większych przerw, są rozgrywane wspólne bitwy. Gdyby było choć 3-4 aktywnych graczy więcej, nie byłoby już problemów ze stanem osobowym w bitwach, można by powrócić może do dziesięcioosobowych kompanii i kto wie... znowu się spróbować w klanówce. Nie zrażajcie się aktualnym stanem rzeczy, jako że do poprawy sytuacji niewiele potrzeba i występowanie z klanu tylko ją pogarsza. Oczywiście nikogo nie zatrzymuje, życzę każdemu powodzenia, ale to właśnie liczba członków, aktywnych, jest kluczowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjecie jeszcze?

Bo pojeździłbym sobie z jakimiś ogarniętymi ludźmi, a skoro jest i klan z fandomu  :giggle: .

Do tej pory mógłbym nawet powiedzieć, że będę aktywnie chciał uczestniczyć, ale we wrześniu niestety chwila przerwy, a od października to już tylko zobaczyć jak studia, ale pewnie będę w miarę dostępny... czasem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, z powodu niskiej frekwencji graczy w tym klanie odszedłem, jak co dzień byłyby CW albo bitwy o twierdzę to bym został, a tak to wróciłem do swojego starego klanu. nie ma komu dowodzić ? nie ma problemu mógłbym, jestem o tyle ogarniętym graczem że znam podstawowe i nieco zawansowane taktyki na każdą mapę... ale nie ma graczy w tym klanie taki więc temu odeszłem, jakoś tak z miesiąc temu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well... Z powodu maciupeńkiej awarii i głupoty z mej strony, cała baza serwera poszła w druty, więc w ciągu kilku(nastu?) godzin od teraz, możecie doświadczyć drobne problemy na serwerze TSa.

Robię, co mogę i najszybciej jak mogę, ale naprawa szkód trochę potrwa. Ponadto, możecie zauważyć komunikat ostrzegający, iż serwer "mógł zostać podmieniony". Nie przejmujcie się nim, ponieważ zmieniłem maszynkę.

Za utrudnienia przepraszam.

 

W razie pytań, łapcie mnie na TSie. Nick znacie :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej oficjalnie? Podaj wiek, pamiętając, że nasze minimum do rozmów na TS to 16 lat... Ostatnio (nie chcąc nikogo obrazić), nie napiszę kto przyjął dwóch... Nad wyraz... Baaaardzo młodych graczy, na tyle młodych, że jak zauważyłem na kanał na TS wchodzą, to od razu reszta się wycisza albo wychodzi... Więc... Sam wiesz... 

Edytowano przez Coffey
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, chyba jedyna istotna rzecz, ktόrej nie napisałem w podaniu :v

18 minus tydzień.

Chociaż zanim się dotarzam na TSa :giggle:  (to muszę go najpierw postawić)

Brak słuchawek z mikrofonem nieco utrudnia sprawę, po prostu będę musiał go odpalić na innym kompie i pozbawić się jakże istotnych komunikatów o tym, że trafienie za 0.

Jak już będę miał okazję faktycznie użyć tsa.

 

I, tak, wiem, rozumiem. Mój brat młodszy też gra. Niestety. Na szczęście nie męczy żadnego klanu (szczęśliwie prawie nikogo nie męczy). Ale współczuję ludziom, których mm nim karze, dobrze, że to baaardzo niskie tiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: tomekdober (na WoT)

Wiek: 16 lat minie 14.09 tego roku (2014). Mam nadzieję że to nie problem.

TSa mam ale niedawno pobrałem. Dla mnie to jeszcze czarna magia.

Wysyłam zgłoszenie i liczę na pozytywne rozpatrzenie prośby.

P.S. Ocena osobista 4000. Nie wiem czy to ważne bo nie mam XVMa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 tier?
Ja mam trochę 6 tieru (nie, nie 1sa i bardzo się cieszę, że go usuwają :) ), ale żeby mieć coś użytecznego to musiałbym pewnie e8 kupić, albo najlepiej hellcata/jacksona (skoro hellcat dostaje nerfa...), bo tak to tylko jumbo albo 12t... Chociaż baaaaardzo czekam na następce po chafeem  :fluttershy5: 
W sumie jaki jest typowy skład? 5 ciężkich 2 lajty? Co akurat będzie pod ręką? Trollem byłoby 7 hellcatów, ale teraz jak je znerfią to...

 

No i jak wspominałem, ja pewnie będę mógł się pokazywać, nawet dość regularnie, ale dopiero od października.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...