Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Pierwsza bitwa klanowa, przegramiśmy 15:2 z francuskim klanem z samymi francuskimi spotami i 5-7 francuskimi artami, maniacy francuzów, kogo kolwiek wyświecił scout to do okoła niego były wybuchy co ~ 2 sek, -10% szans na przeżycie. Nie stety musiałem opuścić klan, kolejne 2 walki są o 21:13 (tak 2 naraz ;_; ) serdecznie zapraszam i nie przegrajcie!

For Equestria!

Edytowano przez BlackBird
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli nie szukamy, to nie dołączysz, bo nie opłaca ci się być szeregowym? :ming:

 

A poważnie... Obecny dowódca polowy (ja) może być w grze z 5 razy w miesiącu. To zdecydowanie zbyt mało, żeby prowadzić jakiekolwiek działania. Jestem za tym, żeby poszukać jakieś zastępstwo dla tego nieroba. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie do was dołącze. Obecnie mam tier VI w postaci KV1-S, ale mam odblokowane dwa VIII tiery a mianowicie ISU 152 i T32, musze tylko kredytów nazbierać. Nick w grze: Legion0 gram głównie w weekendy, chyba że trafi się wolne w ciągu tygodnia. I zaproszenie wysyłajcie dopiero za 3 dni od dziś, bo dopiero co opuściłem poprzedni klan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłbym z chęcią. Ostatni klan był niezbyt ciekawym przeżyciem pod względem aktywności. Jeżeli to możliwe ofc.

 

Maksymalny tier to VIII, dokładniej Ferdynand. 128mm soon.

Nick to Korcik1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do napisania podania na stronie WoTa...

 

Co do drużynówki...

Zacznę dziś robić ok. 19... Do około max 20:30 (ze względu na ograniczony czas eventu... Zostało mi ok. 158k expa i planuję do poniedziałku to zrobić)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...