Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Dobra, co do turnieju. Pierwsza mapa to Himmelsdorf. Myślę że optymalne drużyny to 2 KV-1 i 1 Pz IV/M4/T-34. Opcjonanie zamiast KV-1 mógłby być BGR G1B ale tylko z najlepszą armatą albo AT-2 (chociaż to już raczej nie...)
To ja założę drużynę. Nazwa niech będzie Pancerna Pięść Equestrii. (ktoś może pamięta że owa nazwa nieznacznie przegrała wybory z aktualną nazwą klanu)
Hasło to Celestia.
zmieszczą się max 4 osoby, jednak wtedy jedna będzie tak jakby rezerwa i nie będzie bezpośrednio brać udziału. nagrody jednak chyba dostanie (jak coś ugramy) Najlepiej jak owa osoba na przykład nie ma wyżej wymienionych czołgów.

oto link: http://worldoftanks.eu/uc/teams/55338-Pancerna_Pi%C4%99%C5%9B%C4%87_Equestrii/

Niech ktoś założy drugą drużynę.

 

 

Poproszę jeszcze raz o zaproszenie bo na tym, które dostałem minęła ważność :3

zaproszenie poszło

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam wymaxowany KV-1, BGR G1B i M4. W razie czego mogę jeszcze kupić T1 Heavy, Pz IV, ELC AMX albo T-34 (wszystko wymaksowane) a jak się postaram to i AT-2 się znajdzie więc nie ma problemu.
Jednak rezerwowy się przyda, nie wiem czy moim rodzicom znowu nie odbije...

Bitwy są od 18:30 aż po 21 (chyba...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgłaszam, mogę grać elc amx, panzer iv, albo kv1 (niespecjalnie), nie wiem jeszcze co kupię.

 

musisz dołączyć tutaj http://worldoftanks.eu/uc/teams/55338-Pancerna_Pi%C4%99%C5%9B%C4%87_Equestrii/ (jak tego nie zrobiłeś. u mnie ciebie jeszcze nie ma.)

 

edit: ok, już jesteś.

To może jeszcze ktoś do rezerwy.

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozdzielać się nie ma co. Może dołem, pod zamkiem taką drogą? a średni będzie się trzymał trochę z tyłu by w razie czego cofnąć się do bazy.

Rezerwa też dostanie złoto jak wygramy. jak nikt nie chce bo nie może to niech zgłosi się ktokolwiek. A gdybym tak nagle zniknął to Hetzer z odłamkowym też może zresetować capa. Czyli nie musi nawet być piąty tier.

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja radzę na każdą mapę zaopatrzyć się w dodatkową amunicje odłamkowe-burzącą Więcej dmg a pancerza prawie wgl. 5 tiery nie mają więc będzie łatwo szło. Jakby co od razu biorę Pz. IV

Edytowano przez Destroid.Brony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się w ogóle spotkamy byłoby epickie. na 3200 drużyn... a co dopiero w finale.

To zgłoszę gotowość naszej drużyny.

To pytanie - jaka taktyka byłaby najlepsza dla trzyosobowej drużyny na himmelsdorf (tyczy się to obu drużyn).
Najrozsądniejsze wydaje się 2 KV-1 i 1 Pz IV. Jednak teoretycznie można też zaryzykować i puścić do boju 1 KV-1 (do obrony bazy), i dwa średnie by je puścić na bazę przeciwnika. lub 1 ELC AMX, 1 KV i 1 średni. ELC wyspotuje gdzie są i ich nadszarpie, KV i Średni na bazę, chyba że oni pierwsi będą capować, wtedy średni lub ciężki się cofnie.
No i którędy jechać na bazę? Nie wiem też czy to będzie bitwa spotkaniowa (obie drużyny atakują jedną bazy obok torów) czy losowa (zwykła bitwa). I sądzę że raczej to pierwsze.

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj się trochę wysiliłem i zarobiłem kaski w związku z czym zrobiłem zakupy i mam 5 v tierów :)  czyli; Kv-1, Pz Sfl IVc, ELC AMX, Churchil I, Su-85. Więc jakby co to z tych wybieraj izy, ale mów wcześniej bo jescze nie wszystko ma kupione lepsze moduły.

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Churchill na pewno nie.

Niszczyciele na mapie Himmelsdorf nie mają za bardzo gdzie ukryć. ich zadania mogą przejąć ciężkie co trzy razy tyle wytrzymają.
To pozostaje 2 KV czy 1 KV i 1 jeden ELC... ELC mógłby ich zajechać od tyłu. dodatkowy KV oznacza większą siłę ognia w czasie walk o bazę. A średni też można posłać na ich tyły.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...