Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

hipis uwierz mi ze to jeszcze nic... grajac na pz38nA (4 tier) rzucalo mbie na 8 tiery... tak samo covenanterem. A jbc to ja moge z tb pograc bo expie teraz mardera do tej nowej linii orac ue 57 do focha 155 ;)

 

Każdy czołg, altyterię i niszczarkę wrzuci do walk o poziomie +0/2 (Najsilniejszy czołg będzie tego samego tieru co ty, tier wyżej, lub dwa.) Wyjątkami od tej reguły są pojazdy tierów 1 i 2 mające +0/1,  niektóre czołgi premium, które też mają +0/1, oraz czołgi lekkie mające aż +1/4. WIęc jak bierzesz zwiadowcę 4 tieru to normalne, że może cię rzucać na 8 tiery. Tak samo np. VK 28.01 (lekki 6 tieru) wchodzi często do tierów 10.

 

 

Plutony... Najlepiej grać plutony jak się ma podobne tiery, Bo jak ja grałem plutony to wywalało mnie również na VI tiery, moim III tierem, co raczej nie było zbyt przyjemne.

 

Masz rację. Losowania w plutonie są względem najsilniejszego gracza w tym plutonie. Ale cóż, niektóre niszczarki 3 tieru (np Marder2 albo Valentine AT) radzą sobie nienajgorzej nawet na 6 tierach.

 

 

PS.

Do klanu nie dołączę, przynajmniej na razie, bo mam swój. Ale jakby ktoś chciał pograć ze mną pluton albo bitwę drużynową, to zapraszam. Nick w grze taki sam jak na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie fochaj się  ^ ^

Ja muszę wreszcie uzbierać expa na tą 38(nA)... Zobaczymy czy jest taka do dupy :P W każdym razie dzięki. Zobaczę po szkole jak będzie czas.

 Uwierz mi Hippis to jest czołg któremu nikogo nie polecam jeden z gorszych, już A-20 od ZSRR jest o wiele szybsza i może więcej szkód wyrządzić swoim działem więc mówię ci jak się zniechęcisz to nie przejmuj się tym, i powtarzaj - Aby do Pz. IV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Uwierz mi Hippis to jest czołg któremu nikogo nie polecam jeden z gorszych, już A-20 od ZSRR jest o wiele szybsza i może więcej szkód wyrządzić swoim działem więc mówię ci jak się zniechęcisz to nie przejmuj się tym, i powtarzaj - Aby do Pz. IV.

Zgadzam się, będziesz musiał powtarzać :P, ten czołg to katorga, ale następca wynagradza ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...