Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Jak będę miał kompa z powrotem to moge coś ogarnąć :) Prawdę mówiąc zastanawiałem się nad tym od dłuższego czasu ;) ale nie chciało mi się z tym bawić :ming:

eee, nie opłaca się. Za mały ruch jest w tym temacie żeby się opłacało robić własne forum, a większość członków/żołnierzy znalazła ów klan właśnie dzięki temu tematowi na tym forum, a nie gdzieś tam w necie. Drugi temat dla ogłoszeń możnaby założyć, tylko ich za dużo jeszcze nie ma.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, nie opłaca się. Za mały ruch jest w tym temacie żeby się opłacało robić własne forum, a większość członków/żołnierzy znalazła ów klan właśnie dzięki temu tematowi na tym forum, a nie gdzieś tam w necie. Drugi temat dla ogłoszeń możnaby założyć, tylko ich za dużo jeszcze nie ma.

 

 

Powiem tak... Bardzo dobrze, że użyłeś słowa JESZCZE. :squee:

 

A co do osobnego forum... Można by zrobić, ale dopiero jak klan się rozrośnie. Teraz jest na to za wcześnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... Bardzo dobrze, że użyłeś słowa JESZCZE. :squee:

 

A co do osobnego forum... Można by zrobić, ale dopiero jak klan się rozrośnie. Teraz jest na to za wcześnie.

Świadomie użyłem tego słowa. Czas na reformy w klanie. Czyli ogłaszam się Führerem! Czyli czas może pomyśleć o pewnej dyscyplinie i o paru zmianach w organizacji bitew...

 

 

Nick:MrERJ145

Zapraszamy, zapraszamy. Byłbyś jubileuszowym członkiem Nr. 50! Wyślij jeszcze zgłoszenie o tu http://worldoftanks.eu/community/clans/500030213-MLP-P/ , i po sprawie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak mam isa3 ale go sprzedalem?? (bo mi sie hajsy skonczyly -.-

 

Jak masz problem z kasą, to nie sprzedawaj czołgu, bo później będziesz chciał go odkupić, a to jest marnowanie kasy. Zamiast tego pograj trochę niskimi czołgami. Dobrym sposobem na napełnienie "sakiewki" jest wykonywanie misji. Niektóre z nich wcale nie są wymagające, a trochę kasy z tego jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz problem z kasą, to nie sprzedawaj czołgu, bo później będziesz chciał go odkupić, a to jest marnowanie kasy. Zamiast tego pograj trochę niskimi czołgami. Dobrym sposobem na napełnienie "sakiewki" jest wykonywanie misji. Niektóre z nich wcale nie są wymagające, a trochę kasy z tego jest.

no wlasnie teraz mam 2 money-makery... BDR i Hellcata :) no i bd ciulal powoli do tych 2.5kk bo czeba to kupic jeszcze raz :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA

Małe ogłoszenie!

Jest zalecany zakup czołgu 4 tieru (najlepiej Hetzer, Matilda, Pz III, M8A1), w miarę możliwości także 6 tier. W niedalekiej przyszłości mogę (!) zacząć wymyślać kary. I nie gadajcie że was nie stać... 100 000 - 150 000 kredytów to nie majątek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA

Małe ogłoszenie!

Jest zalecany zakup czołgu 4 tieru (najlepiej Hetzer, Matilda, Pz III, M8A1), w miarę możliwości także 6 tier. W niedalekiej przyszłości mogę (!) zacząć wymyślać kary. I nie gadajcie że was nie stać... 100 000 - 150 000 kredytów to nie majątek
mam hellcata ale na 4 mnie w TYM MOMENCIE nie stac. mam z 70k kredytow :( No a pozatym i tak nie mam kompa teraz :((
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zalecany zakup czołgu 4 tieru (najlepiej Hetzer, Matilda, Pz III, M8A1), w miarę możliwości także 6 tier. W niedalekiej przyszłości mogę (!) zacząć wymyślać kary. I nie gadajcie że was nie stać... 100 000 - 150 000 kredytów to nie majątek

 

 

Mnie tam stać... Ale gorzej z miejscem w garażu, a żal cokolwiek sprzedawać.

Go gorsza, niedawno sprzedałem mojego Pz 3. Mógłbym go odkupić, bo był bardzo fajny... Ale załogę przeszkoliłem na inny czołg, żal przeszkalać z powrotem. ;__;

 

Mimo to... Spróbuję niedługo coś sobie załatwić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

UWAGA UWAGA

Małe ogłoszenie!

Jest zalecany zakup czołgu 4 tieru (najlepiej Hetzer, Matilda, Pz III, M8A1), w miarę możliwości także 6 tier. W niedalekiej przyszłości mogę (!) zacząć wymyślać kary. I nie gadajcie że was nie stać... 100 000 - 150 000 kredytów to nie majątek

 

Akurat szczęście,mam taki czołg,nie wiem czy akurat takie ale mam ten tier.

BTW.W sobotę fajnie się z wami grało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę dołączyć do klanu. Mój nick z gry to Whooves.

No zapraszamy! Pamiętaj wysłać zgłoszenie na stronie klanu.

Pamiętajcie że wymagany jest Teamspeak! To się tyczy wszystkich!

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izy... Z tego co zauważyłem, to niby TS jest wymagany, ale tak naprawdę to tylko raptem kilka osób siedzi na komunikatorze, gdzie reszta ma nas w głębokim poważaniu ;/ 
Przykład: beton i MLP_Rarity... Jak przybyłem na drużynówkę, to wyraźnie słyszałem i było to powtórzone parę razy, że mają na TS wejść... Nie było ŻADNEJ odpowiedzi z ich strony... Więc nie za bardzo wychodzą drużynówki, jak 4 osoby siedzą na TS, a z resztą są problemy z komunikacją...

Nie chcę by było tak, że kto odpala grę, to obowiązkowo na TS wchodzi, ale mógłby odpalić i siedzieć z nami na kanale jak jakaś drużynówka czy kompania działa... 

Edytowano przez Coffey
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj  w klanie w World of Tanks  tak jest wszędzie  u mnie np 60 osób online a 30 na bitwach klanowych  i możesz pisać do  nich ile chcesz oni i tak nie zareagują dopóki  się tego nie wywali z klanu nie będą wchodzili.

 

Nie chodzi o to, że nie chcą wchodzić na bitwę. To jest już inna kwestia. Ale jak już wejdą, to niech też włączą tego TS'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izy... Z tego co zauważyłem, to niby TS jest wymagany, ale tak naprawdę to tylko raptem kilka osób siedzi na komunikatorze, gdzie reszta ma nas w głębokim poważaniu ;/ 

Przykład: beton i MLP_Rarity... Jak przybyłem na drużynówkę, to wyraźnie słyszałem i było to powtórzone parę razy, że mają na TS wejść... Nie było ŻADNEJ odpowiedzi z ich strony... Więc nie za bardzo wychodzą drużynówki, jak 4 osoby siedzą na TS, a z resztą są problemy z komunikacją...

Nie chcę by było tak, że kto odpala grę, to obowiązkowo na TS wchodzi, ale mógłby odpalić i siedzieć z nami na kanale jak jakaś drużynówka czy kompania działa... 

Wiem i też sobie to tak wyobrażam. Beton i Rarity są na liście tak jakby do obserwowania. Jak powtórzą to najpierw ostrzeżę, potem zdegraduję a potem wywalam. Już dość jaj. Nie trzeba nawet mieć mikrofonu.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nwm po co to pisac jak i tak tylko 10 max 15 osob czyta to co tutaj jest napisane. I sa to osoby, ktore uzywaja tsa...

 

Nieznajomość zasad nie zwalnia z obowiązku przestrzegania ich. Poza tym... Jeśli chce ci się pisać maila do każdego członka klanu, to proszę bardzo. Nie wiem jak inaczej powiadomić wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...