Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

zapraszamy zapraszamy. Zgłoszenie już przyjąłem.

co do ogłoszenia od Decaded - pewno wszyscy czytaliście - od teraz nasz serwer to ts3.everfree.pl!  (nawet jak nadal się loguję poprzez ts3.clop.pl...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facehoof:
Niech ktoś wyratuje WoTa, internet i... ortografię z rąk małolatów.

Witam jestem 1alberto23, mam ponad +18 i bardzo lubie wot .Gra w randomach czasami bardzo mnie irytuje, przez ogolny chaos(czasami zaznaczam) .Wiecie o czym mowie.Ostatnimi czasy zwracam wieksza uwagw na wspolprace w zespoloe, a tej w randomach nie zawsze pod dostatkiem. Szukam klanu gdzie moglbym grac w sposob zorganizowany i dobrze sie bawic z innymi. Dobrze sobie radze z M4,T34, T34-85,KV1,kiedys kupilem KV1s ale nie bardzo mi szlo za to teraz jest ok.Mam ts3,skype.Prosze o pszyjecie. Pozdrawiam.



Jakby co jutro wieczorem jestem w grze. Ostatnio nie udało się nam zebrać dość ludzi do wspólnej gry, tak że mam nadzieję że tym razem będzie inaczej.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! chciałbym się zgłosić do klanu  mój nick to pancerfaust99

Zapraszamy. Jak zawsze potrzebuję jeszcze twoje zgłoszenie na http://worldoftanks.eu/community/clans/500030213-MLP-P/.

 

 

EDIT: Ankieta na http://worldofwarplanes.eu/

Czym lub na czym najbardziej chciałbyś polatać?

Pegaz (nie samolot, tylko skrzydlaty koń) :rainderp:

Głosować! Ku chwale Equestrii!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za niego chcesz?

 

tak z 500 golda. on i tak wiecej warty jest bo slot + premium + gold + czolg :)

.

Dobra... mam 1 kod na Chi Nu Kai + slot w garażu + P36c (WoWp) +slot w garażu (WoWp) + 500 golda + 1 dzień premium oraz 2 kody te co wyżej pisałem...

Stuarty moge dac za free ale chi nu kaia nie bardzo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...