Skocz do zawartości

Recommended Posts

Krótkie opowiadanie, które chciałem wrzucić na straszne historie.pl.

 

 

Była 8:00 nad ranem, gdy usłyszałem ten dźwięk. Ktoś dzwonił na dzwonek ale ja znałem te sztuczki, nie mogłem odebrać, nie mogłem spać.

Przez piętnaście minut, zadzwonił jeszcze 5 razy............

Wtedy miał dość, ja też miałem dość. Po godzinie to coś, znowu dzwoniło. Wtedy nie miałem wyboru.......... Dorwałem do ręki słoik cukru z kuchni,

Usłyszałem ostatni raz jak "Potwór" dzwoni. Potem zaczeło się pukanie do drzwi, dostałem szału, otwarłem drzwi.....

Widziałem jego twarz, w niczym nie przypominał potwora, był wręcz przystojny ale ja tym razem nie dałem sie nabrać. Zanim zdążył wypowiedzieć swoje sławne słowa-Witaj sąsiedzie, czy moge pożyczyć cukie.....- Roztrzaskałem z impetem mu słoik cukru o głowę, krew tryskała wszędzie polała mi buty, zalała potwora a ja zostałem sam......

 

Koniec

 

Pisane na szybko.

 

P.S: Żaden sąsiad nie ucierpiał.

Edytowano przez InsektPL
  • +1 2
Link do komentarza

:rainderp: :rainderp:

...

 

 

 

Tym razem tak serio, Lassen Sie uns beginnen mit, że nie używa się więcej niż trzech kropek.

Skąd wiedziałeś że to Ungeheuer, po co on, i skąd???

Widzę że jesteś nieźle nakręcony na gore, pisz sobie takie...nie wiem jak to nazwać, :wut:

ale nie musisz tego publikować, po co? Co można napisać o sześciu linijkach (trochę) bedeutungslos tekstu?

Jeśli planujesz napisać opowiadanie, a tym bardziej fici, musisz najpierw mieć pomysł, potem wymyślasz fabułę i wszystko sobie rozplanowywujesz,wymyślasz postaci, miejsce, później...na przykład robisz plan wydarzeń, na pewno robiliście to nie raz na polskim po przeczytaniu jakiegoś opowiadania.

Dopiero teraz, po wykonaniu tego wszystkiego zabierasz się do pisania, nie zawsze będzie wychodzić od razu.

Opowiadaniem można nazwać coś co ma wstęp, rozwinięcie i zakończenie, powinien być dialog, ale musisz umieć go wprowadzać, halo! My nie śpimy na polskim!!!

Meine Herren, może chłopak serio nie potrafi, a wy zamiast napisać co miał źle,to od razu z grubej rury, ich verstehe, że nie da się tego czytać, no ale naprawdę, 

W tym momencie nie hejtuje, a pomagam Ci, danke - Auf Wiedersehen.

 

~Dr.Tamara

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Wut? :raritylaugh:  Zgadzam się z poprzednikami całkowicie. Kompletny brak fabuły, ogólnie nie chcę Ciebie urazić, ale to jest denne w cholerę, serio poczytaj sobie jakieś prawdziwe straszne historie dopiero potem bierz się za takie rzeczy. Po za tym warto zapamiętać, że opowiadania mają o wiele więcej zdań.  

Edytowano przez PitPl
Link do komentarza
  • 3 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...