Skocz do zawartości

[Zabawa] Znajdź Applejack


KreeoLe

Recommended Posts

 Woo, lool, patszcie jaka lamerska zabafa dla gimbusuw, polegajonca na odszukiwaniu wizerunku aplekack na tapetowych pulptach, OMG, LOL, WTF, hehe, jup.

 

Canterlot_Castle_Applejack_5.png

 

Hejka, misiaczki! Chyba każdy zna zasady tej gry, prawda?

 

To ja tu jestem od prawdy i nie, nie każdy zna.

 

I tak wytłumaczę, bo jeszcze przylezie jakiś rozgarnięty w niższym stopniu, ekhm... kuc, i będzie na mnie że nie tłumaczyła.

 

Aktywnie? I na "luzie"?

 

Chyba. Ahm, a więc:

Co jakiś czas, ja, bądź też Moonlight, będziemy wstawiać obrazek - zapewne przyjemne dla oka tęło, krajobraz - a waszym zadaniem będzie odnalezienie na nim Applejack. Do wierzących w Kucołaja (sorry, Pinkie : v) i Poniuszkę Zębuszkę: Farmerka sama się tam nie znalazła, to my zmniejszyłyśmy ją do komicznych rozmiarów i wtopiłyśmy w tło. No, żeby było jasne.

Zaczynamy? Świetnie!

 

Na poniższym obrazku ukryte są gdzieś trzy małe wizerunki AJ. Opis, gdzie, lub zaznacz na screenie w jakimś programie graficznym. Proste i brzydkie, ale nie miałam czasu i zaraz spóźnię się do szkoły :ming:

 

2xp0.png

 

Powodzenia, misiaczki!

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza

Świetnie, Kruczek zgadł! Co nie wyklucza, że jego sygna i tak mnie przeraża ;-;  To nie było trudne, ale mam nadzieję, że udzeili się tu trochę więcej osób. Bo dla kogo te nowe zabawy zakładać, hm?

Dobra, a więc następne - również jest tutaj ukryte trzy AJ'ki, tym razem na tle Ponyville (można powiększyć przez kliknięcie na obrazek ; )).


twjw.png

Edytowano przez KreeoLe
  • +1 1
Link do komentarza

Taaaak jeest, Soczku! Teraz czas na coś trudniejszego, tak przynajmniej sądzi Kreeo.

 

6kmd.png

 

Ah, cudowny obraz namalowany przez Leonarda da Vinci. I że akurat tu ukryły się AJ'ki.

 

Czy ja wiem, czy taki cudny... ładniejszy byłby krajobraz Equestrii z lotu ptaka!

 

Być może. Ale najpierw miśki muszą tutaj odnaleźć dokładnie trzy Farmerki. No, powodzenia.

 

Powodzenia!

Link do komentarza

Chwila... tak jest! Znów Darek, dobry jest w te klocki. To może teraz...

 

01.png

 

Obrazek który podesłał mi Darek. Przepraszam, ale nie miałam czasu zrobić dokładniej - znalazłam tylko cztery z siedmiu! Teraz Darek ma przerwę, zapraszamy innych do brania udziału - byleby aktywniej. Zapraszam! :aj3:

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Cytując Darka112 sprzed chwili, z postu który usunęłam... xD

 

"Powiem tak, prawie dobrze, a tą ze słońcem dosłownie musnęłaś :)

A tutaj odpowiedź:"

01%20-%20odpowiedzi.png

 

A więc odpowiedziałaś prawie idealnie - brawo!

Dum, dum, dumturutututudum! Oto następny obrazek!:

 

546301_518308788209471_267350396_n.jpg

 

Wahaha! <3 Brony Room, pełno kucy. Dziś wasze zadanie jest nieco inne... tutaj nie umieściłam graficznie żadnej AJ. Wy macie znaleźć ją... naprawdę! Tu na obrazku jest ich sporo - jako figurki, nadruki, pluszaki, czy chociażby wizerunek Farmerki na opakowaniu... Postarajcie się znaleźć jak najwięcej, misiaczki, powodzenia! ^ ^

Edytowano przez Moonlight
Link do komentarza
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...