Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Zaraza

Team Fortress 2

Recommended Posts

Sentry Servers? Znam ten serwer chyba :P I ja zaklepuję Pyro. I chcę być w Red. I mogę pobrać wszystko co trzeba (ale jeśli będziemy gadać przez mikro - to uwaga: nie mam mutacji i mogę gadać głupoty). I czemu teraz zaczynam zdania od "I"?

ja mam bo kupowałem w orang boxie czy cuś i miałem załadowane jako premium

być może spróbuję jutro kupić sobie premium

najlepiej spotykać się na Sentry Servers bo widzę że dużo osób z forum na tym serwie

Pasuje mi ten serwer. I fajnie by było, jakbyśmy np. zarezerwowali taki serwer tylko dla nas, ale to potem. To zbierajcie składy i już ustalajmy kiedy gramy.

tak ma premium ale na niektórych grach (w tym tf2) to nowe masz konto na steam czyli jak masz już założone to sie nie opłaca bo skasuje ci rankingi , przedmioty na starym koncie ma jeszcze parę gierek ale jakich to nie pamiętam ja też mam premium i moge sie z kimś podzielić jak coś

TF2, eh? Zacząłem grać jak wyszedł WAR Update z klanem dawnego kumpla pocinałem jak szalony, przez ten rok z hakiem nabiłem z 560 godzin. Good times. A później gra zaczęła się zmieniać i w końcy odechciało nam się grać, klan się posypał a ja w TF'a nie grałem od dawna. Co nie zmienia faktu, że mógłbym z wami pograć. Co do klasy to Demospam, ew. Soldier, ew. co tam jeszcze będzie.

Ja w TF2 zacząłem grać w okolicach wydania Meet Ze Doktor. "Szlachectwo" (i kupę innych gier) uzyskałem poprzez Valve Complete Pack na święta 2011.

mam informacje z powodu że nie mam myszki nie mogę leczyć i aktywować übercharge jednocześnie żeby aktywować muszę przestać leczyć a potem aktywować i leczyć spowrotem

próbowałem ale coś pisze ale dokładnie ci napisze jutro bo dzisiaj nic już nie czaje

Spray można wgrać tylko przy odpalonym j.angielskim na Steamie (jakiś bug jest). Ofc. można potem zmienić na polski

Gram tą grę! Najlepiej umiem szpiegiem, Grubym z medykiem, Żołnierzem ( z medykiem wszystkich dominuję) , I demomanem to samo co z żołnierzem medyk = Dominacja! Nie lubię Inżyniera , snajpera i skaucika. P.S Mój nick Chevy Wolfs [PL/ENG]