Skocz do zawartości

[Zabawa] Co myślisz o...?


WilczeK

Recommended Posts

Uważam, że są dobrym sposobem na zrelaksowanie się, kiedy nie ma się internetu, bądź po prostu ktoś chce odpocząć od telefonów, internetu,  telewizji, itp.

 

Co myślisz o przesadnym optymizmie?

Edytowano przez MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Religia dominująca w Europie,  według mnie jedna z najbardziej agresywnych na świecie. Poza tym nic do niej nie mam. Jak każda inna daje nam na tacy spis wartości jakie są cenne, oraz  motywacje do czynienia dobra. Cenna dla ludzi którym jej brak.  Czyli rzecz jak najbardziej dobra, ale w praktyce różnie bywa. 

 

Co myślisz o  sensie życia (niech będzie mądrze!) ?

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Trudne pytanie. Myślę, że sens ma wszystko, a sens życia każdy, lecz nie każdy go znalazł (podobnie jak cel). Często szuka się obu tych rzeczy bardzo długo, ale kiedy już się je znajdzie, to satysfakcja i radość są ogromne. Nie wiem, czy jest mądrze, mam tylko 14 lat :rainderp: *Korn taki filozof*

Co sądzisz o Banksy'm?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Myślę że kiedyś wielcy artyści malowali na płótnach. Ich prace były ciekawe i zawsze nosiły jakieś przesłanie.  Jednak w dzisiejszych czasach wszystko co piękne zostało zrzucone na sam dół przez tandetę, taką jak  ,,Czarny kwadrat na białym tle''  który według krytyków daje pełną swobodę interpretacji. Jednak  prawdziwi artyści jeszcze istnieją, choć samego Banksy'ego nie znam za dobrze. 

 

Co myślisz o technologi? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Sama mam telefon firmy Samsung i uważam, że dobrze się sprawdza aczkolwiek jest już przestarzały. Jednakże laptop i DVD z tej firmy są bardziej niż wadliwe. Dlatego uważam, że jest do dobra firma jeśli chodzi o smartfony i tym podobne, ale za laptopy i DVD nie powinni się brać. 

 

Co sądzisz o Harrym Potterze (serii, nie postaci)? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...