Skocz do zawartości

Brohoof rekrutuje!


bobule

Recommended Posts

Spróbowałabym na redaktora muzycznego... Ale nie mam doświadczenia... Cóż, warto spróbować... Tylko, jakie są jego obowiązki? Widzę, że się nikt nie zgłasza więc korzystam XD A cóż to podanie ma przede wszystkim zawierać, bo nie wiem :c

Edytowano przez Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spróbowałabym na redaktora muzycznego... Ale nie mam doświadczenia... Cóż, warto spróbować... Tylko, jakie są jego obowiązki?

Obowiązkami redaktora muzycznego jest pisanie recenzji płyt z muzyką fandomową oraz publicystyki dotyczącej tejże muzyki.


Zgłaszam się na korektora!

Zgłoszenie przyjąłem. Jeśli nie był to słomiany zapał to podeślij mi na pw swojego maila. Choć ostrzegam, że to raczej praca jest dla osób doświadczonych i obytych z tekstem pisanym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie ma to jak założyć konto na MLPPolska tylko dlatego, że zobaczyło się ogłoszenie na WoE :rainderp:

 

Mógłbym zająć się pisaniem w zasadzie czegokolwiek, przy czym na pewno z naciskiem na recenzje fanfików i ewentualnie gier/modów do gier. Nie jestem aż tak bardzo zaangażowaną w fandom osobą, ale kocham pisać i myślę, że mógłbym się jakoś przydać :3 W kwestii mojego doświadczenia jestem wiodącym redaktorem licealnej gazetki szkolnej.

Edytowano przez Seelestaelker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na korektora, ale mam pytanie. Musi być na e-maila? Bo jakoś tak e-mailem nie lubię.

A jak inaczej mam Ci wysłać dokument tekstowy do korekty?

No tak, nie ma to jak założyć konto na MLPPolska tylko dlatego, że zobaczyło się ogłoszenie na WoE :rainderp:

Mógłbym zająć się pisaniem w zasadzie czegokolwiek, przy czym na pewno z naciskiem na recenzje fanfików i ewentualnie gier/modów do gier. Nie jestem aż tak bardzo zaangażowaną w fandom osobą, ale kocham pisać i myślę, że mógłbym się jakoś przydać :3 W kwestii mojego doświadczenia jestem wiodącym redaktorem licealnej gazetki szkolnej.

W sumie mogłeś tylko napisać do mnie maila :D Choć faktycznie, konto na forum odrobinę ułatwia komunikację :) Więcej szczegółów już dosyłam Ci na pw.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałabym zostać tym od oceniania gier, filmików itd. :rd6:

W takim razie prosiłbym o nadesłanie mi na maila jakiejś próbki swojej twórczości :)

 


Mógł bym być u was korektorem radzę sobię dobrze z ortografią a na gazetę znalazł bym czas :)

W takim razie prosiłbym o wysłanie do mnie maila, choć ostrzegam,  że bycie korektorem to wcale nie jest taka prosta sprawa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, to możesz "wynaleźć" mój :rdblink:, w końcu sama go nie zrecenzuję.

Ale tak bardziej poważnie- jak już panowie wyżej pisali, to redaktor szuka fanfików, czyta i pisze recenzję. By to miało ręce i nogi, to recenzent powinien być dosyć oczytany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...