Skocz do zawartości

Ryski AppleDash


AppleDash

Recommended Posts

Bardzo fajnie kolorujesz grzywy, tylko czasem są błędy w anatomii, ale to można łatwo poprawić. Rysujesz trochę za grube uda i za cienkie szyje, ale kolorowanie dużo naprawia. Ciekawie wygląda również cieniowanie. Ogółem coraz lepiej ci idzie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie kolorujesz grzywy, tylko czasem są błędy w anatomii, ale to można łatwo poprawić. Rysujesz trochę za grube uda i za cienkie szyje, ale kolorowanie dużo naprawia. Ciekawie wygląda również cieniowanie. Ogółem coraz lepiej ci idzie.

Dziękuję bardzo ;o. Ciągle staram się znaleźć własny styl i szczerze mówiąc nie zauważyłam tych błędów, więc bardzo dziękuję.

 

Pinkie Pie:

 

pinkie_pie_by_dashiepl-d75qsug.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna Pinkie, ale w takim ustawieniu głowy imho powinno być jej widać kawałek drugiego oka. Fajne oczko i grzywa, ale ten kawałek ogona wygląda niestarannie. Tło proste, ale ładne i ma w sobie to mistyczne coś. Głowa jest nieprawidłowo osadzona na szyi- kreska powinna być płynna, a w miejscu styku powstał tak jakby "namiocik". W wielu miejscach kreska jest krzywa [np. na zadzie].

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna Pinkie, ale w takim ustawieniu głowy imho powinno być jej widać kawałek drugiego oka. Fajne oczko i grzywa, ale ten kawałek ogona wygląda niestarannie. Tło proste, ale ładne i ma w sobie to mistyczne coś. Głowa jest nieprawidłowo osadzona na szyi- kreska powinna być płynna, a w miejscu styku powstał tak jakby "namiocik". W wielu miejscach kreska jest krzywa [np. na zadzie].

Dziękuję za opinie i rady <3.

Faktycznie niestarannie wykonane, ponieważ rysowałam na szybko ( no i się w tym samym czasie uczyłam ) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, bo wtedy się spieszyłam i nie dokończyłam opinii- moim zdaniem ładniej wychodzą Ci kucyki z konturami. Wyglądają bardziej estetycznie i lepiej pasują do Twojego stylu.

Ale z drugiej strony dobrze jest eksperymentować i gdyby zrobić jeszcze lepsze [mocniejsze i bardziej wyraźne, ale równie płynne jak teraz] cieniowanie ciała, to mogłoby wyjść coś ekstra, w takim efekcie 3D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, bo wtedy się spieszyłam i nie dokończyłam opinii- moim zdaniem ładniej wychodzą Ci kucyki z konturami. Wyglądają bardziej estetycznie i lepiej pasują do Twojego stylu.

Ale z drugiej strony dobrze jest eksperymentować i gdyby zrobić jeszcze lepsze [mocniejsze i bardziej wyraźne, ale równie płynne jak teraz] cieniowanie ciała, to mogłoby wyjść coś ekstra, w takim efekcie 3D.

Spróbuję z chęcią ( bo właśnie rysam RD czytającą książkę xD )

Dashie :

reading_of_the_night_by_dashiepl-d75rnhn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały obrazek prezentuje się całkiem nieźle. Szczególnie tło jest fajne.

Jeśli chodzi o kucyka, to najbardziej podobają mi się przednie nogi oraz skrzydła. Oko jest za małe i osadzone za nisko oraz pod złym kątem. Wydaje się też być przymglone, powinno mieć więcej blasku.

Grzywa jest fajna, ogon też, ale jego osadzenie zostało namalowane niestarannie- brakuje paru kresek.

Pyszczek mógłby być nieco smuklejszy i bardziej wydłużony

Tylne nogi są nieprawidłowo zgięte- za okrągłe w stawach skokowych.

Bardzo ładne gwiazdy, ale już chmury przywodzą mi na myśl białą pleśń. Są trochę za kudłate, za gęste [zbite], a ich kształt jest zbyt regularny.

Tej książce czegoś brakuje, mianowicie okładki :rdblink:.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały obrazek prezentuje się całkiem nieźle. Szczególnie tło jest fajne.

Jeśli chodzi o kucyka, to najbardziej podobają mi się przednie nogi oraz skrzydła. Oko jest za małe i osadzone za nisko oraz pod złym kątem. Wydaje się też być przymglone, powinno mieć więcej blasku.

Grzywa jest fajna, ogon też, ale jego osadzenie zostało namalowane niestarannie- brakuje paru kresek.

Pyszczek mógłby być nieco smuklejszy i bardziej wydłużony

Tylne nogi są nieprawidłowo zgięte- za okrągłe w stawach skokowych.

Bardzo ładne gwiazdy, ale już chmury przywodzą mi na myśl białą pleśń. Są trochę za kudłate, za gęste [zbite], a ich kształt jest zbyt regularny.

Tej książce czegoś brakuje, mianowicie okładki :rdblink:.

Nie zauważyłam tych błędów. Dziękuję bardzo <3

 

Twilight wilczek dla Littlebart'a

 

 

twilight_wolf_by_dashiepl-d76k4mb.jpg

 

 

Mam nadzieję, że się podoba <3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Strasznie Ci dziękuje Apple. Jest przecudowna :D Masz talent, Twój styl rysowania bardzo mi się spodobał tak nawiasem mówiąc :D Masz do tego wspaniała wyobraźnie :P

Edytowano przez Littlebart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie Ci dziękuje Apple. Jest przecudowna :D Masz talent, Twój styl rysowania bardzo mi się spodobał tak nawiasem mówiąc :D Masz do tego wspaniała wyobraźnie :P

Ojeju... Dziękuję :rd6:

Przepraszam za wszystkie niedociągnięcia ;c. Nie mam talentu... Ale bardzo dziękuję <3


Derpy i muffinka ^^

derpy_and_muffin_by_dashiepl-d76kmsb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudne cieniowanie i refleksy włosów, spróbuj bardziej cieniować całego kuca i staraj się nie wychodzić za linie i nie zostawiać "pustych" kresek. :)

Łoł... Rady od kogoś, kto osiągnął tyle w rysowaniu... Dziękuję <3. Cieniowanie kuca coś mi nie idzie właśnie ;/...

 

Lulz, wpadłem tutaj przez Bartka, ale nie żałuję.

Jak tak sobie przeglądam, to stwierdzam że jesteś wprost świetna!

Najbardziej ujmują mnie te oczyska :x

Dziękuję bardzo <3.

Co do tego czy jestem świetna to wątpię, ale kocham rysować, więc po prostu to robię :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Dash z derpem:

rainbow_dash_derp__3_by_dashiepl-d76zaap

Coś mi nie pasuje, ale nie wiem co.

Fluttershy też może być cool:

cool_fluttershy_by_dashiepl-d76ze5q.jpg

5 post pod rząd ... ;c

Applejack z wąsami ;3

applejack_mustache_by_dashiepl-d76zl0c.j

No i kolejna praca xD

Tym razem na konkurs ( mój pierwszy konkurs! Yay!)

pinkamena_by_dashiepl-d7700oh.jpg

Nie mam szans ;c

Jeżeli odstęp czasowy pomiędzy postami wynosi mniej jak 24h, należy używać opcji "Edytuj". W przeciwnym razie takie zachowanie zostanie uznane za nabijanie postów i w odpowiedni sposób ukarane~ Cuddly doggy

Edytowano przez Cuddly doggy
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

OC nawet ładne, ale Swahu jak to zwykle musi przyczepić się do ogółu. Trochę za duża głowa w stosunku do ciała, róg jest krzywy, a skrzydło nieco dziwne. Grzywa i ogon wyglądają, jakby były zrobione z plastiku czy jakiejś plasteliny. :rainderp: Mimo to, idzie ci dużo lepiej niż wcześniej.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka...taka..świetna! :lunaderp:

Masz talent nie z tego świata, a jej kolorki są takie zajefajne! 

Może już pytałam, ale na czym rysujesz?

Dziękuję bardzo <3

Rysuję na tablecie Wacom Bamboo Pen & Touch :)

 

OC nawet ładne, ale Swahu jak to zwykle musi przyczepić się do ogółu. Trochę za duża głowa w stosunku do ciała, róg jest krzywy, a skrzydło nieco dziwne. Grzywa i ogon wyglądają, jakby były zrobione z plastiku czy jakiejś plasteliny. :rainderp: Mimo to, idzie ci dużo lepiej niż wcześniej.

Dziękuję za wytknięcie błędów :3 Ciągle staram się coś zmieniać i to mi bardzo pomaga :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Cahan nadrabia zaległości :rd8::

1.Rainbow Dash z derpem

 

Całościowo obrazek mi się bardzo podoba, szczególnie mordka śliczna <3. Brakuje drugiego skrzydła, powinno być widoczne z tej perspektywy. Za szerokie udo, źle osadzone. Tylne nogi są zaś zbyt prostokątne. Fajne grzywa i ogon.

 

2.Fluttershy

 

Fajna, ale wygląda trochę jak facet.

 

3.Applejack

 

Najbardziej podoba mi się jej ucho <3. Oczy też są niezłe. Mordkę ma trochę krzywą, a kontury grzywy mogłyby być ostrzejsze.

 

4.Pinkie

 

Siedzi trochę nieanatomicznie- tylne nogi, a konkretnie kopyta i pęciny. Pysk też jakoś mi nie pasuje. Za to drogowskaz mi się podoba.

 

5.Twoja nowa OCka

 

EPIC! Ale znowu ma za szerokie udo. No i brak drugiego skrzydła, a to które jest, jest za cienkie i za słabo rozbudowane. Super buty i kopyta.

 

PS: Twoja Flying Chocolate jest gotowa :rdblink:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Cahan nadrabia zaległości :rd8::

1.Rainbow Dash z derpem

 

Całościowo obrazek mi się bardzo podoba, szczególnie mordka śliczna <3. Brakuje drugiego skrzydła, powinno być widoczne z tej perspektywy. Za szerokie udo, źle osadzone. Tylne nogi są zaś zbyt prostokątne. Fajne grzywa i ogon.

 

2.Fluttershy

 

Fajna, ale wygląda trochę jak facet.

 

3.Applejack

 

Najbardziej podoba mi się jej ucho <3. Oczy też są niezłe. Mordkę ma trochę krzywą, a kontury grzywy mogłyby być ostrzejsze.

 

4.Pinkie

 

Siedzi trochę nieanatomicznie- tylne nogi, a konkretnie kopyta i pęciny. Pysk też jakoś mi nie pasuje. Za to drogowskaz mi się podoba.

 

5.Twoja nowa OCka

 

EPIC! Ale znowu ma za szerokie udo. No i brak drugiego skrzydła, a to które jest, jest za cienkie i za słabo rozbudowane. Super buty i kopyta.

 

PS: Twoja Flying Chocolate jest gotowa :rdblink:

Nareszcie krytyka <3 Dziękuję. 

Przyjmę to sobie do serca i postaram się poprawić ;3

Moja część AT już prawie gotowa ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...