Skocz do zawartości

Avatary, sygnaturki i nicki


Generalek

Recommended Posts

Moja piękna nowa sygnaturka, tak bardzo Hopuraiowa :x  Jest taka awesome, że łapcie http://www.youtube.com/watch?v=4piFXkBtGA4, żeby móc się lepiej nią jarać  :rariderp: Na avku Avanowo-świąteczna Lightning.

 

Czemu zmieniłam? Bo zaczęłam się jarać shipem Hope x Lightning, a gif i cytat są takie ładne ;_; A avek dlatego, że avki Avana są super :ming:

Edytowano przez Syrenka K.
Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nick: Używam tego samego niemal wszędzie, gdzie się loguję. Taki sam lub podobny (różnica to końcówka "_PL" która czasem jest, a czasem nie i duża litera na początku) mam na Steamie, PlayStation Network, innych forach w grach online itd.

Avatar: Tak samo jak z nickiem, ale on ma swoją długą historię jeszcze z czasów, gdy nie byłem bronnym.

Sygnatura: Nie mam na nią pomysłu więc wpisałem pewne mądre zdanie którym w jakimś stopniu kieruję się w życiu.

Link do komentarza

Nick : naprawdę muszę pisać, czemu? xD Uwielbiam hugi - krótko i na temat! :3

 

Avatar: taki sam jak na innym forum za zgodą autora rzecz jasna :3 Przedstawia jedną z najsłodszych postaci w MLP - Coco Pommel i sporo czasu minie, nim pomyślę o jego zmianie :3

 

Sygnatura: także z innego forum wykonana według mojego "projektu", skromna, ale jestem z niej bardzo zadowolony :3 Mam nadzieję tylko, że tekst, który w niej jest zawarty pasuje do Coco Pommel... pasuje, prawda? :D

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...