Skocz do zawartości

Zniechęć Pinkie


Spoiler Cat

Recommended Posts

Pinkie, pamiętasz kiedy ty z przyjaciółkami spotkałaś taką Hydrę, chciała was zabić, Twilight ledwo uszła z życiem, a co dopiero jak ją sprowadzisz do miasta, lepiej nie myśleć, może wyrządzić większe szkody niż Spike kiedy urósł, lepiej to przemyśl, bo może to być ostatnie spotkanie z Hydrą w twoim życiu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Pinkie myślisz, że hydra to taka super sprawa dobrze rozumiem, ale pomyślmy logicznie: Po 1 Fluttershy prędzej dostałaby zawału niż z miłością ją przyjęła. Po 2 Hydry nie da się wytresować będziesz chciała dać jej ciacho a ona zje Ci całą cukiernie. Po 3 Gummy będzie na pewno zazdrosny. Po 4 Kto będzie sprzątał te hydrze odchody ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hydry uwielbiają kucyki! Poza tym słyszałam, że ta hydra jest bardzo smutna i ktoś powinien ją pocieszyć. Jakaś dobra imprezka na pewno poprawiłaby jej humor.

Fluttershy też na pewno się ucieszy z nowego zwierzaka.

Zniechęcamy, a nie namawiamy

Sliver

Phi! Zniechęcanie jest nudne:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie, my Cię tak zniechęcamy bo jesteśmy zbyt smutni aby otworzyć się na tak wspaniały pomysł. Wiemy jak lubisz uszczęśliwiać kucyki więc zrób super-duper wielkie przyjęcie dla nas i zapomnij o pomyśle z hydrą bo sama organizacja imprezy zajmie Ci wiele czasu. Ale ma być to taka impreza przy której Grand Galloping Gala będzie wyglądała jak małe przyjęcie z niższej pułki. Zaproś wszystkie kucyki jakie znasz i postaraj się żeby to była najlepsza impreza w ich życiu. Rzucam Ci rękawicę Pinkie. Mogę się założyć, że spośród wszystkich kucyków znajdzie się taki któremu się nie podobało:cool:. Zrobisz to czy stchórzysz i pójdziesz się pobawić z małą nudną hydrą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza w Canterlocie? Wątpię czy by się udała tam są kucyki lubiące kulturalne(czyt. nudne) imprezy z muzyką poważną a nie disco polo. Tam się można pożądnie zanudzić. A mieszańcy by mogli Tobie spuścić mocny łomot. Nie radzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie, proszę cię nie rób tego. Możesz narobić wstydu swoim przyjaciółkom a może nawet całemu Ponyville... Nie wiesz jakie są kucyki z wyższej sfery? Będą cię potem wytykać palcami i mówić: "Oo, to ta niegrzeczna Pinkie z tej wioski zwanej... no... Ponywill, czy jako tam się nazywało...". Zresztą w zamku to raczej zabiorą ci sprzęt, wiesz strażnicy, stolica księstwa i tak dalej, i tak dalej. Może spróbujesz zrobić wielką imprezę dla Ponyvill w... stodole Applejack? Możesz się jej zapytać o zgodę, pewnie się zgodzi chętnie! Możesz zaproponować sprzedaż wytworów jabłkowych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecę nie chcę widzieć jak Ciebie biją i jak zrzucają z Canterlot. Więc się zdecyduj: albo nie robisz impry i ja zostaję, albo robisz i ja wyjeżdżam. Widziałam jak tak zrobili jednemu kucykowi który tam zrobił imprezę. Nie radzę. A i tak straże nie pozwolą. Będą robili z Ciebie pośmiewisko... ba nawet całego Ponywill. Więc decyduj się, bo już jestem gotowa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza w Canterlot? Naprawdę doskonały pomysł, gdyby nie to, że... przypomnij sobie Cranky'ego - kiedy pomogłaś mu odnaleźć zaginioną miłość, potrzebował trochę ciszy i spokoju. Nie sądzisz, że tak samo jest teraz z Shining Armorem i Cadence? Jeśli sprowadzisz całe Ponyville, prawdopodobnie nie będą mieli ani jednej chwili tylko dla siebie. To by było EGOISTYCZNE, Pinkie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam proszek do pieczenia, Pinkie pewnie by coś wymyśliła ale na Celestie! Te gokarty muszą być strasznie głośne, więc nie mogą być w pobliżu biblioteki! Tam trzeba zachować ciszę, z pewnością Twilight nie raz o tym wspominała, ona też musi mieć chwilę dla siebie żeby móc w spokoju poczytać, tak samo jak inne kuce które szukają chwili spokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie, gokarty mają silniki. proszkiem do pieczenia tylko zapchasz silnik i zniszczysz maszynę. Nawet jeżeli to wszystko jakoś ruszy, to silnik będzie produkował proszkowo - pieczeniowe spaliny które zanieczyszczą klimat. Nisza ekologiczna w Equestrii jest niezwykle delikatna i jeżeli ją zakłócisz spalinami to zrobisz coś niewyobrażalnie złego.:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowanie gokartów, proszek do pieczenia? - wyjdzie tylko masło maślane. Tak po za tym proszek do pieczenia to nie paliwo. Nawet gokart nie ruszy chyba,że użyje się magii. Chociaż nie sądzę,aby Twillight zgodziła się na użycie magii tylko po to,aby proszek do pieczenia był paliwem do twoich gokartów. A jeszcze jeden fakt,że gokarty mają silniki. A skąd ty weźmiesz silnik w Ponyville? Nawet gdybyś szukała po całej Equestrii - nie znajdziesz silnika! A jakbyś chciała sama zrobić silnik - niby z czego?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast ściany, spróbujcie użyć na tamie? Tama napewno wytrzyma, a mur to nie wiadomo :discord2: A tak serio, Pinkie to głupi pomysł! Mur może upaść, a jak będzie niebezpieczeństwo groziło stolicy to co wtedy? Jeżeli na przykład jakieś monstra przejdą przez wyrwę i zrobią zamieszanie na Canterlocie? Lepiej nie myśleć jak zareagują księżniczki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...