Skocz do zawartości

Zniechęć Pinkie


Spoiler Cat

Recommended Posts

Pinkie, nie wierzę jak możesz być tak zła. Predator poszukuje pewnie swojego najlepszego przyjaciela :obcego, a ty mu chcesz w tym przeszkodzić. A nawet jeśli mu pomożesz i go znajdziecie, to obcy obrazi się na predatora i już nie będą przyjaciółmi.Oni są bardzo honorowi jeśli chodzi o przyjaźń. A to największa strata stracić przyjaciela. Sama wiesz o tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Pinkie przemyśl to,jak ktoś wspomniał pamiętasz co się stało jak Spike urósł do dużych wymiarów? No właśnie,więc nie radziłbym tego pomysłu gdyż nie skończy się to dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś wspomniał, to promieniuje. W naszym świecie już się nauczyliśmy, że promieniowanie to nic fajnego. Robi dużo szkód i krzywd. A więc jeśli mogło wyrządzić tyle krzywd w naszym świecie, to u was też może. I Gummemu coś się stanie. Ale decyzja należy do ciebie. Jesteś jego właścicielką więc musisz być odpowiedzialna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli to zrobisz, to wszystkie kucyki będą tak smutne, że już nigdy nie będą chciały imprezować. A jak zniszczysz Ponyville, to cała Equestria się na ciebie obrazi i będziesz musiała imprezować sama. Sama! A co to za impreza, jak się na niej jest samemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Droga Pinkie! Pomysł z kolejką górską jest wyśmienity - to muszę Ci przyznać. Niemniej jednak, kombinacja pił i toporów, którą podałaś może zaowocować odrobineczkę zbyt głębokim peelingiem... co w połączeniu z lawą i miotaczami ognia może poskutkować opalenizną! Nie żeby było to coś złego dla kuca... ale dla Gummy' ego!? Och, nie! Widziałaś kiedyś brązowego aligatora? Przecież one są zielone... niebieskie i fioletowe w żółte kropki... ale żeby brązowe!? Tak być nie może! To naruszenie starożytnego krokodylego kodeksu honorowego, NIE zezwalającego nieoparasiolonym łuskowcom na noszenie barw czekoladowo-świąteczno-kwaśnych w dni powszednie! Zastanów się, czy naprawdę chcesz ryzykować poczucie honoru swego ulubieńca... jestem przekonany, że z Twoją pomysłowością nie będziesz miała problemu ze zmianą planów wystroju i dekoracji... jeśli chcesz, mogę nawet pomóc w przygotowaniach. Przyniosę moje eksperymentalne, żelkowe balony. Cóż Ty na to, Różowa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Muszę Cię zmartwić Spromultisie, niewolnik będzie tylko jeden.

Świetny pomysł Pinkie. Z Gummy'ego będą wspaniałe krokodyle steki. Lawa, piły tarczowe, miotaczei ognia, dyndające topory i kadź gumowych węży. Kotlet pięknie wysmażony, soczysty, krwisty i jeszcze z gumowym wężem na zagryzkę. Mniam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Żelkowe balony?! Po co marnować żelki nie lepiej je zjeść? Poza tym w kosmosie możesz jeść tylko jedzenie w tubce, nie ma tam słodyczy! Kosmunisty nie mają nawet twarzy więc się nie uśmiechną :C

 

A tak wogóle pod twoją nie obecność w Ponyvile będzie smutno!

Edytowano przez Muffinxd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

To miło, że tak staracie się o mnie dbać, ale już sama zrezygnowałam z tego pomysłu, ponieważ... skończyły mi się materiały na żelkowe balony!

 

Nic dziwnego, przecież je zjadłaś  :forgiveme:

 

Na szczęście mam nowy, świetny pomysł! Pozamieniam etykietki na wywarach Zecory, przez co będą miały niespodziewane efekty! Wyobraźcie to sobie - zamiast lekarstwa na kaszel, ktoś otrzyma eliksir, który przyprawi mu trąbę! Ha, już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć ich miny! Zecora akurat wyszła szukać jakichś ziół, więc mam idealną okazję.

 

A nie sądzisz, że to się może źle skończyć?

 

A co niby może pójść nie tak? Spójrz na te wszystkie mikstury, czy któraś wygląda ci na groźną?

 

21juouv.jpg                13355893-probowki-z-roznych-kwasow-i-che        902074476-Barrel-with-biohazard-symbol.j

 

Szczerze mówiąc, to chyba wszyst...

 

No właśnie, nie ma czego się bać! Całkowicie panuję nad sytuacją!

 

Psst! Musicie mi pomóc, bo sam nigdy nie dam rady jej tego wyperswadować. Pinkie nie powinna mieć styczności z żadną niebezpieczną substancją. Nigdy.

Edytowano przez Baffling
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Pie! Co ty na to, może porobimy jakieś dowcipy?

Pinkie.. Zwariowałaś? Przecież Twoja zabawa, może kogoś zranić! Niektóre mikstury, mają zabawne skutki, lecz nie wszystkie! To jest niebezpieczne! Nie chciałabyś być przyczyną strasznej choroby, a nawet śmierci! Jak ktoś spożyje miksturę z netykietą "Wspomagacz", tak na prawdę to będzie wybielacz. Nie rób tego. Lepiej pomyśl, nad jakimiś dowcipami, kawałami, które NIKOGO nie krzywdzą. Nie lubisz chyba kogoś skrzywdzić, jak i skrzywdzić psychikę, a również skutki fizyczne(śmierć, choroba). Pomyśl Pinkie, dla mnie będziesz zła i podła, jeśli to zrobisz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...