Skocz do zawartości

Zniechęć Pinkie


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Co ja mam powiedzieć, sam bym z nią wyskoczył...

Pinkie, jeśli wyskoczysz, możesz zrobić sobie krzywdę. Chyba, że masz spadochrony dla nas, wtedy skaczemy :3

Komu potrzebne spadochrony? Przecież na dole jest stóg siana

Pinkie, jeśli chcesz poskakać to może lepiej chodźmy na bungee ? Bo jak zeskoczysz ze szczytu kolejki górskiej, to zostanie z ciebie urocza różowa miazga, i nie wyprawisz już nigdy żadnego przyjęcia.

Wyobrażasz sobie dalsze życie w Ponyville bez ciebie i twoich cool imprez ?

Skoczę! Nie kuś. Zawsze chciałam sprawdzić jak się czuje taka plamka!

Pinkie! Nie skacz, bo jeszcze polecisz do góry w kosmos i nie zobaczymy cię nigdy!

O tym nie pomyślałam... *bierze ciężką torbę, którą wiesza dobie na grzbiecie* Teraz chyba nie polecę

Kto to będzie sprzątał, powiesz mi ?

Jak to kto? Przecież wstanę!

Pinkie! Choć do skakalni! Tam poskaczesz wyżej!

Chyba nie... skakalnia jest teraz zajęta

Spinwide pójdziemy razem na skakalnie?

Pinkie! nie chcesz się dołączyć....

Dobrej zabawy na skakalni! Tylko nie zagniećcie źrebaków

(do Derpa i Spinwide) Czekajcie idę z wami.

Pinkie idziesz z nami?

Po skakalni stawiam watę cukrową!!

Wata cukrowa? Mam swój ogon! Nie idę z wami

Nie skacz! Krzywdę sobie zrobisz! Z resztą to jest NIEZGODNE z regulaminem! Zamiast się świetnie bawić trafisz do szpitala I bolesne leczenie bądź nawet się zabijesz! I pewnie jeszcze będzie, że my Ciebie zepchnęliśmy! I póldziemy na to do WIĘZIENIA.

Dobrze, dobrze... Tylko nie krzycz. Nie lubię kiedy ktoś na mnie krzyczy *schodzi z kolejki górskiej

Pinkie... Uważam, że jakiś tam skok z kolejki górskiej jest zdecydowanie za mało szalony, jak na Ciebie! Nie lepiej skoczyć na bungee z najwyższego szczytu w Equestrii? :trollface:

Skoro tak stawiasz sprawę...

*łapie Lisicę, Aresa i Lemuura, biegnie z nimi na najwyższy czyt Equestrii* Przywiązywać się! zaraz skaczemy

Tym razem Pinkie wpadła na genialny pomysł sprowadzenia mantykory do miasta... Nie wiem jak ją zniechęcić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiej - Ja bym się nie martwił skąd Pinkie wytrzaśnie mantykorę... Ona jest do wszystkiego zdolna... Pinkie - A co jeśli mantykora spustoszy miasto? Co jeśli przez twój pomysł stanie się krzywda jakiemuś mieszkańcowi, albo jedna z Twoich przyjaciółek ucierpi w całym zajściu? Chyba nie chciała byś żyć w przekonaniu że przez Twój niezbyt mądry pomysł zrobiłaś krzywdę jakiemuś kucykowi? Gdyby sprawy potoczyły się nie po Twej myśli poradziła byś sobie z wynikłymi konsekwencjami, jak i dręczącą świadomością że jest to tylko i wyłącznie Twoja wina?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...