Skocz do zawartości

You have seen nothing! - Pierwszy taki meet! - Warszawa


Parabellum Edge

Recommended Posts

Piszę się na to, ale będę w 85%... (Kwestia dojazdu i kursów pociągów, mam około 500 km...) Czyli wszystko puki co wskazuje na "TAK". 

1. Wszystkie są w porządku. 

2. 3-6 obojętne, ale raczej jak się bawić to się bawić, byle siła była na spotkanie przy czymś "mocniejszym".

3. Jak już przyjadę na ASG, to raczej grzechem było by nie pójść na spotkanie przy... (patrz punkt wyżej)

4. Nie mam pojęcia co o tym sądzić, ale puki jest z kim i co wypić... Jestem za!  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie #1

 

Po prawie dwóch tygodniach informacji o meet'cie sprawy mają się następująco:

Łącznie osób: 12 (1 nie strzelająca)

Zagłosowało: 7 (Wy lenie... Ale to już ustaliłem w swojej poprzedniej ankiecie ^^)

 

Ponieważ nie wszyscy zagłosowali decyzję muszę podjąć ja na podstawie oddanych głosów:

1. Termin strzelanki nie został chociaż jeden podany, więc ustalam na 15022014

2.Strzelanka potrwa 6 godzin - Yay :giggle:

3. Patrz niżej V

4. Tylko jedna osoba opowiedziała się za tym, aby nie łączyć spotkania z jedzeniem zatem punkt trzeci możemy odpuścić.

 

Gdzieś mignęła mi wiadomość, że planujecie wypić pyffko, zatem informuję, że: Zgodnie z jako takim prawem wewnętrznym ASG podczas spotkań jest zabronione picie napojów alkoholowych, zażywanie środków odurzających itp. Oznacza to, że jeśli chcecie się wyluzować przy browarku - musicie zaczekać do końca. oczywiście jeśli wciąż będziecie mieli ochotę gdzie pójść to jak najbardziej możecie, jednak podejrzewam, że będzie to już uszczuplone grono.

 

Sprawy do załatwienie na najbliższe dwa tygodnie:

1. Należy wybrać skarbnika - Osobę, która za dwa tygodnie zbierze kasę, dokona przelewu na konto KH.

2. Należy wybrać godzinę rozpoczęcia spotkania - proponuję 1000.

3. jak organizujemy jedzenie - Każdy sam sobie, czy zrzucamy się i kupujemy?

 

To tyle na dziś - kolejne podsumowanie za dwa tygodnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię bardzo Eter! Juz zmieniam na 23.

 

Tak szybko? Już? :wat:

Dziękuję :)

Jestem charyzmatycznym potworkiem :rarityawesome:

 

 

 

Jeżeli chodzi o skarbnika to proponuje abyś Ty Parabellum nim był bo ogarniasz sytuacje i jesteś w Wawie ( tak wiem, wpłacać kasę na konto studenta - seems legit :ming: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne ogłoszenie!

 

Na spotkaniu pojawi się koleżanka angel99percent, która robi wspaniałe prace m.in.: naszywki, graweruje szklanki, figurki MLP. Pojawi się wraz ze swoim stoiskiem i będzie możliwośc zakupienia jej prac. Powiedziała, że  zainteresowani mogą zamówić u niej przedmiot i odebrać na meetcie ;) Sam z chęcią skorzystam i zamówię naszywkę :) Jeśli macie chęć nabycia unikalnego przedmiotu piszcie do niej śmiało ;) Oto link do jej prac (które przyznaję są świetne): http://angel99percent.deviantart.com

 

Jakby co mam ją w znajomych, gdybyście nie mogli jej znaleźć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszywki :3

Więc niemal na pewno się pojawię *odkłada kasę*

Można prosić jakiś cennik (tak na oko co ile mniej więcej kosztuje).

Mam jeszcze takie pytanie: czy wszyscy wybierający się na meeta idą strzelać? Gdyż z tym może być dla mnie problem, a nie chciałbymchcialby sam siedzieć jak inni będą strzelać w siebie kulkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż i tak polecam pobieganie z repliką i sypanie kulkami ;)

Jakby udało mi się dorwać kamerkę na głowę... Byłby filmik :yay: Szanse marne - ale nie przekonam się póki nie spróbuję ;)

Z chęcią też bym postrzelał, ale nie wiem jak będzie z kasą + konieczność korzystania z wypożyczalni sprzętu trochę mnie przeraża (mój kuzyn był na obozie ASG i strzelał z broni wypożyczonej. Ponoć masakra).

Jak będziesz miał kamerę, to lepiej ją jakoś zabezpiecz, gdyż jedna zbłąkana kulka i sprzęt może pójść do piachu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...