Skocz do zawartości

You have seen nothing! - Pierwszy taki meet! - Warszawa


Parabellum Edge

Recommended Posts

A co ze zgodą ? 

Jest to dokument, w którym prawni opiekunowie nieletniego swym podpisem wyrażają zgodę na udział podopiecznego na udział w rozgrywce mając przy tym świadomość, że jest to sport urazowy. I to tyle :dunno: W praktyce się tego nie sprawdza, ale Ci z KillHouse'u mogą się przyczepić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy napisać ;) Brzmi to mniej więcej jak powyżej tylko w formie: "Ja niżej podpisany/podpisana wyrażam zgodę na udział mojego/mojej syna/córki [imię i nazwisko] na udział w rozgrywce ASG w dniu ... . Mam przy tym pewną świadomość, że jest to sport urazowy i biorę pełną odpowiedzialność za urazy, których mój/moja syn/córka potencjalnie może doznać." Podpis i data

 

I to tyle ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

O kurka! Sporo luda w takim wypadku będzie, ale to nie problem - Wystarczy użyć odpowiedni scenariusz rozgrywki ;) Przy tej ilości graczy przewiduję rozegranie następujących scenariuszy:

-Team Elimination

-Dwie drużyny

-Każda osoba ma jedno życie

-Gra kończy się, gdy zostanie mniej niż 25% drużyny (żeby się nie szukać)

 

-Team Deathmatch

-Dwie drużyny

-Każda drużyna wewnątrz bazy posiada kartkę z ilością żyć (10x ilość ludzi w drużynie)

-Po śmierci trzeba wrócić do bazy i odznaczyć śmierć na kartce - OSOBIŚCIE!

-Przegrywa drużyna, która straci wszystkie życia z kartki

 

-Capture the flag

-Dwie drużyny

-Dwie flagi przy bazach

-Zadanie polega na zdobyciu flagi wroga i przeniesieniu jej do siebie

-Aby zwyciężyć trzeba naraz posiadać swoją flagę!

-W razie śmierci flagę zostawiamy w miejscu gdzie się zginęło

-To jest flaga, a nie oszczep! Sport to ASG - NIE RZUT OSZCZEPEM!

-Flagi nie można podać - Ty wziąłeś - Ty biegasz!

 

-Catch the flag

-Dwie drużyny

-Jedna flaga na środku

-Zadanie polega na zdobyciu flagi i zaniesieniu jej do siebie

-W razie śmierci flagę zostawiamy w miejscu gdzie się zginęło

-To jest flaga, a nie oszczep! Sport to ASG - NIE RZUT OSZCZEPEM!

-Flagi nie można podać - Ty wziąłeś - Ty biegasz!

 

-Beat the Clock

-Dwie drużyny, zamiana po jednej rundzie

-Drużyna 1 broni, każdy ma 1 życie

-Drużyna 2 atakuje, ma nieskończone życia

-Gra toczy się do wybicia obrońców

-Następuje zamiana stron i ról drużyn

-Wygrywa drużyna, która wybije obrońców szybciej ;)

 

-T'N'T

Tank 'n' Target

-Dwie drużyny

-Obie drużyny posiadają Tanka i Target

-Tank jest nieśmiertelny, lecz jeśli dostaje - musi wycofać się za osłonę

-Target ma tylko jedno życie (może strzelać)

-Zadanie polega na tym, by doprowadzić Target na drugi koniec hali

 

-Spy battle

Jest to bardzo zaawansowany scenariusz i wszyscy muszą zrozumieć swoją rolę:

-Dwie drużyny

-Na początku rozgrywki dowódca każdej drużyny zaprasza do siebie pojedynczo każdego członka wrogiej drużyny i mówi mu na ucho czy jest czy nie jest szpiegiem

-Po tym dowódca informuje drużynę, kto jest szpiegiem (tak szpiedzy wiedzą o sobie nawzajem, ale nic  z tym nie mogą zrobić)

-Osoby nie będące szpiegami mają nie ograniczone życia (do czasu)

-Osoba będąca szpiegiem może strzelać do swoich kolegów (tzn.: Szpieg 1 jest w drużynie 2, ale może strzelać do kolegów z 1)

-Głównym zadaniem szpiega jest wybicie wrogów, a może to zrobić tylko poprzez klepnięcie w plecy, bądź klatę (symbol wbicia noża)

-Osoba wyeliminowana w ten sposób już nie ma respów i schodzi

-Zdemaskować szpiega da się tylko w jeden sposób - trzeba zobaczyć jak kogoś zabija. Jeśli popełnicie Team Kill, a osoba nie będzie szpiegiem również jest na stałe wyeliminowana.

-Gdy już uda wam się zabić wrogiego szpiega - drużyna przeciwna traci respy i jest liczona jak zwykła rozgrywka

-Po zabiciu szpiega trzeba drużynę przeciwną o tym natychmiast poinformować

-Jeśli wrogi szpieg zginie, a wasz działa to nadal macie respy ;)

-Jeśli cała drużyna zostanie wybita,a jej szpieg pozostanie - ma obowiązek się przyznać i grać do końca jako wróg, lecz sam już nie ma respów

-Jeśli zginie cała drużyna wraz ze szpiegiem - rozgrywka kończy się.

Edytowano przez Parabellum Edge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludu = duże prawdopodobieństwo dużego kill strike po wrzuceniu granatu do pokoju... Ci biedacy nie będą mieli gdzie uciekać ( bądź ja :ming: ) :hBB25:

 

Jak coś to mam flagę do CTF'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pożyczanych replik - zadbajcie o to, żeby były do CQB przystosowane! (przypominam raz jeszcze)

I jak ktoś dorwie M249 (chociaż najrozsądniej byłoby to zostawić Eternalowi - jemu wierzę, że się tym umie obsługiwać) to generalnie nie walić seriami gdzie popadnie! Podobnie reszta - jeśli jest możliwość, to używać pojedyńczego.

Granaty - tylko bezpieczne! Jak to sprawdzić? Proste - rzuć sobie taki granat tuż pod nogę :dunno: Wypełnione grochem bądź kulkami. W promieniu 3m (chyba, że ustalimy więcej) od wybuchu osoba automatycznie wędruje na respa, większa odległość - tylko jak trafi "odłamek".

Takich zasad z granatami używamy u nas z powodzeniem od 10 (chyba) lat i muszę przyznać, że są bardzo dobre :rdblink:

Co do scenariuszy: team deathmatch i ognia! :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do pożyczanych replik - zadbajcie o to, żeby były do CQB przystosowane! (przypominam raz jeszcze)

 

Mi duże fpsy nie straszne, ale pamiętajcie aniołki że liczy się dobra zabawa i dobrze by było aby wrócić do domów bez "gratisów" w postaci krwiaków itp...

 


I jak ktoś dorwie M249 (chociaż najrozsądniej byłoby to zostawić Eternalowi - jemu wierzę, że się tym umie obsługiwać) to generalnie nie walić seriami gdzie popadnie! Podobnie reszta - jeśli jest możliwość, to używać pojedyńczego.

 

Spokojnie Foley, przystosowałem krowę pod CQB - 290fps więc nawet jak zasypie kogoś kulkami to na sygnale go nie wywiozą :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...