Skocz do zawartości

You have seen nothing! - Pierwszy taki meet! - Warszawa


Parabellum Edge

Recommended Posts

Em... Czy ja sprawiam wrażenie jakbym nie wiedział co potrafi zrobić kulka? :rainderp: Aczkolwiek, dzięki za troskę :) Bardziej bym się przejmował ochroną twarzy niż kamery, szczególnie, że to na razie gdybanie czy uda się ją zdobyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


(mój kuzyn był na obozie ASG i strzelał z broni wypożyczonej. Ponoć masakra).

 

Co do rwplik os KH - nie ma obaw. Kiedyś rozładowała mi się batka, i chciałem podładować, ale mieli inne styki - A że to też ludzie i rozumieją, to machnęli ręką i dali replikę z batką i hicap'em. Graliśmy wtedy 4 vs 3 przez dwie godziny i przy 30 którymś fragu straciłem rachubę. Repliki mają celne i dobrze wykonane ;) Poza tym są to G36C od GFC xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Ceny naszywek są zależne od wzorów i wielkości. Maksymalnie mogę zrobić naszywkę 10x10cm (i szczerze te wychodzą najładniej, bo mozna oddać juz jakieś szczegóły)

CM'y wpisane w kółko wielkość około 5cmx5cm koszt 10zł
http://angel99percent.deviantart.com/art/Flutterbat-s-CM-custom-patch-424950347?q=gallery%3Aangel99percent%2F27123399&qo=7

np serduszkowe kucyki http://angel99percent.deviantart.com/art/Main-6-hearts-embroidered-patches-414866855?q=gallery%3Aangel99percent%2F27123399&qo=22
koszt jednej takiej wychodzi 15zł i jest to wymiar mniej więcej 10cmx5cm

większa np taka jak Flutterbat http://angel99percent.deviantart.com/art/Flutterbat-custom-emroidered-patch-424941830 jest już za 25zł wymiar rozpiętość skrzydeł 11,5cm (bo zmieściła się po ukosie) wysokość koło 7cm

a taka Rarity z mokrą grzywą http://angel99percent.deviantart.com/art/Rarity-wet-mane-embroidered-patch-413794886?q=gallery%3Aangel99percent%2F27123399&qo=32
zajmuje prawie całe 10x10cm i kosztuje 30zł

Kucyki tzw OC koszt ustalany indywidualnie ponieważ dla mnie jest to jednorazowy projekt którego nie mogę później wykorzystać bo jednak jest to w tedy czyjść OC (np 10x10cm od 35zł) a jednak jest trochę siedzenia nad projektem aby zrobić go na maszyne :)

Są jeszcze szklanki :) np
http://angel99percent.deviantart.com/art/Main-6-engraved-glasses-3-414848240?q=gallery%3Aangel99percent%2F27123399&qo=28
http://angel99percent.deviantart.com/art/Main-6-engraved-glasses-2-414846251?q=gallery%3Aangel99percent%2F27123399&qo=29
http://angel99percent.deviantart.com/art/Main-6-engraved-glasses-414845063?q=gallery%3Aangel99percent%2F27123399&qo=30
koszt to 30zł/szt

Mam także przezroczyste kubeczki przeznaczone do grawerowania i kieliszki.

Koszt jakby ktoś chciał w innych pozach kucyki niż mam obecnie na szklankach lub swojego OC lub zupełnie coś innego :) Jeśli miałyby to być tylko kontury bez wypełnienia (zazwyczaj robie jak widać wypełnione, bo są ładniejsze moim zdaniem  :) ) to cena byłaby w zalezności ok komplikacji 15-20zł. W wypełnionych "połowicznie" czyli kucyk kontur grzywa wypełniona koszt około 25zł. Wypełnione całościowo od 30zł.

Będę miała również kilka customów ze sobą w cenie od 70zł

Wydaje mi się, że udzieliłam wyczerpującej odpowiedzi odnośnie cen ^^ ale jakby ktoś miał pytania pisać na priv :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o dopisanie do listy Grzecha :)

 

WilkU - jak zamierzasz jechać to zagadaj do niego ;)

 

 

EDIT

 

Poproszę o dopisanie Harrier'a oraz Dziewczyna_Grzecha ( nie podał nicka :ming: )

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie!

 

Ok. Uzbieraliśmy zatem łącznie 19 osób! (Z czego 3 niestrzelające). Zatem 16 osób zajmie cały obiekt i nie będzie za ciasno, ani za luźno.

Do osób strzelających: Z racji braku innych zgłoszeń zostaję skarbnikiem :shrug: 15 x 40 zł = 600 zł <- oto docelowa kwota, która musi do mnie wpłynąć. Do wszystkich wyślę wiadomość z danymi do przelewu.

Plan wygląda następująco:

1. Dzwonię w przeciągu 3 dni na KH i rezerwuję termin 23022014 w godzinach 1000-1600.

2. Do 10022014 zbieram pieniążki i wykonuje tegoż dnia przelew do nich. (Po tym nie ma już możliwości wycofania się!!!)

3. Widzimy się 23022014 ;)

 

Jeśli ktoś wpisze się jeszcze na listę i zdąży przelać mi pieniądze wraz z zaksięgowaniem - Może brać udział.

Jeśli ktoś zdecyduje się już po tym terminie - Przynosi ze sobą pieniążki na miejsce i dopiero tam płaci ;)

 

W pierwszym poście będę podawał od kogo mam już pieniądze, więc proszę sprawdzać co jaki czas. Jeśli powstaną jeszcze jakieś kwestie - dam znać.

 

DO FOTOGRAFÓW - Ubrać się należy oczojebnie! Okulary ochronne dostaniecie na miejscu. Warto abyście mieli kamizelkę odblaskową i białą/czerwoną szmatkę. Będziecie mogli łazić, po całym obiekcie i robić foty komu chcecie, jak chcecie, ale nie możecie zdejmować ochrony oczu na terenie War Zone.

 

 

Uciekł mi pan z numerem 13 - Amadi. od kogo ta osoba pochodzi?

 

~KONIEC KOMUNIKATU~

Edytowano przez Parabellum Edge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin został  zarezerwowany!

 

Niestety mam też złą wiadomość dla osób, które nie posiadają sprzętu. Rozmawiałem z facetem i dopiero on mnie uświadomił, że:

1. Przedpłata musi nastąpić zarówno za sprzęt jak i za wejściówkę (czyli 20 za wejście + 56 za sprzęt)

2. Okazuje się, że wypożyczenie sprzętu za 56 zł obejmuje tylko jedną rozgrywkę co oznacza, że aby sprzęt mieć na 6 godzin trzeba zapłacić 112 zł.

 

Informacja ta lekko mnie zbulwersowała i dlatego mam prośbę do osób obeznanych w ASG:

Aby nikt nie poczuł się przez tak wysokie koszta pokrzywdzony zbierzmy jak najwięcej wolnych replik i pożyczmy je kolegom z forum na ten jeden dzień!

W pierwszym poście pojawi się lista zebranych replik i zarezerwowanych. Sam również pożyczę ile tylko będę mógł.

 

Teraz do osób, które chciałyby pożyczyć broń: Musicie wiedzieć, że dla wielu z nas ta broń jest jak żona/dziewczyna/kochanka i dbamy o nią z równie wielkim zaangażowaniem. Jeśli właściciel chce was poinstruować co robić, czego nie robić, na co uważać to wysłuchajcie go i zapamiętajcie to co powie. Jeśli to przez was coś się stanie to w najlepszym wypadku będziecie musieli jedynie zapłacić za szkodę. Tak, najlepszym. Bo jesteśmy gotowi przerobić czyjeś jelita na sznury od żelazka za zniszczenie sprzętu. A uwierzcie mi wiele elementów kosztuje więcej niż 112 zł - Znacznie więcej!

 

Wszelkie uwagi piszcie, zgłaszajcie - wszystko co najważniejsze jest w pierwszym poście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Replik mamy od cholery ale... jedziemy PKP więc nie damy rady tyle zabrać. Tak czy inaczej z Poznania będą ( * - te z gwiazdką bierzemy na 100% ):

-M249 *

-G3a3 *

-AK74N *

-AKS74U *

-Mp5SD6 *

-Ruger Mk1 *

- Beretta (nie wem jaka bo nie moja :rainderp: )

- Być może Mk12 ( jak znajomy już naprawił ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem robić za fotografa, ale jeśli ktoś znajdzie wolną replikę, a ja wynajdę 2 dychy, to mógłbym postrzelać. Szkoda, że jedno nieco wyklucza drugie :v chyba, że jakoś zamontuję aparat gdzieś, gdzie miałbym dostęp i nie byłoby ryzyka rozwalenia go :v

Sama strzelanka będzie drużynowa, czy każdy na każdego? I czy trzeba nosić coś super ochronnego i maskującego, czy coś pdobnego kolorystycznie do otoczenia wystarczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 I czy trzeba nosić coś super ochronnego i maskującego, czy coś pdobnego kolorystycznie do otoczenia wystarczy?

Zgaduję, że to już zależy od Ciebie. Raczej logiczne byłoby założenie czegoś maskującego, ale w sumie jeśli ktoś by się uparł to można i za strażaka się przebrać :v

Co kto lubi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eter, a dasz pobiegać z M249? :lunaderp:

 

Myślę że nie będzie problemu ;)

 

 

 

Sama strzelanka będzie drużynowa, czy każdy na każdego?

 

Drużynowa :3

 

 

 

I czy trzeba nosić coś super ochronnego i maskującego, czy coś pdobnego kolorystycznie do otoczenia wystarczy?

 

Jedyny wymóg to ochrona oczu oraz majtki abyś z Wojtusiem na wierzchu mi nie wyleciał :ming:

Maskowanie w budynkach i tak raczej nie działa więc można nawet w dresie przyjść, bardziej bym myślał nad jakąś ochroną ( np gruba bluza czy coś ).

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...