Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
BiP

Wiedźmin (seria)

Recommended Posts

Być może kontynuacja jednak zgodnie z tym, co było podane na jednej stronie to ten wiedźmin 4 nie będzie kontynuacją znanej nam już historii Geralta. Prawdopodobnie może to być coś jak Andromeda dla Mass Effecta tylko rozgrywająca się nadal w tym samym świecie. 

4 godziny temu, Starlight Sparkle napisał:

Być może kontynuacja jednak zgodnie z tym, co było podane na jednej stronie to ten wiedźmin 4 nie będzie kontynuacją znanej nam już historii Geralta. Prawdopodobnie może to być coś jak Andromeda dla Mass Effecta tylko rozgrywająca się nadal w tym samym świecie. 

Te właśnie informacje są podane w filmiku, który podałem.  A są to informacje o których wie chyba każdy, że ewentualny W 4, będzie miał nową  główną postać np innego wiedźmina, lub może to będzie Ciri, albo Triss?

CD Projekt RED... U nich "niebawem" to jakieś 6 lat :sunburst2: Ale to nawet dobrze. Lepiej wydać dopracowaną grę po latach, niż tak jak EA wypuszczać średniaki co rok/dwa (NFS). 

No ja myślałem że Cyber będzie w tym roku, lub na początku 2019, a tu zonk. W Cd-Action jest informacja, że  obecna data premiery będzie minimum po 2020, o ile nie później. Więc  jeszcze se poczekamy.

Trochę te filmy pod artykułem kojarzą się z tymi pokemonami... też będzie się latać po lesie/mieście/farmie/domu i zamiast pokemonów... będziemy łapać potwory? 

Przed chwilą, Starlight Sparkle napisał:

Trochę te filmy pod artykułem kojarzą się z tymi pokemonami... też będzie się latać po lesie/mieście/farmie/domu i zamiast pokemonów... będziemy łapać potwory? 

W sumie, to nie doczytałem artykułu, bo byłem w pracy, nie mniej trochę szkoda, że to będzie gra mobilna, a nie np na PC.

Gra wykorzystująca rozszerzoną rzeczywistość (AR), ciężko by miała być na nie mobilne urządzenie.

Z Pokemon GO ma jedynie raczej wspólnego to, że obie gry wykorzystują AR, z potworami raczej będziemy walczyć, a nie je łapać.

• Upvote 1

Wiem Perv ^^ tak tylko powiedziałem... no ale wyobraź sobie złapać jakąś maszkarę jako domowe zwierzątko hehe :NjdaT: Albo i nie... jak tak teraz o tym myślę i ktoś to wykorzysta, to mamy kolejny pokemon go, a raczej wiedźmin go