Skocz do zawartości

Wiedźmin (seria)


BiP

Recommended Posts

Ja tam do grafiki póki co nic nie mam. Jak będzie pełniak, to może wówczas będę grymasił, ale ten kolo, wygląda jak członek dawnej Drużyny A...

q0GFV.jpg

Tylko, że ma mniej łańcuchów na klacie :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym, że ten art to nie jest próbka grafiki w grze, tylko art, który w założeniu tę grę ma promować, a jak prezentuje się jakby ruscy robili cosplay po kilku głębszych to chyba coś jest nie halo nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Pewnie już się ktoś o tym wypowiadał, ale CDP z całą pewnością nie zostawiliby tak pieniężnego uniwersum, także oczywistym jak dla mnie było to że będą robić kolejne gry. Tyle że nie z Geraltem, ten już tyle przeżył że zasłużył na odpoczynek :P Kocham to jego spojrzenie pod koniec Krwi i Wina..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko, to jeszcze zobaczymy Wiedźmina, nie wiem tylko czy to będzie kolejna część, czy DLC do trójki...

46 minut temu Lemi napisał:

Kocham to jego spojrzenie pod koniec Krwi i Wina..

Jeszcze nie grałem w ten dodatek, choć mam go od dawna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Wiedźmina 3 GOTY od grudnia, ale postanowiłem najpierw ukończyć Skyrima. Zakończenie (o ile można je tak nazwać) mnie rozczarowało. Od kilku dni gram w "Wieśka trzeciego". Genialna gra. Doskonały dubbing, który nie brzmi jak przedstawienie teatralne, porządny system walki, świetna grafika (oprócz wody)... No i ta muzyka :x Póki co jedyne co mi się nie podoba to dialogi, w których gracz ma +/- 10 sekund na udzielenie odpowiedzi. Dobrze, że nie ma ich zbyt wiele. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Triste Cordis napisał:

Póki co jedyne co mi się nie podoba to dialogi, w których gracz ma +/- 10 sekund na udzielenie odpowiedzi. Dobrze, że nie ma ich zbyt wiele. 

Bo to są kluczowe dla fabuły wybory i dlatego masz tak mało czasu, żeby one były intuicyjne, a nie żebyś nad nimi siedział ileś czasu i rozważał "za" i "przeciw". W 2 części, też były.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiłem się od W3 niczym młot Thora od tarczy Kapitana Ameryki. Mam to do siebie, że kilka drobnych detali może mnie zachwycić i zatrzymać przy średniaku lub zniechęcić do nawet najlepszej gry. I tak było tym razem. Na początku mi to nie przeszkadzało, ale w pewnym momencie powiedziałem sobie: "nie no kurr... Walić to". A o jakie rzeczy chodzi?

- przekombinowane drzewo rozwoju (wybieranie umiejętności, które mają być aktywne. WTF :drurrp:)

- mało sklepów = trudno coś sprzedać i kupić

- utrudnione/przekombinowane robienie eliksirów. Nieustanne problemy ze znalezieniem części składników 

- broń i zbroja uszkadzają się - nienawidzę tego :rapidash2: Ten, który to wymyślił ma rezerwację w piekle. Jak nie Stalker to Wiedźmin. Żeby chociaż można było bez problemu kupić narzędzia. Trochę przesadzili

- nie można zjeść czegoś w trakcie walki :rarity3:

 

Żeby nie było. Gra w pełni zasługuje na wysokie oceny i nagrody, ale znalazły się w niej prawie wszystkie rzeczy, których nienawidzę w RPGach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dostępem narzędzi do naprawiania pancerza ja problemu nie miałem.  Z dostępnością handlarzy też nie. Poza tym nie jest to coś co przeszkadza. Jak normalnie by się walczyło to też pancerz raczej niezniszczalny nie jest, a i jedzenie podczas walki też raczej jest utrudnione, bo przecież przeciwnik nie będzie łaskawie czekał, aż raczysz zjeść cielęcinkę podczas walki .:drurrp:  System rozwoju bohatera faktycznie przekombinowany, acz taki system rzadkością nie jest. Pierwszy z brzegu przykład Mass Effect Andromeda, gdzie też nie da się na raz korzystać ze wszystkich umiejek wykupionych na drzewkach

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...