Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Skysplit

Sweetie Belle finds out where babies are made[PL][Oneshot][Random][Komedia]

Recommended Posts

Fic bardzo krótki(3 stron), jednostrzałowy. Tytuł mówi w sumie wszystko :D
Pozostaje mi zachęcić do przeczytania.

PL: https://docs.google.com/document/d/11AK8Qae-OSY_o8Fe-yd2Mp2YDRKpHYF9RUen71rtxbU/edit
ENG(oryginał): http://www.fimfiction.net/story/24540/Sweetie-Belle-Finds-Out-Where-Babies-Are-Made

• Upvote 1

O, przetłumaczyłeś to. Heh. Zaraz przeczytam. :P Edit: Jest ok, ale potrzeba lekkiej korekty, niektóre zwroty są trochę... niezręczne. Jeśli chcesz, mogę to zrobić. :P

Hehehe bardzo fajne... zwłaszcza puenta. Twilight się namęczyła :rainderp: Czy tylko ja i 2-3 osoby czytamy te fanfici?

Nah, ludziom po prostu nie chce się komentować, co mnie, jako tłumacza, boli. Chyba po prostu nie wiedzą, ile warta jest krytyka...

• Upvote 1

No tak, pamiętam te czasy... Jestem ciekaw, co wg. Scootaloo nie jest największym stekiem bzdur który ona słyszała ;)

Fanfic bardzo dobry, krótki i nawet ciekawy :P Tłumaczenie również jest dobre. Ogólnie kawał dobrej, kopytkowej roboty :D Gdzieniegdzie brakuje przecinków, ale kto by tam zwracał na to uwage :P

Nah, ludziom po prostu nie chce się komentować, co mnie, jako tłumacza, boli. Chyba po prostu nie wiedzą, ile warta jest krytyka...

Fanfic fajny i ciekawy,nawet zdołał mnie rozśmieszyć(słuchałem sobie do tego trolololo).A co do tłumaczenie,nie zauważyłem błędów które miały by wpływ na przyjemność czytania.

Już go gdzieś widziałem, chyba na grupie FB Śląskich Bronies... Szybki "jednostrzał" na poprawę humoru, jest fajny. :D

@up - ano był, wrzucałem. @Airlick - z chęcią przyjmę Twoją pomoc Dziękuję bardzo za komentarze. Motywujecie dla dalszej pracy ^.^

No nie powiem, bardzo hmmm oryginalny fic. Tłumaczenie ok, ale bardzo by się przydała solidna korekta. Jest dużo zdań, które są najwyraźniej kalką z oryginału - wiadomo w nich o co chodzi, ale brzmią tak "koślawo".

Fajny fanfick, uśmieszek się u mnie pojawił :P A co do przetłumaczenia: dla mnie może być, bo i tak czytam tylko po polsku FF...

Tłumaczenie bardzo dobre, fanfic jest krótki i śmieszny, a to dobrze, gdyż często nie chce mi się czytać tych wielostronicowych molochów.

gdyż często nie chce mi się czytać tych wielostronicowych molochów.

Łżesz :D Jak można nie lubić czytać tasiemców fanfickowych?!

A co do fanficku - krótki, a szkoda :(

Ale puenta była dość dobra i to porównanie do wrestlingu :D

Ała ona sie namęczyła a Scootaloo tak odpowiada ....ale coż najtrudniej uwierzyc w prawde.Bardzo fajne jeśli będzie więcej tego to z checiom będe czytał dalej.

hehe nieźle się uśmiałem czytając to :D Misiek może to przeczytać podeśle mu to bo nawet fajne i przyjemne następnym dzień z bananem na twarzy.

FF fajny oraz króciutki. Od połowy nie schodził mi uśmiech z twarzy... Taki pocieszek na początek dnia. Oczywiście leci na nocne opowiadania do Miśka200m. ^^

lol. dobre :-) całe szczęście że nie uwierzyła bo co to by było gdyby w ten sposób spróbowały zdobyć cutie mark.

lol. dobre :-)

całe szczęście że nie uwierzyła bo co to by było gdyby w ten sposób spróbowały zdobyć cutie mark.

Całe szczęście. W najlepszym przypadku wylądowałyby w szpitalu psychiatrycznym.

Czy tylko ja zauważyłam rym na początku? "Powietrze napełniło się śmiechem...byłoby grzechem".

Od razu widać ze Twi potrzebuje jakiegoś źrebaka do opieki. Za takie opowiadanie w naszej rzeczywistości można by pójść do więzienia. Fic świetny lecz można by go było spokojnie jeszcze rozwinąć o kilka sytuacji. Np przy Pinkie i Fluttershy można byłoby się pośmiać.

• Create New...