Skocz do zawartości

Kolejna część Equestria Girls?


Violett

Recommended Posts

Bez kitu, rainbow powers mogą być połączeniem MLP i EG: Rainbow Rock. Masz dobre oko ;) .

Z całym szacunkiem, ale to już w połowie sezonu dostrzeżono ^^ Pierwszym sygnałem z reguły są zabawki, które jak dobrze wiemy, są teraz tęczowe. W serialu mamy tęczowe klucze, a wychodzi Rainbow Rocks. Identycznie było z Crystal Empire, ofensywę przeprowadzono też na trzech frontach jednocześnie, a chwilę potem pojawił się Twilicorn. Noo! A jeszcze wcześniej ślub, choć wtedy były tylko dwie sfery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bez kitu, rainbow powers mogą być połączeniem MLP i EG: Rainbow Rock. Masz dobre oko

 

I są połączeniem. Jak wszyscy dobrze wiemy Hasbro najpierw robi zabawki, a potem nowy sezon. Teraz mają jeszcze lepiej. Wpadną na pomysł jak te "Rainbow" i mają od razu motyw do serialu i filmu skoro już takowy wyszedł. Dwie pieczenie na jednym ogniu, że tak powiem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy, mały spoiler dotyczący pewnej bohaterki, która pojawi się w RR.

 

8pJNi.png

PS. Rebecca Shoichet podkłada głos pod Sunset Shimmer.

Ok, na 120% to teraz obejrzę, jakie by nie było, ciekawi mnie Sunset Shimmer (mam nadzieję, że będzie jak z Discordem, że nie będzie do końca tą dobrą i grzeczną dziewczynką, i trochę jej będzie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SweetieBot przeprowadził Q&A z reżyserem RR Ish Rudell, nie jest to zbyt emocjonujące Q&A ale zawiera parę ciekawych odpowiedzi, nie ma spoilerów dotyczących bezpośrednio filmu.

 

Jest tylko jedna odpowiedź, przy której dłużej przysiadłem i się zastanowiłem:
Q: Another thing people have noticed is that the Rainbow Rocks shorts are much more visually impressive than most of EQG1. Was this just something done for the shorts, or has Rainbow Rocks been kicked up a notch?

A: You can expect the same quality for Rainbow Rocks... Maybe even better! We had a lot of fun doing the shorts... And that fun carried over in the rainbow rocks

 

Skoro otrzymamy tą samą jakość filmu co shortów to nie wiem czy będzie to dobre rozwiązanie bo dla mnie osobiście to te filmiki są nudne :v

 

Całość: http://www.equestriadaily.com/2014/04/rainbow-rocks-q-with-co-director-ishi.html

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...