Skocz do zawartości

Kolejna część Equestria Girls?


Violett

Recommended Posts

Losz Ty,za taki box trzeba zaplacic az 120 zlotych ? :derp: Jakie kmioty.W Polsce juz taniej.Ale w sumie dochodzi do ceny jeszcze podatek VAT.I tak bym nie kupil xD

Na poczatku balem sie co do tego imienia Adagio Dazzle,ale Meghan i te pudelko mnie uspokoily :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sie nie mogę doczekać nowej części, ten filmik zapowiadający Rainbow Rocks wygląda bardzo ciekawie i ta muzyczka wpadająca w ucho. Nie wiem czemu ale w naszyh, polskich sklepach są już lalki Pinkie i Twilight z Rainbow Rocks, śpiewające na dodatek. Film bedzię co dopiero na jesień a w Polsce zapewne w zimę, nie ogarniam dlaczego teraz a nie po premierze filmu zaczęli je sprzedawać. Małe dziewczynki pewnie nawet nie wiedzą czemu lalka Pinkie i Twilight mają tęczowe pasemka i takie dziwne ciuchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałam okazję obejrzeć relację pewnej osoby z Toy Fair 2014. Ku mojemu zaskoczeniu, mają pojawić się lalki Octavii, Zecory, Photo Finish wraz z kucykiem, cztery nieznane postacie i Adagio Dazzle. Chodzą plotki, że prawdopodobnie pojawi się w filmie. Poza tym, ma wyjść seria figurek kucyków "Punk Rock". Zastanawiam się, czy w 3 zdjęciu, obok PF, nie jest to przypadkiem Chrysalis w wersji "Punk Rock"...

 

Zdjęcia: 

 

operett.jpg

zecor.jpg

vinylrtch.jpg

tumblr_n11yc93TVu1qa2r95o1_500.jpg

500x333xpunkponies.jpg.pagespeed.ic.XzvC

 

Jakie jest wasze zdanie o lalkach i o figurkach z serii "Punk Rock"? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałam okazję obejrzeć relację pewnej osoby z Toy Fair 2014. Ku mojemu zaskoczeniu, mają pojawić się lalki Octavii, Zecory, Photo Finish wraz z kucykiem, cztery nieznane postacie i Adagio Dazzle. Chodzą plotki, że prawdopodobnie pojawi się w filmie. Poza tym, ma wyjść seria figurek kucyków "Punk Rock". Zastanawiam się, czy w 3 zdjęciu, obok PF, nie jest to przypadkiem Chrysalis w wersji "Punk Rock"...

 

Zdjęcia: 

 

operett.jpg

zecor.jpg

vinylrtch.jpg

tumblr_n11yc93TVu1qa2r95o1_500.jpg

500x333xpunkponies.jpg.pagespeed.ic.XzvC

 

Jakie jest wasze zdanie o lalkach i o figurkach z serii "Punk Rock"? 

 

Te lalki są piękne, ta pod Ociavią to Zecora a ja i moje przyjaciółki myślałyśmy że to jakiś nowy kucyk, jestem ciekawa czy bedzie lalka Vinyl. Ta nowa seria kucyków jest genialna :soawesome:

 

EDIT: JeJ jest lalka Vinyl.https://www.youtube.com/watch?v=47OnDeVdKR8

Edytowano przez RainChaser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pewnie chodziło o sam obrazek, ale mniejsza o to, ja tam już nie przejmuję się tymi filmami, podczas wyjścia pierwszego EG każdy był zszokowany ale okazało się, że to produkcja tych samych świetnych writerów i castu od Hasbro, którzy ujęli humor i wszystko razem w jedną przepiękną całość, to, że wychodzi Rainbow Rocks, to nie znaczy, że będzie gorsze, w końcu jest to związane z produkcją MLP FiM i nie ma wpływu na sam serial, lecz na odwrót, serial ma wpływ na film, oczywiście to moja własna opinia i szanuję zdanie tych, którym się Equestria Girls "1" nie podobało ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7zZWg.jpg

Kolejne spoilery

Te postacie powstały tylko na potrzeby reklamy piosenki, inaczej będą one wyglądać w filmie... Z resztą możesz sobie porównać pierwszy clip z tym obrazkiem, widać różnice postaci (na 100% nie jest to z filmu).

Edytowano przez ToffiLove
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Doobraa.. ciekawe wykonanie, ale na razie tego nie skomentuję, bo wygląda dziwnie patrząc na to ze strony całego "Equestria Girls"...

Wait.. czy to po prostu short nie związany z całym EG? ;P

 

7Mota.png

 

7MotF.png

Czyli prawdopodobnie tak.

 

I druga dobra wiadomość, muzykę do traileru skomponował Daniel Ingram.

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, świetne, nic dziwnego, że to tylko short, nie pasowałby mi do całego filmu. Ciekawe co Celestia zrobiła ze słuchawkami, pewnie specjalnie czekała na DJ-PON3, żeby jej zabrać i sobie posłuchać. :trollface:

 

Minus taki, że na razie nigdzie nie ma śladu po Sunset Shimmer, ani w trailerze, ani w tym short'ie... propo trailera, ciekawe ile z niego będzie w filmie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy set lalek i figurek (o ile to naprawdę nowy set) średnio mi się podoba. Powiem tak: lalki brzydkie, Chrysalis ładna, poniacze przekombinowane, ale włosy mają śliczne. Zapewne kupię kilka mimo wszystko. 

Natomiast muzyka typu techno, dubstep itp. w ogóle mi się nie podoba i odpycha, ale mam nadzieję, że w bajce będzie rok jak sama nazwa wskazuje albo chociaż pop. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...