Skocz do zawartości

W poszukiwaniu Harmonii [temat do offtopu]


kapi

Recommended Posts

Dobra, żeby nie było. Plauge (i częściowo Guardian, ale z Nim już rozmawiałem) natychmiast kończą tą zbrodniczą i obrzydliwą działalność. Fakt jest faktem, że pozwoliłem na nią, ale z wyraźnym zastrzeżeniem, że macie to zrobić tak aby nikomu nie przeszkadzać. Jeśli jednak jak widzę napisaliście w sesji coś co rzucało się w oczy pod tym względem, to przekroczyliście dopuszczalne normy. W sesji są porządni ludzie, którzy nie powinni i nie chcą czytać takich obrzydlistw, jakie wypisaliście, więc natychmiast (wiem ,ze Guardian podobno już to zrobił)  osuńcie niepożądane treści i przywróćcie ład. Przypominam, że jeśli psujecie zabawę, to łamiecie regulamin, a to jest rzecz prawie święta. 

 

PS wypadałoby wszystkich przeprosić oficjalnie w sesji, przynajmniej uważam to za należyte zachowanie.

 

Ja się personalnie nie gniewam, choć wolałbym uniknąć takich sytuacji na przyszłość. (Na przyszłość, jeśli mówię ,że wszystko ma być albo w spoilerach, które łatwo da się ominąć bez czytania, albo gdzieś, gdzie nikt tego nie przeczyta, to tak ma być, a nie w postach w sesji robicie do tego wprowadzenia ,tak ,że ludzie już wiedza co się dzieje, a sesja natychmiastowo traci na poziomie) 

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...