Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Musisz wykonać cały wątek główny, czytaj, ten w Ponyville. I chyba musisz mieć kupioną Celestię o ile się nie mylę.

Nie trzeba Celestii, wystarczy sam wątek główny

 

I pytanie, czy po ostatniej aktualizacji naprawiono błędy z timerem totemów? Bo tak się wzbraniam że po ostatniej stracie nie będę już grał i marnował czasu na levelowanie, a jednak zainstalowałem.

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytor i 2 lata nadrobisz w jakieś 4-5h :P

Używasz tego czy innego? Próbowałem CelestiaSunrise ale wywala mi błąd przy odczycie świeżego save z gry rozpoczętej parę godzin wcześniej.

Polecam CelestiaSunrise. Prosty ale rozbudowany (chociaż brakuje opcji ustawienia pkt doświadczenia). Żeby działało, oprócz save trzeba jeszcze wczytać plik "gameloft_sharing". Niestety wygląda na to że działa tylko save z nowszej wersji gry (można poznać po tym że zajmują znacznie mniej miejsca niż stare np 50KB zamiast 300KB.

Dzięki za podpowiedź, będzie znacznie szybciej. Szykujcie się na kucokalipsę.

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ukończył linię questów w Ponyville? Wykonałam zadanie związane z dobiciem RD do pięciu gwiazdek i nie mam więcej zadań. To koniec tej linii? Nie trzeba kupować Celestii czy coś? Lubię mieć jakiś cel, więc jeśli zadania się skończyły to gra przestaje być dla mnie atrakcyjna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ukończył linię questów w Ponyville? Wykonałam zadanie związane z dobiciem RD do pięciu gwiazdek i nie mam więcej zadań. To koniec tej linii? Nie trzeba kupować Celestii czy coś? Lubię mieć jakiś cel, więc jeśli zadania się skończyły to gra przestaje być dla mnie atrakcyjna...

Musisz wbić wyższy LVL (lub kilka).

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ukończył linię questów w Ponyville? Wykonałam zadanie związane z dobiciem RD do pięciu gwiazdek i nie mam więcej zadań. To koniec tej linii? Nie trzeba kupować Celestii czy coś? Lubię mieć jakiś cel, więc jeśli zadania się skończyły to gra przestaje być dla mnie atrakcyjna..

 

Jeszcze 6 lat grania, tak około.  Nie liczę "omijania" questów. 

Do RD wydaje się tak 400 gemów.

 

Trigger questem do odpalenia kolejnych questów jest chyba odpalenie któregoś z harmony stone'ów. 

 

Pozostało ~1100 bez omijania złośliwych (zbierz pierdyliardową sumę bitsów lub absurdalnie dużo elementów lub kup absurdalnie drogi(w gemsach" budynek. ) questów.

Edytowano przez KochamChemie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nic to jej nie da. Dlatego się robi kopie save.

PS. Celestia Sunrise działa tylko trzeba ogarniać CMD a nie WYKLIKAĆ. (Viva la Unix)

Parę stron temu ktoś napisał, że za taki błąd gameloft przyznał jej ileś tam gemow. Chociażby dlatego się opłaca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę stron temu ktoś napisał, że za taki błąd gameloft przyznał jej ileś tam gemow. Chociażby dlatego się opłaca.

Ja też do nich pisałem. Półtora miesiąca temu. Opisałem też parę znalezionych błędów. Myślisz że dostałem coś poza odpowiedzią automatu? Bierz Celestia Sunrise, obejdzie się bez nerwów i pisania na które i tak nikt nie odpowie, a gemy sama sobie dodasz (jak i kuce których ci brakuje).

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i dla zainteresowanych znalazłam coś takiego http://www.ultimatef...ck-cheats-tool/ ale nie wiem jak to pobrać 

 

To jest tak zwana strona z "ankietami". Przy najlepszych wiatrach nie uda Ci się pobrać nic i naciągną Cię na 1000 pln na internetowe ankiety przez telefon. Ten hack to fejk. Trzeba unikać takich stron.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umm tez sie włącze do tematu, jak znaleźć te sejwy (wiem zee źle ale nie wiem jak to napisać poprawnie :crazytwi3: ) 

i dla zainteresowanych znalazłam coś takiego http://www.ultimatefreecheats.com/my-little-pony-hack-cheats-tool/ ale nie wiem jak to pobrać  :fluttercry2:

Savey masz w data/data/com.gameloft.android.ANMP.GloftPOHM i tam w folderze files masz plik mlp_save_prime.dat. Polecam użyć np Root Browsera.

gameloft_sharing masz w folderze database.

 

A co do znaleziska, ja szukałem edytora do Real Racing 3, znalazłem, pobrałem, wypakowałem, a tam drugie archiwum z hasłem które zdobędziesz po wpisaniu nr telefonu (taa, już wam wysyłam...), a nawet jak znalazłem hasło w necie to zamiast RR3 był edytor do Neverwinter. Zwyczajnie robią w ciula. Jeśli zamiast normalnego linku masz jakiś badziewnie wielki, oczojebny przycisk DOWNLOAD - nie wchodź, choćby cię Molestią kusili straszyli. I tak nie pobierzesz.

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś  nie wyszło klikam data i pusto, klikam sdcard później data a tam trips , i nie ma :(

i mam jeszcze zapytanie co do tego http://android-ios-hacks.com/My-Little-Pony-Hack-Cheats-Online.html

i tego http://iapphackstools.com/2013/10/my-little-pony-hack-cheats-ios-android-html/

Edytowano przez Hedwiga
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz roota to się tam niestety nie dostaniesz. A odnośnie linków: gdzie to pytanie? :D A na serio to nikt normalny nie robił by rara z hasłem które można zdobyć tylko na jakiejś podejrzanej stronie po wpisaniu nr telefonu. czyli krótko mówiąc: zwykłe oszustwo i naciągactwo.

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mehhhhh life i very brutal :fluttercry2: , i nie wiem jak zrotować telefon i czy się wogóle mi opłaca :grumpytwi:

Tutaj jest cały opis razem z filmem na przykładzie mojego SGS2 (w innych tak samo). Masz wtedy czystego, zrootowanego, aktualnego i szybszego Andka bez zbędnych programów od producenta. Jeśli jesteś zainteresowana pomocą to pisz ma PW.

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...