Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Gratulacje dla tych ciuli ze Sos... z Gameloftu. Zrobiłem se format CM i reinstall od zera, popobierałem programy, pobrałem MLP, zainstalowałem. Wklejam savey tak jak robiłem to kilkadziesiąt razy wcześniej a gra ładuje mi się od zera. Siedziałem wczoraj do 4 rano i próbowałem ratować ale to dziadostwo wie lepiej. 2 lata grania w dupę. Przynajmniej został Real Racing 3...

Mam dla ciebie dobra wiadomość. Chyba wiem jak Ci pomóc abyś mógł grać tylko to jeszcze musze sprawdzić u siebie. Stay tune in.

Tapnięto z Evo 7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem k**** wiedzialem ze sie spie*****! :/

ni z tego ni z owego mi tez gra sie wysypala i zaladowala save'a sprzed ponad tygodnia.

swoja droga, polecam tablet google nexus 7. sciana ucierpiala dosc powaznie, a tablet dalej dziala jakby nigdy nic.

Jak mamy polecać telefony z androida jako pociski migotanie to dobry jest htc desire z trybem cegły (spora dziura ;)). A tak na serio to może nie stosowałeś zasad bezpieczeństwa Save. Gdzieś tam wyżej je spisałem.

@SzymonL

Mam już. Rozpocznij grę od nowa i dojść do momentu gdy zbudujesz balon pop stand. Wtedy zamknie bezpiecznie grę i napisz Save. U mnie ten sposób zadziałał jak przeniosłem z innego telefonu sam plik prime wiec u ciebie tez powinno.

Tapnięto z Evo 7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już. Rozpocznij grę od nowa i dojść do momentu gdy zbudujesz balon pop stand. Wtedy zamknie bezpiecznie grę i napisz Save. U mnie ten sposób zadziałał jak przeniosłem z innego telefonu sam plik prime wiec u ciebie tez powinno.

Jak bym nie kopiował (usuń i wklej na czysto, nadpisz, skopiuj połowę) to mi nie działa, tak jakby coś zmienili i nie potrafiło odczytać starych saveów. Trudno, pownerwiałem się ale oglądnąłem Naruto i jestem w miarę spokojny (dopóki w RR3 czegoś nie zdupią :P

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłby mi w stanie ktoś wytłumaczyć jak chłop krowie na rowie, jak można przerzucić grę, dajmy na to, z tabletu na telefon/inny tablet, żeby nie stracić postępu? XD

Juz to opisałem. Poszukaj w temacie. 240 postów to nie jest zbyt wiele.

 

 

Jak bym nie kopiował (usuń i wklej na czysto, nadpisz, skopiuj połowę) to mi nie działa, tak jakby coś zmienili i nie potrafiło odczytać starych saveów. Trudno, pownerwiałem się ale oglądnąłem Naruto i jestem w miarę spokojny (dopóki w RR3 czegoś nie zdupią :P

Kombinuj. Juz nie masz nic do stracenia.

Tapnięto z Evo 7

Edytowano przez McKeyPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... U mnie ten kod dodający gemy nie działa. Zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją i nie dodało mi nic. Szkoda.

 

U mnie tez nie działa, może to jest na najnowszą aktualizacje? Ja mam tą w której pojawiły się kary słodkich jabłek ( dwie wstecz) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza aktualizacja może to psuć bo pliki ark się nie zawsze ładują do pamięci bynajmniej u mnie nie zawsze są odczytywane przez aplikację. Po nowym roku (jak mi ktoś przypomni) zrobie obszerny Tutek na temat przenoszenia Save pomiędzy urządzenia. Kombinuje aktualnie nawet Windows <=> Android ale niezbyt dobrze to wychodzi. Ma ktoś może sprzęt z nadgryzionym ogryzkiem na którym mógł by wgrać save z androida? Pytam bo nie wiem jak jPhone działają a nie mam w najbliższym czasie mieć czegokolwiek ze stajni Apple.

 

Anyway Wesołych świąt bo i one już zasypały nas w grze!

yaysnow.png

Tak mój aktualny save tutaj jest "lekko" naciągany ;)

Edytowano przez McKeyPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was dostał Aunt Applesauce? Była za zadanie z totemami, które skończyło się o północy. Byłam na drugim miejscu w rankingu, a mimo to jej nie dostałam. Nie wiem o co chodzi, zawsze coś z tą grą jest nie tak... Te totemy to totalna porażka. Wieczorem nie chciało mi się czekać 17 minut na odbiór tego z jabłkiem, a do rana  czas z 17 min urósł do 7 godzin!

Edytowano przez Silma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!

Zainstalowałam grę My Little Pony Game na nowym tablecie. Kiedy skończył się samouczek chciałam wejść do opcji "social" aby połączyć sie z Facebookiem i odzyskać swój progress (lv. 86) i przyjaciół. Niestety na miejscu opcji pojawiła się opcja "friends". Są tam tylko "przyjaciele" typu Celstia, Cadance, Rarity, Fluttershy itp. Pomóżcie proszę!

Odnalazłam funkcję "social". Czy wie ktoś jak odzyskać swój pogress (lv.86) jeżeli zalogowanie z Facebookiem nie pomogło?

PS Funkcja "social" jest od 13 lat.

Edytowano przez solaris
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem bardzo ciekawą bazę danych w plikach gry. Jest w folderze tym samym katalogu co katalog files, plik o rozszerzeniu .db Właśnie zacząłem budować Townshall i levelowałem Fluttershy. http://puu.sh/dJUAQ/a104cddf75.png ciekawe, czy można to jakoś modyfikować i podmieniać. (oczywiście, na razie tylko komunikaty) 

 

 

Aktualizacja. To od McKey'a działa bardzo dobrze. Jednakże, należy bardzo uważać na GLUID KEY który się tam uzyskuje. Patrzcie na wielkość znaków, albo wklejcie sobie z SQLite do notatnika i zmieńcie czcionkę na fantazyjną. 

 

5ylTt8h.png 

 

Edytowano przez KochamChemie
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem bardzo ciekawą bazę danych w plikach gry. Jest w folderze tym samym katalogu co katalog files, plik o rozszerzeniu .db Właśnie zacząłem budować Townshall i levelowałem Fluttershy. http://puu.sh/dJUAQ/a104cddf75.png ciekawe, czy można to jakoś modyfikować i podmieniać. (oczywiście, na razie tylko komunikaty)

Aktualizacja. To od McKey'a działa bardzo dobrze. Jednakże, należy bardzo uważać na GLUID KEY który się tam uzyskuje. Patrzcie na wielkość znaków, albo wklejcie sobie z SQLite do notatnika i zmieńcie czcionkę na fantazyjną.

5ylTt8h.png

Ta baza jest tylko baza komunikatów. Jest do tego jako tako API ale to dla programistów już.

Tapnieto z Woo Quasar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...