Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Co zrobić z tymi nieszczęsnymi nietoperzami w Sweet Apple Acres. Mam coś takiego: -126/2. I ta liczba rośnie bardzo szybko. Zupełnie nie wiem o co chodzi.

Musisz na nie klikać, a wtedy gra zabiera ci klejnoty, a nietoperze znikają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego: -126/2.

Z tego wynika że musi usunąć dwa stada nietoperzy, a gra mu zglichowała zadanie i pokazuje że zrobił minus 126. Jedyna rada to pominąć za gemy.

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczęłam grać w MLP na androidzie i spośród wielu pytań to jest najważniejsze: jak wyjść bezpiecznie z gry? Slyszałam, że lepiej nie przez usuwanie jej z listy otwartych aplikacji, ale nie widzę tam zadnej opcji zamknięcia. Będę wdzięczna za pomoc, nie chciałabym stracić żadnych sejwow ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczęłam grać w MLP na androidzie i spośród wielu pytań to jest najważniejsze: jak wyjść bezpiecznie z gry? Slyszałam, że lepiej nie przez usuwanie jej z listy otwartych aplikacji, ale nie widzę tam zadnej opcji zamknięcia. Będę wdzięczna za pomoc, nie chciałabym stracić żadnych sejwow ;)

Po prostu wciskasz cofnij na telefonie i masz w prawym dolnym rogu ikonę wyjścia.

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz dobry edytor.

Po tym jak załadowałem save, wybrałem legacy file i kliknąłem w go! wyskoczyło:

 

---------------------------

Error

---------------------------

Error -3 while decompressing data: incorrect header check

---------------------------

OK   

---------------------------

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W katalogu gry w folderze database jest plik gameloft_sharing i jego też musisz załadować, mi bez niego też nie działa.

Tylko że jak przerobiłem tym mój stary save i go wgrałem z powrotem, to nie działa i mi od nowa update gry wgrywa oraz zaczynam grac od nowa :/

 

EDIT:

a jak chce wczytać nowy save to:

 

---------------------------

Error

---------------------------

Unable to decompress data, truncated or corrupted file, or bad decryption key

---------------------------

OK   

---------------------------

 

Edytowano przez ATIMKOS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się z was orientuje jak zapisać sobie gdzieś save-a po czym na tablecie zresetować grę od nowa?

Przeszedłem wszystkie questy i mam prawie wszystko na full, więc nie mam co robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się z was orientuje jak zapisać sobie gdzieś save-a po czym na tablecie zresetować grę od nowa?

Przeszedłem wszystkie questy i mam prawie wszystko na full, więc nie mam co robić.

 

@ATIMKOS

Sprawdziłem przed chwilą i wszystko działa, edytuje bez problemów, po wklejeniu do gry odczytuje bez problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja gram, tylko nie wiem kogo szukać i gdzie

Wszędzie można mnie spotkać pod nickiem Decaded (ewentualnie Vivendius)

Wysłałbym Ci zaproszenie ale... Jestem ułomny i nie widzę takowej funkcji, przynajmniej w grze... :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...